TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 09:11:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346993 puta)
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14256 poslato: Jul 06, 2015, 01:40:46 posle podne »

Doktorica preporučila da jedeš MARGARIN?
auuuu, ko joj dade diplomu, majku mu...
Da i to me zena ubedjuje da je margarin najbolji izvor A i D vitamina ja u neverici i standardna prica jaja 1-2 za dorucak i OBAVEZNO kriska hleba uz svaki obrok ...blago receno poludeo sam

običan beli hleb?  pitaj je šta ima kvalitetno u belom hlebu, živo me zanima odgovor...  

za pirinač nije tačno, a za hleb jedino ako je mislila na pravi integralni - crni hleb ima smisla, ali ni tad nije "obavezno"

joj gde živimo :)
Znao sam ja da sve lupa al starija zena glupo mi da je vredjam :D I da zaprepastila se kada je cula da sam trenirao dzudo 7 godina posto su sve to borilacke vestine i teretana za ludake i svi joj izgledaju kao majmuni,preporucila mi je odbojku da treniram __________


P.S Ona je magistar higijene ili tako nesto ali znam da po zvanju bi trebalo da bude veoma obrazovana :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14255 poslato: Jul 06, 2015, 12:25:32 posle podne »

Doktorica preporučila da jedeš MARGARIN?
auuuu, ko joj dade diplomu, majku mu...
Da i to me zena ubedjuje da je margarin najbolji izvor A i D vitamina ja u neverici i standardna prica jaja 1-2 za dorucak i OBAVEZNO kriska hleba uz svaki obrok ...blago receno poludeo sam

običan beli hleb?  pitaj je šta ima kvalitetno u belom hlebu, živo me zanima odgovor...   

za pirinač nije tačno, a za hleb jedino ako je mislila na pravi integralni - crni hleb ima smisla, ali ni tad nije "obavezno"

joj gde živimo :)
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14254 poslato: Jul 06, 2015, 12:13:17 posle podne »

Doktorica preporučila da jedeš MARGARIN?
auuuu, ko joj dade diplomu, majku mu...
Da i to me zena ubedjuje da je margarin najbolji izvor A i D vitamina ja u neverici i standardna prica jaja 1-2 za dorucak i OBAVEZNO kriska hleba uz svaki obrok ...blago receno poludeo sam
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14253 poslato: Jul 06, 2015, 11:53:01 pre podne »

Pa ti se čoveče prepolovio...  :D
Jel ti ostao višak kože?
Donjii stomak bas puno i na butinama je ostalo dosta :D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #14252 poslato: Jul 06, 2015, 11:28:44 pre podne »

Pa ti se čoveče prepolovio...  :D
Jel ti ostao višak kože?
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14251 poslato: Jul 06, 2015, 09:53:55 pre podne »

60 kg???? pa kolko si ti imao kg pre mršavljenja??  ;D
pošto ovi iz mog razreda znaju da treniram i koristim suplemente itd,odmah me napali tipa:jel si čuo? jel si čuo da ne smeš hemiju.... -.-
118 na 58 :) 17 godina :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12796


Never give up!

« Odgovor #14250 poslato: Jul 06, 2015, 09:24:21 pre podne »

Tipična da se slobodno izrazim glupost neobaveštenih ljudi je da će reći sve je to hemija.
Pa najlakše je lupati i nešto govoriti tek samo da bi se govorilo nego malo čitai neke knjige,ići na seminare,čitati na netu i detaljno se informisati.
Najlakše je lupiti glupost i ostati živ,to je u zadnje vreme veoma popularno.Ali ko zaista želi da se informiše i nešto nauči taj će to i uraditi a ovi znalci što misle da je suplementacija hemija neka misle šta te briga,bitno je da ti znaš istinu a oni će shvatiti vremenom.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #14249 poslato: Jul 06, 2015, 09:21:02 pre podne »

60 kg???? pa kolko si ti imao kg pre mršavljenja??  ;D
pošto ovi iz mog razreda znaju da treniram i koristim suplemente itd,odmah me napali tipa:jel si čuo? jel si čuo da ne smeš hemiju.... -.-
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14248 poslato: Jul 06, 2015, 09:13:03 pre podne »

Ljudi kod nas su strašno zatucani...
Evo pre par meseci,ja išao na sistematski pregled sa školom. I pre pregleda,kao neko predavanje. I došla neka doktorica i počela da priča o ishranu,treningu...
Odma kao rekla: ni slučajno da idete u teretanu,boleće vas kosti,prestaćete sa rastom! dovoljno je da šetate dnevno par minuta i bićete zdravi i mršavi...
Aj to sam nekako istrpeo ali kad je počela kao o suplementaciji....kao ni slučajno hemiju da koristite,uništićete ogranizam,ljudi koji to koriste umiru...itd
Posle kao o ishrani,dovoljna je mamina kuhinja i naravno slatkiši i bićemo zdravi...kao mladi smo pa ne bi trebalo da pazimo na ishranu.....
Posto sam smrsao skoro 60 kg odem ti ja kod lekara da izvadim krv i ostalo cisto da vidim kakav sam sa zdravljem ,kad sam joj ispricao kako i sta i da sam krenuo u teretanu uhvatila se za glavu i dosli smo do zakljucka tj ona je da moram da jedem 5 kriski hleba dnevno pirinac ponekad ali nije hranljiv pa se ne preporucuje,naravno margarin za A i D vitamin obavezno ...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #14247 poslato: Jul 06, 2015, 08:21:32 pre podne »

Ljudi kod nas su strašno zatucani...
Evo pre par meseci,ja išao na sistematski pregled sa školom. I pre pregleda,kao neko predavanje. I došla neka doktorica i počela da priča o ishranu,treningu...
Odma kao rekla: ni slučajno da idete u teretanu,boleće vas kosti,prestaćete sa rastom! dovoljno je da šetate dnevno par minuta i bićete zdravi i mršavi...
Aj to sam nekako istrpeo ali kad je počela kao o suplementaciji....kao ni slučajno hemiju da koristite,uništićete ogranizam,ljudi koji to koriste umiru...itd
Posle kao o ishrani,dovoljna je mamina kuhinja i naravno slatkiši i bićemo zdravi...kao mladi smo pa ne bi trebalo da pazimo na ishranu.....
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14246 poslato: Jul 06, 2015, 08:02:38 pre podne »

Kolko me ovaj klip iznervirao... majku mu ludu
sto je najgora stvar puno likova ce da se istripuju i da koriste ovo kao argument :D "Aa Kristijan Golubovic je rekao da nikad ne bi popio proteJJin"
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #14245 poslato: Jul 05, 2015, 10:04:49 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=14DpOgN0bbY sala mala
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14244 poslato: Jul 04, 2015, 06:48:08 posle podne »

Ma da, napravio sam danas namirnice, koristicu nju ;)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14243 poslato: Jul 04, 2015, 05:23:53 posle podne »

Myfitnesspal je najjaca app!!
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14242 poslato: Jul 04, 2015, 12:28:18 posle podne »

Jel koristi neko myfitnesspal ili slicne aplikacije? Mfp je ok, mozda za nijansu komplikovanija ima dosta da se klika, ako ima neko preporuku za jednostavniju javite.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 14 upita.