TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 08:02:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346930 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #7101 poslato: Oktobar 21, 2008, 09:46:41 pre podne »

Jok nego ce u trapez da ti gleda :D majmune :D
hahaahahah :D

WIN !!
Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #7100 poslato: Oktobar 21, 2008, 12:08:57 pre podne »

Jaoooooooo ljudi puko sam skroz..... :(
Sta uradise zene od mene (wtf) !!! :(
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7099 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:55:28 posle podne »

laq noc...sad cu i ja uskoro...
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7098 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:49:42 posle podne »

odo ja q notj svima
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7097 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:37:50 posle podne »

jawww maca slatka samo da je stavis u rernu :A ahaha salim se :D ... mackolina i frajer stefy :D

;D
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7096 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:34:32 posle podne »

jawww maca slatka samo da je stavis u rernu :A ahaha salim se :D ... mackolina i frajer stefy :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7095 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:32:58 posle podne »

A sta kazete za avatar? ;D  jel sam slatka? :D :D :D u macjem obliku doduse... :D :D :D hahah
Ja sam ova levo,a frajer desno zna se ko je... :D :D  ;D

mrnjauuu... :D :D  hehe

razmisljam da fotkam moju cici pa da je stavim na avatar...al pobeze mi,otisla dole negde,u kuhinju pretpostavljam,samo se tovi ;D  inace pravo ime joj je Pamela,ali sam je ja prekrstila u Cici...lakse mi je ;D
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 10:37:06 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #7094 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:30:36 posle podne »

e ljudi aj neko ko zna engleski nek mi prevede ovo treba mi nesto...  Yosu wanna say.. Across the miles you've brought me smiles, you've wiped my tears by  lending on ear, although my voice you have not heard, you've listened carefully to my thoughts, my feelings, my worlds... and i want you to know,i'm glad we met over the net, ;couse my heart is happy deep down inside ,and you're a treasure  my freind,and thats no  lie! Thanks for your friendship! And thanks for being YOU! ........... hvala unapred

jel ovo sigurno my worlds,da nije my words?
ma ukratko drago mu/joj je sto ste se upoznali preko neta,zahvaljuje ti se na prijateljstvu,govori ti kako si blago,njen prijatelj,zahvaljuje ti se sto si ti -ti,takav kakav jesi...ovo ostalo nesto kenja na knjizevnom nivou...mogu da ti prevedem,al me mrzi rec po rec da ti prevodim...eto ti ukratko :)

words je malo sam pogresio..hvala ti inace
pa i pretpostavila sam :)  worlds je malo suludo,ne slaze se bas uz kontext recenice....

nema na cemu :)
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7093 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:28:17 posle podne »

e ljudi aj neko ko zna engleski nek mi prevede ovo treba mi nesto...  Yosu wanna say.. Across the miles you've brought me smiles, you've wiped my tears by  lending on ear, although my voice you have not heard, you've listened carefully to my thoughts, my feelings, my worlds... and i want you to know,i'm glad we met over the net, ;couse my heart is happy deep down inside ,and you're a treasure  my freind,and thats no  lie! Thanks for your friendship! And thanks for being YOU! ........... hvala unapred

jel ovo sigurno my worlds,da nije my words?
ma ukratko drago mu/joj je sto ste se upoznali preko neta,zahvaljuje ti se na prijateljstvu,govori ti kako si blago,njen prijatelj,zahvaljuje ti se sto si ti -ti,takav kakav jesi...ovo ostalo nesto kenja na knjizevnom nivou...mogu da ti prevedem,al me mrzi rec po rec da ti prevodim...eto ti ukratko :)

words je malo sam pogresio..hvala ti inace
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7092 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:26:29 posle podne »

e ljudi aj neko ko zna engleski nek mi prevede ovo treba mi nesto...  Yosu wanna say.. Across the miles you've brought me smiles, you've wiped my tears by  lending on ear, although my voice you have not heard, you've listened carefully to my thoughts, my feelings, my worlds... and i want you to know,i'm glad we met over the net, ;couse my heart is happy deep down inside ,and you're a treasure  my freind,and thats no  lie! Thanks for your friendship! And thanks for being YOU! ........... hvala unapred

jel ovo sigurno my worlds,da nije my words?
ma ukratko drago mu/joj je sto ste se upoznali preko neta,zahvaljuje ti se na prijateljstvu,govori ti kako si blago,njen prijatelj,zahvaljuje ti se sto si ti -ti,takav kakav jesi...ovo ostalo nesto kenja na knjizevnom nivou...mogu da ti prevedem,al me mrzi rec po rec da ti prevodim...eto ti ukratko :)
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2008, 10:28:00 posle podne od strane Mackolina » Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #7091 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:17:18 posle podne »

Pa bre ,nebitan je pristup. Svaka ce da kaze da si prosta seljacina.. A i zamisli kazes nekoj sto ima decka... Posle nastaje frka.. Moram da bijem neduznog coveka :D Nisam ja za te stvari ;D
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7090 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:14:23 posle podne »

e ljudi aj neko ko zna engleski nek mi prevede ovo treba mi nesto...  Yosu wanna say.. Across the miles you've brought me smiles, you've wiped my tears by  lending on ear, although my voice you have not heard, you've listened carefully to my thoughts, my feelings, my worlds... and i want you to know,i'm glad we met over the net, ;couse my heart is happy deep down inside ,and you're a treasure  my freind,and thats no  lie! Thanks for your friendship! And thanks for being YOU! ........... hvala unapred
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Mackolina
Gost
« Odgovor #7089 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:13:52 posle podne »

hahahaha... nazhalost video sam to..
@Mackolina shto je najgore verujem da je to istina.. imao sam zanimljivu scenu skoro.. izasho preko puta shkole samo da uplatim kredit.. i neke 2 devojcice iza tu negde tvoje godiste i jedna kao e izvini dechko,imash jako lepu guzu... ja u sebi... reko epic fail.. i kao aha... zanimljivo,hvala.. i onda posle idem.. i kao jebo mamu,gledala mi je u dupe  :D :D

hahaha :D :D  koja carica...ja bih joj na tvom mestu cestitala na hrabrosti... nikad ne bih smela tako nesto da uradim... ;D  jbg...treba biti ili dovoljno hrabar ili dovoljno bezobrazan ili oboje  za tako nesto... ;D
ali gledaj foru.. ogi se postideo a da je on to nekoj rekao 90% bi dobio samar.. ne kazem za njega, nego uopste za bilo koga.. :-(

Pa realno,zavisi i od samog pristupa...
Kapiram da kad bi meni to rekao,prvo bih mu pljesnula takvu samarciiiiiinuuu...a posle bih se nasmejala verovatno :D  ali to opet zavisi od pristupa,ako je onako bez stila,bezukusno,mozda bih ga i nokautirala :D :D   heheh...
Zaista ima prostacina nevidjenih,npr letos kad sam isla na bazen,i prelazila preko terena 11. aprila,50% onih vezbaca je buljilo u mene i drugaricu ko da nikad zensko videli nisu...jos kad ti dobace nesto,premisljas se da li u zemlju da propadnes ili da mu opalis samarcinu...Priznajem i jeste malo zajebano,jer ipak leto,kratke haljinice,sve golo bukvalno kad se ide na bazen,a oni tamo vezbaju,skace im testo....ali opet,ne moraju bas tako prosti da budu i da pilje bas toliko...a tek dok sam imala bas velike grudi (kad sam bila deblja malo,u junu pa do sredine jula kad sam pocela sa ovom ishranom),pa kad idu ispred mene pa gledaju onako oci im ovakve O_O   kladim se da sam pocrvenela od blama ;D   a najzesce kad pocnu da se saginju u nadi da ce videti nesto ispod haljinice...posle sam ih zajebala pa isla u sortsevima :D
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #7088 poslato: Oktobar 20, 2008, 10:03:58 posle podne »

Makedonac pa kolko je to sreda proshlo? gde je snimak.. Hans spremio proteine a ti nishta  :D

ma bilo mi jadno da snimam u teretanu :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7087 poslato: Oktobar 20, 2008, 09:59:50 posle podne »

pa kad ogi ima manijacku facu :D jos kad stavi kapu pa izgubi licnost :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 14 upita.