TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 04:36:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre Alkalin ili Kreatin?  (Pročitano 5730 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2014, 12:12:18 pre podne »

Jedan od najviše hvaljenih kreatina iz naše ponude. Odličan, mikronizovan kreatin. Povećanje mase (u vidu zadržavanja vode) i snage daće ti svaki kreatin, ali povećanje mišićne mase daće ti samo dobra ishrana. :) Verujem da si za sve ovo vreme shvatio važnost ishrane. Suplementi su samo dodaci, i kao takvi pomoći će u odreĂ°enoj meri, ali nikako ne mogu posao uraditi umesto nekoliko kvalitetnih obroka svakog dana.

No, kao što rekoh, što se tiče priče o samom kreatinu - odličan je i pomoći će ti. 
Sačuvana
strongboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #7 poslato: Mart 13, 2014, 11:47:29 posle podne »

Hvala na odgovorima. :) da odavno sam ja prsutan ovde,i stvarno sam mnogo naucio za ove godine zahvaljujuci vama. E sada zeleo bih iskreno misljenje o ovom kreatinu,uzeo bih ga p poa sa drugarom.http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY305-Creatine-monohydrate-micronised.html zanima me da li cu od njega da dobijem zeljeni rezultat,povecanje mase i snage? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2014, 02:36:36 posle podne »

Ovih dana svima preporučujem Prolab Creatine, ali to je zato što ga i ja koristim i baš mi se dopada. :)

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/PL811-Creatin-monohydrate.html

Odličan kreatin i odlična, akcijska cena.

Inače, dobrodošao nazad na naš forum - kako vidim, nije te bilo ovde skoro 6 godina. :)
Sačuvana
strongboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2014, 02:10:15 posle podne »

Hvala na odgovorima.. :) Uzecu onda monohidrat! Zanima me samo jos koji bi mi kreatin preporucili da je stvarno dobar od svih ovih ponudjenih ovde i koliko pakovanje??  8)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2014, 11:57:32 pre podne »

pošto si početnik što se tiče korišćenja kreatina i s obzirom na to da je primarni cilj masa, ja bih pre uzela čist kreatin monohidrat. Što se tiče tog efekta kreatina, nemoj da te brine, nije to ništa prenaglašeno kako ti zamišljaš, drugo voda se povuče kada unosimo puno ugljenih hidrata i soli tako da ako klopaš puno toga onda ćeš navući vodu i sa i bez kreatina...
Kreatin super hidrira mišićnu ćeliju i moguće je da dobiješ koji kg korišćenjem monohidrata, ali to neće biti ništa strašno niti će se desiti bilo šta loše kada prestaneš sa konzumiranjem. Kreatin uzimaš radi povećanja snage, performansi, mišićne mase i to je ono na šta treba da se fokusiraš.  Protein i kreatin su odlična kombinacija.
Ne zaboravi da nakon jedno 2 meseca korišćenja napraviš pauzu kraću u korišćenju, i obrati pažnju na količinu unete tečnosti (vode) u toku dana, što više.
Sačuvana
strongboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2014, 12:41:49 pre podne »

Trudim se sa ishranom stvarno,mogu da primetim da funkcionise,jer nabori na stomaku i pod prstima su se dosta smanjili u poslednja 2 mesece,bez gubitka kilaze,cak sam se i ugojio 1,5 kg.. Ustajem obicno oko 10,tada i doruckujem,dorucak su mi obicno prvo ovsene sa vockicama ili pirinac,pa zatim par jaja,sir ili tunjevina,neka prsuta,kako kojim danima,kombinujem.. Posle toga idem u teretanu,pa protein posle treninga,banana,2 bonzzite. Zatim rucak,takodje 2 puta nedeljno jedem ribu obavezno,inace postim sreda-petak,pa taman tada unosim to. za uzinu uzinam,pirincane prstenove,ovsene keksice,dzem,orahe,badem. Vecera ella sir,pavlaka,prinac takodje,spanac,kakao. Pa moze se reci da prednost trenutno dajem masi,ne zelim samo masu,ali moze se reci da mi je trenuto primarnije od definicije. E sada to se pitam zbog vode,koja je razlika,jel me on naduje pa gde ode posle ta voda, jel stetno nesto to sto on navlaci vodu,to me i zanima najvise. Mozda zvuci glupo,ali jel necu da se ispumpam posle toga. Ili sta dobijam sa kre alkalinom?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2014, 12:26:55 pre podne »

Pozdrav,

imas kvalitetnu suplementaciju, nadam se da je ishrana dobra kao sto kazes. Samo nam reci jos da li radis na masi ili hoces definiciju? To pravi razliku u preporuci sta je bolje uzeti od ovih suplemenata koje si naveo. Monohidrat ce povuci vodu, ali koliko tacno to ce zavisiti od ukupne tvoje ishrane, najvise od toga koliko ugljenih hidrata unosis. Kod kre-alkalyna je ovaj efekat izbegnut, on ne povlaci vodu. To im je osnovna razlika, a ima jos nekih.
Sačuvana
strongboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2014, 11:57:38 posle podne »

E ovako,imam 22 godina,idem vec neko vreme u gym,visok sam 190 imam 91 kg. Uzeo sam Iso-100-Dymatize Nutrition protein... Zadnja dva meseca bas pazim na ishranu,dosta sam citao ovde po forumu,i jos skuplja iskustva sa strane,pa se moze reci da se kvalitetno hranim,u priblizno istim vremenskim intervalima svaki dan,vec se vidi napredak,kilaza blago napreduje,ali mi se smanjuje struk,stomak. E sada,hocu da ubacim kreatim,ali ne znam sta je bolje,da ne kazem zdravije,da li kre-Alkalin,ili kreatin monohride 100%? vase misljenje,ne bih zeleo da me samo naduje,pa da posle nestane,iscuri iz organizma? :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.