TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 05:25:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1352872 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13521 poslato: Decembar 10, 2013, 09:20:27 pre podne »

naravno da si u manjini jer je daleko lakše mrzeti sve oko sebe i kukati oko svega...i ne preduzimati ništa
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13520 poslato: Decembar 10, 2013, 09:16:27 pre podne »

I ja sam od skora usao u taj fazon "Stay positive". :) Ali vidim da sam u manjini. Govorim o svojoj okolini.  :-\
Ali mislim da sve krece od nas,iz glave...  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13519 poslato: Decembar 10, 2013, 09:11:42 pre podne »

sve to stoji... i svi smo pomalo mentalno potonuli zbog takvih situacija i priča, ali ja npr neću sebi dopustiti da se fokusiram na takve gluposti, zato ne idem na takva mesta, ne slušam vesti, neću da se utapam u svakodnevicu i prosečno razmišljanje...

super ljudi ima, i dalje postoje ljudi koji sijaju i koji imaju neku varnicu u sebi, mene samo takvi i zanimaju :)   i naravno da ih imam oko sebe...  

naĂ°u se ljudi koji su na istim talasnim dužinama, uvek, bez izuzetaka

ja volim novac jer mi daje veću slobodu ali sam dovoljno sposobna da ga sama stvorim i uvek će tako i biti.

prema tome... neeeeee tako negativno! ;)
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2013, 09:15:19 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13518 poslato: Decembar 10, 2013, 07:52:52 pre podne »

Zao mi je sto sam tek sad video o cemu ste kuckali ovde,ali Pedjoni je bas sve lepo objasnio,i za nemastinu,i za fb,sve...brate pisi kolumnu u Kuriru ili gde vec.  :)  ''Ponedeljak sa Pedjonijem"  ;)
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 912


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #13517 poslato: Decembar 10, 2013, 02:22:21 pre podne »

Realno, kakvo je vreme doslo, cura ce prvo gledati dal ce njen buduci moci da je odveze od tacke A do tacke B da ne bi nakvasila svoje nove cizmice..

ovo mi je poznato :((
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13516 poslato: Decembar 10, 2013, 01:46:41 pre podne »

Kako da ne utice,svima nama je poznato da pored ovolike muke da odradimo pametnu definiciju,postoji jedna koja krace traje a to je famozni odlazak na more i vracanje sa nekoliko kilograma manje. :D

nista lepse od toga ;D iako nikad ne pazim na ishranu na moru,uvek se vratim sa fit linijom :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #13515 poslato: Decembar 09, 2013, 10:59:31 posle podne »

Pedjoni, pa ti si iz Leskovca bro, jel?
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #13514 poslato: Decembar 09, 2013, 04:31:44 posle podne »

Kako da ne utice,svima nama je poznato da pored ovolike muke da odradimo pametnu definiciju,postoji jedna koja krace traje a to je famozni odlazak na more i vracanje sa nekoliko kilograma manje. :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13513 poslato: Decembar 09, 2013, 04:27:06 posle podne »

Of course bro,al si zaboravio da napomenes tvoj nacin rezanja rakijom nakon cevapa i ostalih masno-gurmanskih specijaliteta!

Nego zamisli raspalis u isto vreme luk i rakiju koja bi vatra gorela u ustima :D


AHahaha :) ma brate ja kad pijem pijem, kad ne pijem ne pijem, nema kod mene laganog peckanja u kafani, idemo do poda :)
A rakija itekako utice na masne celije ;)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #13512 poslato: Decembar 09, 2013, 04:26:22 posle podne »

Of course bro,al si zaboravio da napomenes tvoj nacin rezanja rakijom nakon cevapa i ostalih masno-gurmanskih specijaliteta!

Nego zamisli raspalis u isto vreme luk i rakiju koja bi vatra gorela u ustima :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13511 poslato: Decembar 09, 2013, 04:22:45 posle podne »

Ne bre, svi jedu kavijare u kafani haha.. pa zna se jebem ga sta je kafana, u kafanu se ide sa razlogom da se umastis i uneredis od alkohola, who cares dal ces smrdeti na luk ili sta god. Mada danasnji klinci ni ne znaju sta znaci termin ^kafana^..sve mora da sljasti, roze puloveri na sve strane, i sve je bajno i velicanstveno. fuck that
I posle zene ocekuju prave muskarce, da da..sve je to ^too feget^ style
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #13510 poslato: Decembar 09, 2013, 04:19:33 posle podne »

ahahaha al gde nadje cevape da jedu?!?! :D Bolji je izbor ne jesti nista nego cevape jos sa lukom,pa kad pridjes nekoj ribi ima da rasteras celu kafanu bolje nego obezbedjenje pred fajront :D lol :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13509 poslato: Decembar 09, 2013, 04:10:31 posle podne »

E ne znam kakve su kafanice kod vas u Le,ali ovde u Bg su kao klubovi,nema nikakvih cevapa,samo pica se sluze :) uglavnom,nije to bitno,pa ne treba da nas casti,samo da se nesto desava,procaskamo malo :D
i jos sam primetila,ako imas neki nadrkan pogled vece su sanse da ce te startovati neko,a ako si fina i delujes iole pametno male su ti sanse :D valjda kapiraju ovu cu tesko da smuvam,pa daj tu kod koje imam laksi prolaz...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13508 poslato: Decembar 09, 2013, 04:09:43 posle podne »

I da se nadovezem dosli smo u doba kada sve pocinje i zavrsava se na fejsu ( zalosno ali istinito) nove generacije su botovi, i pre nego sto se izadje zna se koja riba ce da se namontira, jer vec 70% stvari je na fejsu reseno :) Otud i razlog zasto muskarci lagano nemaju muda za mastovite prilaze vani.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13507 poslato: Decembar 09, 2013, 04:05:48 posle podne »

Haha, a cekaj npr, ajmo uzeti hipotezu da taj momak eventualno se jedva skrpio crvenom da izadje sa drugovima i ucipi se za osnovni neki meni, neke cevape boca dve vina itd.. I ostaje bez love.. Sta onda, da ti citira Sekspira pred celom kafanicom,i ti bi mu rekla ajde macane ja cu ti kupiti jos pet cevapa dobar si decko, iako cekas bakinu penziju ? :D
Realno, kakvo je vreme doslo, cura ce prvo gledati dal ce njen buduci moci da je odveze od tacke A do tacke B da ne bi nakvasila svoje nove cizmice..nece sigurno cekati gradski prevoz (uvek ima i normalnih cura i momaka naravno, ali ta cifra bar u Srbiji iz godine u godinu ide nadole).. Hteli to da priznamo ili ne, dosli smo u vreme gde niko ne jebe zivu silu, i svako gleda da se uglibi i ima materijalnu potporu. Od ljubavi se ne zivi, zato toliko i razvoda ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.301 sekundi sa 18 upita.