TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:42:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO reaktor  (Pročitano 8860 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Februar 17, 2017, 10:40:53 pre podne »

Evo ovako kaze:nista od onih navedenih problema nije imao(vrtoglavica,zujanje u usima,kratak dah),ne uzima kafu niti energetska pica.Kafu nikad u zivotu nije ni pio,a poslednje energetsko pice negde pre oko 3 godine.Verovatno je onda u pitanju veca doza kofeina,jer taj njegov preparat ima na 100g,200mg kofeina.Onda da mu kazem da uzima manje doze....

Kao što i Slaviša kaže najbolje je jedan na jedan neka doĂ°e na forum lično pa da detaljnije popričamo o svemu.

Inače ja sam neko ko je na sebi što se tiče NO reaktora slobodno mogu reći doktorirao tematiku u svakom smislu a prevashodno pod time mislim njihovo korišćenje i raznorazne kombinacije.
Doze koje sam ja testirao mogle su i konja ubiti ali to je neka druga priča.
Ono što želim reći da je ovde problem možda malo neiskustvo kod tvog druga što se tiče doziranja to jest neiskustvo u tom smislu da je preterao sa kofeinom.
NO reaktori su u današnje vreme suviše blagi u odnosu na ranije ali opet za pojedince mogu imati male psledice u tom smislu kao kod tvog druga.
Najčešći uzrok tome je doza kofeina jer svi na njega drugačije reagujemo.
Ono što je nekome mnogo nekome je malo.
Na primer nekoga radi lepo 100mg a nekoga neće ni 400mg raditi jer je toleranciju ili prešap sa dozama čestim korišćenjima pa mu organizam navikao što i nije dobro ili jednostavno ne reaguje dobro na stimulanse.
Kako god bili pažljivo sa time i ako mu smeta najbolje je prekinuti.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #24 poslato: Februar 10, 2017, 12:57:25 posle podne »

Bolje da "popričamo" 1 na 1...Dušan je izneo odlično zapažanje jer nekada sumarni efekat kofeina iz više izvora( kafa, čajevi, koka-kola...) može izazvati pomenutu simptomatologiju...dakle, malo po malo i eto nekoliko stotina miligrama...a pomenuti suplement sadrži oko 300 mg kofeina( po dozi) + sinefrin( "ozloglašena" legalna zamena efedrina, nalazi se i na monitoring lista WADA - svetska antidoping agencija)...a za nekoga ko ne uzima kofein iz bilo kog izvora, prevelika doza...hm, predoziranje  ;)

Dakle, pola merice ili da se razmišlja o suplementu "slabijeg sastava"...
« Poslednja izmena: Februar 10, 2017, 12:59:29 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #23 poslato: Februar 10, 2017, 12:54:11 posle podne »

Evo ovako kaze:nista od onih navedenih problema nije imao(vrtoglavica,zujanje u usima,kratak dah),ne uzima kafu niti energetska pica.Kafu nikad u zivotu nije ni pio,a poslednje energetsko pice negde pre oko 3 godine.Verovatno je onda u pitanju veca doza kofeina,jer taj njegov preparat ima na 100g,200mg kofeina.Onda da mu kazem da uzima manje doze....
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #22 poslato: Februar 10, 2017, 12:20:11 posle podne »

e ajde,dacu mu ja moj nick i sifru pa nek on udje ovde nek razgovara sa vama.Koliko znam ne uzima kafu i energetska pica.
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #21 poslato: Februar 10, 2017, 11:19:39 pre podne »

Da li pored tog No reactora uzima u toku dana i dosta kafe, energetska pica i slicne stvari koje sadrze kofein ?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #20 poslato: Februar 10, 2017, 11:13:30 pre podne »

Ljudi,imam pitanje tj pitam za druga jer on nema ovde profil.on je pre par dana poceo da pije od scitec-a preparat koji se zove war machine,NO rektor je.sad mi se zali da od kad je poceo to piti da ne moze uvece da zaspi.inace,pije ga pre treninga tj negde oko 14h,uzima dozu koja pise na pakovanju.pa pita jel moguce da je prevelika doza pa da od toga ne moze da spava?

Bitna stvar kod "reaktora" je moguća (pre)osetljivost na neki od sastojaka...

Preporuka je da se prvih nekoliko dana( uzimanja) krene sa "pola doze" ne bi li se utvrdila "osetljivost" na sastojke...možda je pola doze sasvim dovoljno za željeni učinak...( stimulativni sastojci poput - kofeina, sinefrina koje ovaj "NO" sadrži su "uzrok" problema)...

Bitna stvar je i zdravstveno stanje - postoje li problemi sa krvnim pritiskom, aritmije...?

Da li se prilikom uzimanja javlja glavobolja? Zujanje u ušima? Vrtoglavica? Osećaj kratkog daha?

« Poslednja izmena: Februar 10, 2017, 11:20:31 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2017, 11:02:23 pre podne »

Ljudi,imam pitanje tj pitam za druga jer on nema ovde profil.on je pre par dana poceo da pije od scitec-a preparat koji se zove war machine,NO rektor je.sad mi se zali da od kad je poceo to piti da ne moze uvece da zaspi.inace,pije ga pre treninga tj negde oko 14h,uzima dozu koja pise na pakovanju.pa pita jel moguce da je prevelika doza pa da od toga ne moze da spava?
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: Maj 27, 2015, 06:19:10 pre podne »

Zanima me da li ima nekih nuspojava od dugotrajnog koristenja(naravno sa pauzama od 20-30 dana) No reaktora? Koristio sam u zadnje vrijeme vise vrsta i radili su me skoro uvijek medjutim prije par dana sam kupio Optimum Pre koji mi je jedan od boljih i imam blaou zujanje u usima,napetost u glavi i blagu vrtoglavicu.Da li je to od No reaktora ili je nesto drugo u pitanju?
Ne verujem da je zbog toga što nisi pravio pauzu već si uzeo dozu koja je jaka za tebe. Optimum Pre je inače jako dobar NO reaktor.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #17 poslato: Maj 26, 2015, 10:51:29 posle podne »

Verovatno zbog visoke dose stimulansa u njemu, prepolovi dozu koju uzimaš :)
Sačuvana
gile89bl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #16 poslato: Maj 26, 2015, 10:45:46 posle podne »

Zanima me da li ima nekih nuspojava od dugotrajnog koristenja(naravno sa pauzama od 20-30 dana) No reaktora? Koristio sam u zadnje vrijeme vise vrsta i radili su me skoro uvijek medjutim prije par dana sam kupio Optimum Pre koji mi je jedan od boljih i imam blaou zujanje u usima,napetost u glavi i blagu vrtoglavicu.Da li je to od No reaktora ili je nesto drugo u pitanju?
Sačuvana
Swarci
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #15 poslato: Mart 23, 2014, 08:33:25 posle podne »

Nego dal Pansport nije zainteresovan da otvori prodavnicu u Aleksincu? :P Imam lokal zvrji prazan,a ja besposlen trenutno :D Da iskoristim kad sam vec pokrenuo jednu temu...  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 22, 2014, 12:41:46 pre podne »

ja pojeo danas kilo mesa puknulo me bolje od bilo kojeg no reaktora samo skakucem ko petao :D
Sačuvana
Swarci
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #13 poslato: Mart 22, 2014, 12:41:04 pre podne »

Hehe na kraju se opet sve svodi na nedostatak finansija... :) Iz svega ovog nekako mi se cini da cu uzeti Shock Terapy... Jeste me XpandXtreme dobro odradio,ali gledam u ovom novom Xpandu nema nigde Arginina kao u starom... I verovatno cu eksperimentisati i dodati Mega Arginin u Shock pa da puknem ko balon :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2014, 03:08:50 posle podne »

Ja pojedem 100 gr suncokreta i odradi me arginin opako :D
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2014, 11:12:35 pre podne »

Moj savet: Neki jeftiniji pre W tipa Xpand X2 i kutija Mega Arginina,2-3 merice xpand-a,otvoris 3 kapsule arginina,pomesas,malo gorko malo slatko,ali radi za sve pare.  ;)

oko 100gr tog arginina je 2200din, mislim da investicija ne moze da bude gora  :-X
Nisam bas siguran. Preporcenaa dnevna doza arginina je oko 4 gr. U mega argininu imas na 3 kapsule 4,5 gr,i imas tako za mesec dana. Ovaj twinlab ima 1oo tableta po 5oo mg,znaci treba ti 9 tableta,odnosno imas za 11 dana. Pa se ti sad preracunaj ponovo.

Nismo se razumeli, mislio sam na arginin generalno, a narocito varijante u tabletama koje su skuplje. Nisam uopste obracao paznju na celokupnu ponudu arginina, a verujem da ima i skupljih varijanti :)

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 18 upita.