TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:36:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 1007 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1377140 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11439 poslato: Jul 08, 2009, 03:26:34 posle podne »

razlikuju se ljudi i po inteligenciji pa je nekom potrebno dosta vise vremena... ali organizovanost je nesto drugo

a to sto se tice iskoriscavanja vremena je pametno... i ja sam prosle godine dok sam imala manje posla fino ucila fiziologiju na poslu...

sve je stvar toga kako se organizujes sam sa sobom...  i koliku kontrolu imas sam nad sobom
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11438 poslato: Jul 08, 2009, 02:56:14 posle podne »

Monika, pa nas smer je najtezi :)...

Smesno je to sve, doduse mnogo zavisi od profesora ali i dalje mislim da je smesno ako ste snalazljivi i znate kada, sta i kako treba uciti... ja u cetvrtoj godini BUKVALNO nisam SEKUNDE kuci pipnuo nesto za skolu, a prosao sam sa dve 4 samo... sve sto sam ucio (sto je i dalje smesno) je na casovima, npr ako imam analizu ili fillozofiju da ucim, ja na srpskom ucim dok nesto nebitno radimo, ali i dalje je to kada se sabere bas malo vremena... treba biti snalazljiv i tacno znati sta kod kog profesora treba da se zna... oko mene su svi strebali jedno 12 x vise od mene i dobijali iste ocene, samo zato jer nisu provalili sistem rada kod profesora :) bilo je tu puskica i prepisivanja priznajem, ali opet, sto je smesno, smesno je :D jednostavno nisam imao vremena kuci da pipam nista (a ni volje) tako da sam se snalazio u skoli... najbitnije od svega je biti pazljiv na casu, nikakva filozofija, a takodje i skontati koji su predmeti nebitni i laki i na njih ne trositi ni sekundu... primer  :D: iz astronomije i verovatnoce sam u CELOM drugom polugodistu samo na jedan cas otisao, dobio petice iz odg. i kont. i zavrsio  :D gotova prica... pet na polugodistu, pet u drugom polugodistu i to je to :D naravno, izostanke sam morao da pravdam kod razredne, ali sa obzirom da imam sa treninga, nisam imao problema...
Zakljucak: treba biti pametan... postoji more ucenika koji uce po 5 h dnevno pa nisu skorz odlicni...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11437 poslato: Jul 08, 2009, 02:49:05 posle podne »

Cemu takva buka oko srednje, to je smejurija :) Uzivaj naredne 4 godine i to je to... srednja je laksa od osnovne ako imalo imas mozga i malo pazis na casovima, uopste ni nemoras da strebas kuci... :)

to vazi samo za odredjeni smer u Jovinoj :D

ja sam u osnovnoj bila djak generacije, u srednjoj sam bila vrlo dobra- odlicna i to u malo tezoj srednjoj i bilo mi je super, retko sam ucila kod kuce...

a onda na fakultetu... i ucenje i praksa i sve... mnogo vise rada :)  ali sada je toootalno opustenije otkako sam diplomirala.... dok ne krenem na master ;)
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11436 poslato: Jul 08, 2009, 10:57:42 pre podne »

ajdeeeeeeee bukvalisti  :o
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #11435 poslato: Jul 08, 2009, 10:39:57 pre podne »

Cemu takva buka oko srednje, to je smejurija :) Uzivaj naredne 4 godine i to je to... srednja je laksa od osnovne ako imalo imas mozga i malo pazis na casovima, uopste ni nemoras da strebas kuci... :)

neka logika kaze ako je prosecan ucenik gimnazije bolji od prosecnog ucenika osnovne skole onda u gimnaziji mora vise da se uci za istu ocenu
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11434 poslato: Jul 08, 2009, 09:45:38 pre podne »

Cemu takva buka oko srednje, to je smejurija :) Uzivaj naredne 4 godine i to je to... srednja je laksa od osnovne ako imalo imas mozga i malo pazis na casovima, uopste ni nemoras da strebas kuci... :)

gimnazija laksa od osnovne? ne bih rekla  :P
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11433 poslato: Jul 08, 2009, 09:42:44 pre podne »

Cemu takva buka oko srednje, to je smejurija :) Uzivaj naredne 4 godine i to je to... srednja je laksa od osnovne ako imalo imas mozga i malo pazis na casovima, uopste ni nemoras da strebas kuci... :)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11432 poslato: Jul 08, 2009, 09:40:59 pre podne »

gotovo sa upisom....
od danas sam Desetarka ;D   
nadam se da ce mi biti super... :)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #11431 poslato: Jul 08, 2009, 07:06:01 pre podne »

ma OK ti je i deseta , kada sam ja mogao da zavrsim mozes i ti :D

koliko si bodova imala ?

oko 83

evo sad sam zvala neke iz Desete,i svi mi pricaju kao "ma daj,opusteno,nije tako teska..." a opet s druge strane jedna drugarica me uplasila pricama o nekom Zozonu,predaje valjda fiziku ili matu,i kao covek je lud,nije normalan,obara samo tako... jel predavao tebi taj lik? 
inace,skola lepo izgleda,meni makar,jedna od najlepsih beogradskih gimnazija... :) i najbliza mi je...

nije mi predavao , meni je predavala SSovka ona mi je bila i razredna , i veruj mi da su gore price o njoj isle , a ja sam imao 5 iz matematike , ako ucis nemas nikakvih problema
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11430 poslato: Jul 08, 2009, 05:40:30 pre podne »

83 boda govori da mozes bez problema zavrstiti bilo koju srednju skolu, naravno ako budes ucila

svakako... ;)
kao sto se da primetiti,ovo savesno dete ustade u cik zore zbog upisa u gimn. :D ;D
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #11429 poslato: Jul 07, 2009, 11:20:30 posle podne »

83 boda govori da mozes bez problema zavrstiti bilo koju srednju skolu, naravno ako budes ucila
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11428 poslato: Jul 07, 2009, 10:55:57 posle podne »

Nije problem Zozon, problem je sto Mackolina ne voli matematiku i fiziku


...i hemiju ;D

ma ne ide meni to bas toooliko lose,samo su to jedine ocene iz kojih u osnovnoj nisam imala 5,pa malo brinem sta cu imati u gimn.
ali da ih ne volim,ne volim ih... ;D
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #11427 poslato: Jul 07, 2009, 10:28:35 posle podne »

Nije problem Zozon, problem je sto Mackolina ne voli matematiku i fiziku
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #11426 poslato: Jul 07, 2009, 10:15:06 posle podne »

ma svi se tako kao plase da ih neko ne obori god a na kraju zavrsi odlican ili vr.dobar  ;D sta se cimas mozes da padnes god ako si majmun ako se glupiras i ako bas nista ne ucis...a ti si valjda devojka i nema da se ponasas kretenski tako da samo sa ponasanjem prolazis god

pa naravno... fino dete ;D :)

Coolic
ja se nadam... ;)

 evo pokusavam da otvorim onaj sajt da proverim ko je jos iz moje skole u Desetu "upao"
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #11425 poslato: Jul 07, 2009, 08:25:46 posle podne »

ma svi se tako kao plase da ih neko ne obori god a na kraju zavrsi odlican ili vr.dobar  ;D sta se cimas mozes da padnes god ako si majmun ako se glupiras i ako bas nista ne ucis...a ti si valjda devojka i nema da se ponasas kretenski tako da samo sa ponasanjem prolazis god
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Stranice: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 1007 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.199 sekundi sa 18 upita.