TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 09:06:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346989 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #7701 poslato: Oktobar 31, 2008, 08:39:02 posle podne »

shabane prochitaj mozda neshto nauchish dada :D ... :$ :D

starcraft multiplejer ce biti ono ok standard ali pricha i kampanja je kao toliko komplexna da ce izlaziti rasa po rasa kao zasebna igrica ...

red alert nisam igr`o ali vidim dobre ocenje svuda 9/10 itd ... vredi skidati chekam manju verziju ova je 6+gb
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7700 poslato: Oktobar 31, 2008, 08:28:15 posle podne »

pazite gledao sma gameplay od sat vremena za diablo 3 za barbariana i neku novu klasu witch doctor,nesto kao shaman i nekromanser u jednom,grafika je preverzija,potezi perverzija,opcije extra,neprijatelji extra,kvestovi....A TO JE SAMO PROBNA VERZIJA!

@loki nisam ni cito replaj na post jer necu s tobom da se svadjam,vovim te,a ako se budes smejao takvim stvarima predamnom,jednostavno cu te ubiti mrznjom :D

Sta pricate strascraft 2 u delovima?? isto sam gledao gameplay za sve...

kakav je red alert?jes igro?Il samo skino saund track? potrazicu na dcc ++
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #7699 poslato: Oktobar 31, 2008, 07:49:20 posle podne »

pa probaj .. :/ ono ili nek ti nareze neko ko je skinuo :D
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #7698 poslato: Oktobar 31, 2008, 07:47:14 posle podne »

ni... neam pojma sta da radim... mozda nadjem na habu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lokk1
Gost
« Odgovor #7697 poslato: Oktobar 31, 2008, 07:18:32 posle podne »

dunno .. ima da se podese ali svejedno ne bi trebalo tako loshe da ide da ga jebesh :// koji prog  ? .. niTorent , azureus ?
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #7696 poslato: Oktobar 31, 2008, 07:13:58 posle podne »

gari znam sve... net mi je 512, preko torrentz-a, uvek uzmem sa najvise seedera, jedino ako imaju neki parameti da se podese a ja ne znam...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lokk1
Gost
« Odgovor #7695 poslato: Oktobar 31, 2008, 07:10:54 posle podne »

why ? koji ti net ? koji program ?

a i zavisi od toga koji torrent skidash i da li ima seedera itd ..
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #7694 poslato: Oktobar 31, 2008, 06:51:33 posle podne »

brate na torentu mi skida 3 kb/s, pa ti tako skidaj...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lokk1
Gost
« Odgovor #7693 poslato: Oktobar 31, 2008, 06:43:58 posle podne »

pa nadji na trackeru nekom .. torrenti brate :D 
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #7692 poslato: Oktobar 31, 2008, 06:35:21 posle podne »

nobovi kad ste vec kod gaminga RED ALERT 3 IZASHAO :D ... muzika iz igrice je perverzija :D ... znachi skidajte oma ...

diablo 3 se nadam da nece usrati .. a starcraft 3 ce izlaziti u delovima znate ... prvo terani pa za godinu dana zergovi itd .. :D FAIL za blizzard

e kako da skinem RA3?? gde ima, iz koliko delova, to je jako velika zajebancija, a obozavam dvojku...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lokk1
Gost
« Odgovor #7691 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:59:52 posle podne »

pa ono .. provodim dane gusheci se u suzama :((( nadam se da cu prevazici ovo i postati jachi nego ikada :(
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #7690 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:57:40 posle podne »

A do diabla ima josh godinu dana,tako da srecno...
@Lokki jel ti slomio srce stefy?  :'(
Sačuvana

Lokk1
Gost
« Odgovor #7689 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:54:47 posle podne »

nobovi kad ste vec kod gaminga RED ALERT 3 IZASHAO :D ... muzika iz igrice je perverzija :D ... znachi skidajte oma ...

diablo 3 se nadam da nece usrati .. a starcraft 3 ce izlaziti u delovima znate ... prvo terani pa za godinu dana zergovi itd .. :D FAIL za blizzard
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7688 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:51:53 posle podne »

Jebote Dragane, nekad me stwarno zabrinjawas, i owo nije towar, ozbiljno mislim...

ah ne stefy .. kako cu da zivim sad sa ovim saznanjem ...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7687 poslato: Oktobar 31, 2008, 05:48:09 posle podne »

a i ti si nashao da mi glumish moralfaga a mozesh da se spradash na nazi fore koje su realno dno dna u tom pitanju .. jel ima ishta okrutnije ? .. kontash .. nije da sam ja bio tamo i da sam mogao da pomognem keru .. a ovako jebe mi se desilo se shto ne bi imali bar lulz

koja nazi fora je bila tako okrutna?to su nazi FORE,ja nit bih mogao da ubijem niti GLEDAM kako neko ubija,muchi jevrejina,cigana,koga god...

znaci ti se smejes specificnom slucaju,kao kad bih ja rekao: Hahah do jaj onaj klip gde Shultz vadi creva onom Vizentalu"


to su vicevi,vic sa likovima koji se dobacuju s kerom je funny,i crtac gde se gadjaju kerovima je funny

znachi ti imash problem sa schultzom a nemash sa celim holocaustom ? znahic imash problem da se sprdash na rachun jedne zrtve ali zato narachun xymiliona je FUNEY ? pa ne bih ni ja mogao da ubijam niti da gledam dok neko muchi kera uzivo .. tehnichki bih mogao ali  ne bih dozvolio to da se desi .. opet kazem mnogo gore stvari se deshavaju zivotinjama .. ovaj ker ima slomljenu nogu u najgorem sluchaju ..

kada sam ja rekao? citiram :Hitler je genije ( bez smeska,ozbiljno misleci),jevreje treba pobiti,lepo je sto su pobijeni...znachi ja bih bio sick bastard da meni na casu istorije lupam dodje rzredna i pita jel ti drago sto je ovaj pobio tolko i tolko? nit je smesno nit drago...znaci kad se ja s mikijem il bilo kim ovde na forumu ZEZAM u fazonu jevreju jedan,ili dodji do komore,to je ZEZANJE,al ti kazes da bi stvarno LOLOVAO da vidis tako nesto ispred sebe jel mucenje pasa il bacanje beba,dok ja u stvarnosti nit bih se smejao realnim slikama,videima slicnih stvari,nit bih uzivo trpeo budalu koja to izvrsava...eto to je u pitanju...ok to sa psom se vec desilo,ali kako mozes gledati to i ne osecati strasnu mrznju prema budali koja to radi?vec dodajes svoj glas tom videu samo gledajuci ga,i potices slicne psihopate da muche zivotinje jer znaju da ce se ljudi smejati tome....sad ces reci pa gomila njih to radi...pa rade,al su idioti a ti nisi idiot

koja zamena teza jbt .. bash si skiller u tome ... znachi dok se miki i ti zezate i dok drzish photoshop sebe  na msnu u nzai uniformi to je smao zajebancija  i ti ne podrzavash sve naciste time a ja podrzavam tog lika time shto gledam taj video ? nisam stavio komentar na jewtube ,,way to go man ... do another one :D '' ... ako ti mislish da je njemu motivacija samo to shto ljudi to gledaju onda si bash u zabludi zajebanoj .. treba biti bolestan u startu pa to raditi ... ochigledno ga boli kurac za zivotinje ... realno i mene ali ne vidim shto bi muchio neshto ... chime ja to podrzavam .. daj mani se .. znachi zato shto mi je smeshno ja to podrzavam a da mi nije smeshno ja bih to osudjivao ? .. wtf .. nice logic ..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 14 upita.