TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394567 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:47:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Novosti iz sveta suplemenata  (Pročitano 25887 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Februar 06, 2014, 10:12:42 pre podne »

Roberte, posto si ti bolje upućen, jel istina da je Dymatize poceo proizvodnju Elite whey veceg pakovanja sa 15% gratis ili laz?
Nemam informaciju za tako nešto... Znam da stiže serija sa poboljšanim ukusima. Ja bih baš voleo da probam Čoko Mint. :)

Iz Gaspari nutritiona kazu da ce izaci nova formula super pump-a u jos lepsem pakovanju i naravno unapredjenoj formuli :D

Jedan od mojih omiljenih NO proizvoda. Svakako da je mnogo bitna stvar uraditi dobru formulu, ali je i sam dizajn pakovanja važan. Dobro pakovanje ume opasno da mami prosečnog kupca suplemenata. :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2014, 11:03:11 posle podne »

Iz Gaspari nutritiona kazu da ce izaci nova formula super pump-a u jos lepsem pakovanju i naravno unapredjenoj formuli :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2014, 03:29:07 posle podne »

Ja znam samo da nam Dymatize sprema jedno malo pozitivno iznenaĂ°enje kad su ukusi proteina u pitanju :)   biće uskoro i kod nas...
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2014, 01:35:12 posle podne »

Roberte, posto si ti bolje upućen, jel istina da je Dymatize poceo proizvodnju Elite whey veceg pakovanja sa 15% gratis ili laz?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2014, 11:58:41 posle podne »



Kompanija Scivation nedavno je proslavila jubilarni 10. roĂ°endan. Njihov vodeći i veoma prepoznatljiv proizvod jeste Xtend, koji se nalazi i u našoj ponudi. Xtend takoĂ°e proslavlja 10 godina, tokom kojih je odneo brojna priznanja. Vodeći BCAA proizvod po kvalitetu, ukusu i rastvorljivosti.

Kako u kompaniji kažu, naredna misija je 20 uspešnih godina poslovanja. :) Nek im je srećan roĂ°endan. :)

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2014, 11:49:19 posle podne »

Tema u kojoj možete  pratiti najnovija dešavanja iz sveta industrije suplemenata. Ponuda je iz dana u dan sve veća. Izlaze novi proizvodi, novi ukusi, redizajnirane formule, novi brendovi, menjaju se pakovanja...

Naravno, slobodno se pridružite i doprinesite temi. Možda se neki od tih novih proizvoda naĂ°e i u našoj ponudi, a to svakako mnogo zavisi od vašeg interesovanja. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 19 upita.