TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:21:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Arnold Kreatin  (Pročitano 12628 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #31 poslato: Februar 15, 2016, 12:37:59 posle podne »

Nema na cemu, javi svoje utiske kada budes poceo sa koriscenjem ovog suplementa :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #30 poslato: Februar 15, 2016, 11:58:02 pre podne »

Pijem gainer trenutno posto sam na masi...ali ovo uzimam za sledeci mesec,uz njega imam whey i bcaa.hvala vam ljudi na odgovorima pa se cujemo.Pozdrav
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #29 poslato: Februar 15, 2016, 08:09:19 pre podne »

Svakako je napredniji od monohidrata ali u opisu ima malo i tog "naduvenog" marketika.
Da li koristis jos nesto od suplemenata ?
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #28 poslato: Februar 15, 2016, 12:58:19 pre podne »

Bas zbog toga mi i treba ovako nesto...imam bas jake treninge u teretani...u ishranu dosta ulazem godinama.samo su me generalno interesovala iskustva,uglavnom svi pricaju o monohidratu,a i najvise ispitivanja je uradjeno na njemu...o ovome nemam pojma...takodje me zanima da li je ovaj preparat jos jedan u nizu sa jakim marketingom, s obzirom da u opisu pise ,, Efikasna doza ovog kreatina je jedna desetina uobičajane doze kreatin monohidrata.'' ?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #27 poslato: Februar 15, 2016, 12:51:00 pre podne »

He, he...pa i cvekla ima nitrate u sebi...čak i sok od cvekle ima slična svojstva  ;)

Formula je sigurno dobra, ali u osnovi je to visokoapsorptivna forma kreatina...sa maksimalnom "bioraspoloživošću"...a tu je i manji "NO-boost"...

Sve u svemu, sam kreatin neće mnogo pomoći na putu povećanja mišićne mase, već dovoljno teških tegova i kvalitetne ishrane...

To da li si uzeo monohidrat, etil-estar, malat, nitrat, "alkalin", nije toliko bitno koliko su bitna dva pomenuta faktora...i naravno, vreme provedeno u dovoljno stimulativnom treningu uz tone kvalitetna hrane i dobro doziranog odmora...

Suplement je odličan, ali nemojmo ga idealizovati...
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #26 poslato: Februar 15, 2016, 12:24:24 pre podne »

Svakako mi je prihvatljiva cena,a i duze vremena me ne radi monohidrat kao pre sto me je radio...ne znam iz kog razloga...minimalno mi pomaze u povecavanju kilaza,pumpa nista specijalno(iako spada u sporedne efetke povlacenje vode,ektomorf sam pa mi svakako znaci)...svakako mi treba nesto jace...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #25 poslato: Februar 14, 2016, 10:54:26 posle podne »

Pitanje je šta ti očekuješ od njega i da li ti je zaista potreban ?
Koji je razlog tome da je odluka pala na njemu, trenutni popust ?
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #24 poslato: Februar 14, 2016, 10:42:42 posle podne »

Pozdrav ljudi!
Ja sam planirao da kupim ovaj Arnoldov kreatin.Pijem godinama monohidrat,pa bih voleo malo da promenim.Jedino jace od monohidrata sto sam uzeo je bio asault od muscle pharma.Ne znam da li je on jaci ili slabiji od ovog preparata...Da li bi neko mogao da mi nesto vise kaze o ovom Arnoldovom kreatinu?Konkretno mislim kako se pije,sta da ocekujem i da li je slabiji mnogo od NO reaktora?Pozdrav
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Mart 31, 2014, 06:24:00 pre podne »

Dobro si uradio  ;)
Sačuvana
Sasa420
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #22 poslato: Mart 30, 2014, 11:33:36 posle podne »

Znam da si se dvoumio oko toga da li da radiš punjenje ili ne, pa šta si uradio na kraju? :)
bez punjenja.prije i posle treninga 5gr,danima kada odmaram ujutro na prazan stomak
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Mart 30, 2014, 08:14:06 posle podne »

Znam da si se dvoumio oko toga da li da radiš punjenje ili ne, pa šta si uradio na kraju? :)
Sačuvana
Sasa420
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #20 poslato: Mart 30, 2014, 07:16:50 posle podne »

E ovako,

Proslo je 2 nedelje od kako sam poceo da koristim ovaj kreatin od Dymatize-a i poceo sam da primjecujem poboljsanja u snazi a i na kilazi sam dobio mozda 1 kg.Sve u svemu sam zadovoljan iako sam ocekivao malko vise,predpostavljam da je to dobar rezultat za 2 ned.Pijem ga kao sto ste mi rekli i dnevno popijem 3ipo litra vode.Mrtvo sam popravio za 10-15 kg i cucanj takodje 15kg.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2014, 11:06:08 posle podne »

Ali opet ima 7 dana duze ako koristi dnevno 10 grama  ;D
Jel bi inace bilo nezeljenih efekata da se koristi 15-20gr kreatina u kontinuitetu? Pitam samo iz radoznalosti :)

Jos uvek nema podataka iz studija koje traju duze, a da su koriscene te doze kreatina u kontinuitetu, tako da se ne moze sa sigurnoscu reci da li bi bilo nezeljenih efekata. Teoretski, te doze na duge staze mogu biti opterecujuce za bubrege.
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2014, 10:59:37 posle podne »

...ali treba imati na umu i to da monohidrat i dan danas važi za najbolji kreatin.

Cinjenica je da se najvise ljudi drzi monohidrata, ali ja bih ipak eksperimentisao. Meni se recimo najbolje pokazao CreaCore, koji je HCL i kad god uspem da ga nabavim, pijem njega. A probao sam i monohidrate i mesavine vise vrsta kreatina i KreAlkalyn, koji mi je skroz OK, ali HCL je meni do sada best.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #17 poslato: Mart 17, 2014, 09:34:17 posle podne »

Ujutru na prazan stomak 5gr
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 19 upita.