TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:16:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey protein  (Pročitano 5381 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Mart 18, 2014, 09:24:14 pre podne »

Hvala.Da li ima potrebe da popijem jos jedan whey veceras posle rukometnog treninga koji se zavrsava u 23h posto sam jedan vec popio oko 17h posle voznje bicikle.Da nije previse to posto posle treninga imam oslica za vececeru pa ne znam da li da preskocim whey posto necu masu nego definiciju.
Nakon rukonetnog treninga popij whey 30g a nakon toga 45 min veceraj.
Sačuvana
MrPeki96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Ako si poceo nesto da radis,zavrsi to do kraja..

« Odgovor #25 poslato: Mart 17, 2014, 06:00:53 posle podne »

Hteo sam pitati treniram sw jedno god dana i sad bih krenuo u gum i koji b whey bio najbolji imam 16 god oko 65 kg i 1,78 visine koji bi whey trebao uzeti otprilike do 3000 hiljade :D
Moja preporuka http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN086-100-Whey-protein.html pijes sa vodom posle treninga sa dextrozom.. Kilogram dextroze ti je 220 dinara http://www.pansport.rs/Oporavak-i-regeneracija/Ugljeni-hidrati/OS163-Dekstroza.html .. Pozdrav
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #24 poslato: Mart 12, 2014, 10:37:59 pre podne »

Hvala.Da li ima potrebe da popijem jos jedan whey veceras posle rukometnog treninga koji se zavrsava u 23h posto sam jedan vec popio oko 17h posle voznje bicikle.Da nije previse to posto posle treninga imam oslica za vececeru pa ne znam da li da preskocim whey posto necu masu nego definiciju.

Whey ti je potrebniji posle rukometnog treninga nego posle vožnje bajsa, Ali,pošto imaš odličnu večeru,najbolje da piješ whey samo posle bajsa i nema potrebe posle drugog treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 11, 2014, 08:13:25 posle podne »

Whey nema nešto veze sa definicijom i masom, dozer wheya je svega 100-ak kalorija. :) Kao što ti reče Gorana:
Nece te samo whey ugojiti, gojices se ako si u suficitu kalorija.

I, kao što ti reče Marko:
Whey ,odnosno amino kiseline su ti uvek potrebne nakon fizicke aktivnosti tako da bi bilo pozeljno da pijes uvek nakon treninga.

Naravno, bitan je i finansijski aspekat priče. Whey nije jeftin suplement, tako da, kad te već čeka oslić posle treninga, možeš i preskočiti tu jednu dozu. Ali, kao što rekosmo, teško da će te zamastiti tih dodatnih 100 kalorija iz wheya, a svakako dobro doĂ°e nakon fizičkog napora. :)

Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #22 poslato: Mart 11, 2014, 08:03:45 posle podne »

Hvala.Da li ima potrebe da popijem jos jedan whey veceras posle rukometnog treninga koji se zavrsava u 23h posto sam jedan vec popio oko 17h posle voznje bicikle.Da nije previse to posto posle treninga imam oslica za vececeru pa ne znam da li da preskocim whey posto necu masu nego definiciju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Mart 11, 2014, 07:16:13 posle podne »

Whey mutiš u onoliko vode koliko ti odgovara da bi imao željeni ukus.:) Vežbači stavljaju obično 2 do 4 dcl, a sve prema tome da li vole jači ili slabiji ukus. Možeš jesti već 30-ak minuta nakon šejka.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #20 poslato: Mart 11, 2014, 05:34:05 posle podne »

Posle koliko mogu da jedem , koliko nakon whey-a ? Posto sam sad vozio bajs sat vremena pa sam popio jednu mericu oko 17h , a tada mi je uglavnom uzina.Da li ima potrebe piti whey posle takve vrste treninga i u koliko vode sipate whey , ja sipam od 2-3 dl vode ..
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #19 poslato: Mart 11, 2014, 09:08:10 pre podne »

Hvala.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Mart 11, 2014, 09:02:16 pre podne »

Whey ,odnosno amino kiseline su ti uvek potrebne nakon fizicke aktivnosti tako da bi bilo pozeljno da pijes uvek nakon treninga.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #17 poslato: Mart 11, 2014, 08:28:09 pre podne »

Hvala.Da li whey piti posle treninga sa cardiom i trbusnjacima ili nema potrebe ? Posto imam dane u nedelji kad mi se trening svodi na trcanje na traci , vijaci i samo trbusnjacima.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #16 poslato: Mart 09, 2014, 11:03:48 posle podne »

Da li ima potrebe piti whey i ujutru za dorucak sa ovesnim pahuljicama ako je cilj definicija , plasim se da cu brzo istrositi 920g ako ga pijem i za dorucak i za veceru a i ne znam koliko goji ako je 2 puta dnevno.

Nece te samo whey ugojiti, gojices se ako si u suficitu kalorija. Ne moras ujutru uzimati protein, ostavi ga samo nakon treninga ako hoces duze da ti traje, a za dorucak ubaci jaja.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #15 poslato: Mart 09, 2014, 10:35:36 posle podne »

Treniram svaki dan.Ponedeljak teretana , Utorkom rukomet ,Sredom teretana ,Cetvrtkom rukomet  i Petkom mi je rukomet uvece od 21h do 23h.A ja ubacujem teretanu prepodne kad idem posle podne u skolu.Prepodne teretanu ubacim oko 11h.I vikendom naravno teretana.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2014, 10:25:18 posle podne »

Protein ne goiji uopšte.Sa vodom ga naravno piješ. Za doručak treba da ga popiješ ukoliko ne uneseš protein iz nekog drugog izvora.
Kada treniraš,u koje vreme? I da li svakog dana?
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2014, 09:37:49 posle podne »

Da li ima potrebe piti whey i ujutru za dorucak sa ovesnim pahuljicama ako je cilj definicija , plasim se da cu brzo istrositi 920g ako ga pijem i za dorucak i za veceru a i ne znam koliko goji ako je 2 puta dnevno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Mart 08, 2014, 10:53:20 posle podne »

Svaki whey "radi", a definiciju ćeš postići dobrom ishranom. Ukoliko ishrana nije prilagoĂ°ena tom cilju, nema tog wheya koji će pomoći. Vidim da se raspituješ i učiš o ishrani, što je odlično. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.