TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 04:19:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1347577 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #14451 poslato: Jul 26, 2015, 07:28:57 posle podne »

Kod mene u teretani trenutno rasulo, nema struje, nema ključeva i samo nas par ima pristup u svako doba dana ili noći, danas otišao otvorio teretanu sam vežbao nekih sat vremena i onda došli neki momci ali su morali da završe dok sam ja tamo da mogu da zatvorim opet, jer imam ključ. Bukvalno u mraku sam vežbao, zlooo. Što se tiče opreme ponesem pun ranac, ćebence na koje sedim-ležim dok treniram jer se znojim ko morž,peškir, majica druga, patike, pojas i bandaže po potrebi, voda 2-3 flajke, kreda, marker, osigurači, metar , nekad nosim i bučice, tegiće, lanac, moji "blokovi" za DL su dole, mrzim kad moram pola moje opreme od kuće da ponesem ali jebi ga, ja sam profi  ;D
« Poslednja izmena: Jul 26, 2015, 07:30:43 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14450 poslato: Jul 26, 2015, 06:46:28 posle podne »

Ja sam najvise voleo da treniram 9-11, jos da gym radi od 7-8 pfff, bilo bi vrh :D
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #14449 poslato: Jul 26, 2015, 06:32:44 posle podne »

Pa jbg, kod mene u gym ujutru od 8 do 10 ugl. nema guzve, a posle toga ima. I uvece od 20 do 23h isto nema guzve. Jbg, ako je guzva sacekas ili se ubacis pa radite zajedno. :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14448 poslato: Jul 26, 2015, 06:22:28 posle podne »

Tako cu i ja, cak ni necu menjati sorc i majicu tako mokar, bajsom sam kuci za 120 sekundi, bukvalno jedan cosak razmaka. Samo se bojim da nije guzva, navikao sam na kratke pauze, 60-90s, ako bude jos ljudi radilo isti trening onda otpada gym.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14447 poslato: Jul 26, 2015, 04:44:14 posle podne »

Ma ja da se lickam pa posle da se kupam ne mogu...samo hardkor, al da ljudi smrde po teretani e to ne mogu da podnesem..
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14446 poslato: Jul 26, 2015, 04:42:57 posle podne »

ma koje tuširanje... ne sme da mi ispadne sapun, odma neki gej da naleti
Hahahahahahaha
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #14445 poslato: Jul 26, 2015, 04:30:04 posle podne »

Zbog toga se ja dooobroo obrisem peskirom i po nekad vlaznim maramicama i onda dezodorans ili stik, parfem kako-kad ali dezodorans i stik obavezno koristim. Do kuce mi treba nekih 15 min. pa ono... :D

Pa jbg, gde covek jos da placa i za tebe vodu? Ne moze!
Salim se... :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14444 poslato: Jul 26, 2015, 03:30:33 posle podne »

Ja se nijednom nisam tusirao u teretani, ja posle treninga se ni ne presvucem, trkk kucii posto sam mnoogoo gladan, a obicno ponesem dvolitarku, patike, sorc, majicu i peskir naravno, a parfem, stik i to, ma jokkk, samo ce jos gore biti kad se pomesa sa znojem :D  Al rekao mi cale da zimi stedim i da se kupam u gym-u ahahahahah :D
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #14443 poslato: Jul 26, 2015, 02:42:37 posle podne »

Super, taman mi tako odgovara. I sta nosite u teretanu? Flasica vode, peskir, sorc, majica, patike za trening, to je to? Tusirate se tamo ili kuci? Meni je bukvalno kuca na 300 metara

Da, samo sto ja obavezno ponesem i papirne maramice i vlazne za svaki slucaj. Naravno, dezodorans ili stik i parfem.
Ako ti je gym blizu kuce onda se kod kuce tusiraj, ja se kad-kad istusiram. Mozda 2-3 puta sam se istusirao.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #14442 poslato: Jul 26, 2015, 01:29:01 posle podne »

Baš to što si napisao, ja se uvek tuširam kad stignem kući jer mi uvek teretana bila blizu.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14441 poslato: Jul 26, 2015, 12:57:45 posle podne »

Super, taman mi tako odgovara. I sta nosite u teretanu? Flasica vode, peskir, sorc, majica, patike za trening, to je to? Tusirate se tamo ili kuci? Meni je bukvalno kuca na 300 metara
« Poslednja izmena: Jul 26, 2015, 01:11:59 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #14440 poslato: Jul 26, 2015, 09:50:01 pre podne »

Radi par nedelja isto pa onda promeni, nemoj menjati svaki trening.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14439 poslato: Jul 26, 2015, 09:47:43 pre podne »

Nadam se da ne smetaju ova brzinska pitanja u ''caffe'' temi, bzvz mi da otvaram temu za svaki put kad mi padne nesto novo ukoliko ne postoji vec ili nije aktivna preko 3-4 meseca. Posto sam do sada trenirao kuci, bio sam ograniceniji vezbama, napredak je odlican, to mi ne smeta, ali ako krenem u teretanu hocu da ubacim jos koju vezbu, taman posle toliko meseci, godina istih vezbi da se pogode drugi uglovi. Zanima me (navescu primer za ledja, mada vazi za bilo koju drugu grupu) ukoliko mi je jedan trening barbell rows, dumbbell rows, cable rows da li da sledecu nedelju zamenim dumbbell rows sa lat masinom, pa tako u krug svake druge nedelje po jednu vezbu zamenim ili je bolje da napravim program s novim vezbama u odnosu na ovaj moj kucni pa da taj forsiram koji mesec i onda opet menjam?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14438 poslato: Jul 24, 2015, 06:44:06 posle podne »

Ma realno nemam, nego bas se opterecujem glupostima, hranu jako brzo jedem, fakticki gutam, cesto i ''zalivam'', moracu da obratim paznju na te stvari, bas prebrzo jedem.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #14437 poslato: Jul 24, 2015, 06:28:03 posle podne »

E jbg Slavisa, ti od A do S :D Kakvi nalazi, kad se prejedem poraste, kad jedem normalno ne poraste simple as pasulj. To je bilo pitanje, da li kolicina hrane i tecnosti moze distendirati stomak u toj meri da se naduje toliko. Konkretno ja merim cesto struk pa sam primetio, recimo na definiciji je razlika prepodne - vece nekih 2-3cm max, a sad kako je masa i kako jedem drasticno vise bude 4-5-6cm razlike. Mada sad sam vec navikao, dok ujutro bude normalan sta je tu je, necu ''dirat'' nista. Jedino danas sto sam poslusao Cvetka i ovsene smanjio za duplo, a pojacao pirinac i nema mleka pa cemo videti kako izgleda uvece.

Nekada je bitno obratiti pažnju i na način, tj. količinu unosa vode( tečnosti)...dakle, koliko je uzeto tečnosti odjednom...kada je tečnost uzeta vezano za obroke( koliko pre, tj. koliko vremena posle obroka, uz obrok i sl.)

Opet naglašavam da svako drugačije reaguje na neke namirnice...ja imam sličnih problema sa krompirom...jedno vreme mi je problem bilo i kombinovanje ovsenih i raženih pahuljica...ali da postoje tako "vidljive promene" u obimu struka, a da se ne radi o retenciji vode, jedino mi pada na pamet metorizam...previše gasova i crevnog sadržaja koji ne "otiče" normalno...

1) Ubedljivo najčešći uzrok je ,,halapljivo" uzimanje hrane, kada se guta i velika količina vazduha, poznatija kao-AEROFAGIJA;
2) OslobaĂ°anje ugljen-dioksida i vodonikovih jona prilikom prolaska hrane kroz želudac;
3) Fermentacija ostataka hrane u crevima;
4) Prelazak gasova iz krvi u creva, kroz zid creva;
5) Generalno usporeniji rad creva i sledstveno loše varenje;
6) Nefunkcionalni spazam ( grč ) kao posledica poremećene crevne motorike u sklopu zatvora ( opstipacije ) i ,,nervoznih creva" ( iritabilni kolon) praćen prolivom;
   Upravo zbog tog grča, ako se ne ukloni na vreme, na mestu iznad njega se nakupljaju ,,lopte" gasova koje izazivaju osećaj nadutosti u tom delu trbuha.

Dakle, pitanje je da li imaš i redovne stolice? Proliv, zatvor, gasovi, grčevi, tup bol u trbuhu?

Preporučio bih da uradiš i UZ abdomena...eventualno endoskopija...

Skrenuću pažnju ponovo na neke namirnice kao moguće uzročnike "nadutosti" - Sveži hleb, krastavci, kupus, crni i beli luk, žitarice, pasulj, boranija ,grašak, soja, sočivo, masni mlečni produkti, gazirana pića, veštački zaslaĂ°ivači.

Inače, normalno je da ujutru obim struka bude manji, ipak, digestivni trakt je bio rasterećen tokom noćnog sna...isto važi i za varijabilnost po pitanju "potkožne vode"...

Ako nemaš bilo kakav objektivan problem, predlažem da se ne opterećuješ previše time...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 14 upita.