TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 06:18:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346857 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10371 poslato: Januar 07, 2009, 01:41:24 posle podne »

pa bas zbog takve nevernike kao nekih postoje narkomane,kriminalce i ostala sranja :) aj da vidim pre 500-600 god neko da ukrade nesto ili slicno.. pa ima da ga spale ko majmuna ;D inace cist primer za mrznja,vasa crkva ne priznaje nasu crkvu,zar ne?

Ništa ja tebe nisam razumeo, ali nije ni važno ne želim da se ubeĂ°ujem sa bilo kim u vezi mog ličnog stava, jer jednostavno...nema potrebe za tim.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #10370 poslato: Januar 07, 2009, 01:10:13 posle podne »

pa bas zbog takve nevernike kao nekih postoje narkomane,kriminalce i ostala sranja :) aj da vidim pre 500-600 god neko da ukrade nesto ili slicno.. pa ima da ga spale ko majmuna ;D inace cist primer za mrznja,vasa crkva ne priznaje nasu crkvu,zar ne?
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10369 poslato: Januar 07, 2009, 12:37:31 posle podne »

Zato i mnogi ljudi ne veruju u crkvu ako se to tako moze reci, t.j. ne postuju je niti idu redovno u nju, ali veruju u Boga i visu silu, t.j. u pravdu...
Iako cine te "manje" grehove, sto su mozda Biblijom zabranjeni u Hriscanstvu, ne mora da znaci da ne postuju Boga...
Naravno slozio bih se sa tim da se ljudi dele na dobre i lose i to je to...

Ja znam da odem u crkvu, krstim se i poželim dobro svima, zapalim sveću sa poginule drugare, mrtvu sestru, roĂ°ake...
Ceo život mi je koncipiran da trebam biti večiti pesimista i da stalno mračim (imao rak, sestra umrla nepokretna u 8oj godini života, problemi u porodici, bolesti...)
Ali nisam takav, verujem u moja načela i da bi se držao tih načela ne treba mi stražar koji će visiti meni iznad glave i reći tako moraš, većina samo zbog tog strahopoštovanja što će ih neko kad odu na onaj svet kazniti oterati u pakao, poštuje BOGA kao nešto. A ljudi koji su pravični nemaju tog stražara iznad glave jer nemamo razloga za strah jer ne činimo zlo, i jednom rečju to je BOG kome ću se uvek moliti a ustvari to je nešto moje, sastavni deo mene i svakog od nas treba biti Bog.
Ali bitna razlika kod mene je da ja nikada nebi u ime Boga ubijao, klao...činio zlo, zato uvek svoju veru stavljam po strani i ne poistovećujem se sa "vernicima".
Poštujem ljude koji idu u crkvu/dzamiju, koji ne čine zlo, koji ne otperećuju druge i ne nameću svoje mišljenje u fazonu ili si radikalni vernik ili nisi dobar čovek. E takvi ljudi mi se gade.
Pa ljudi kad mi je sestra umrla 1984 godine, pop je rekao cifru od koje se ljudima zavrti u glavi, popovi pedofiličari... to je gamad ali oni pravične popove, njima se divim i poštujem.

Jednom rečju ne širimo ovu temu više jer će svako da tera po svome a ovo je previše kompleksna tema da bi se o njoj razglabalo u ovako ozbiljnoj temi "CAFFE" :)

Vratimo se dobrom starom gey fazonu jer više nego očigledno tu se svi slažemo super :D
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10368 poslato: Januar 07, 2009, 12:18:48 posle podne »

Zato i mnogi ljudi ne veruju u crkvu ako se to tako moze reci, t.j. ne postuju je niti idu redovno u nju, ali veruju u Boga i visu silu, t.j. u pravdu...
Iako cine te "manje" grehove, sto su mozda Biblijom zabranjeni u Hriscanstvu, ne mora da znaci da ne postuju Boga...
Naravno slozio bih se sa tim da se ljudi dele na dobre i lose i to je to...
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #10367 poslato: Januar 07, 2009, 11:25:38 pre podne »

Nisam neki vernik, ali kad doĂ°u praznici prvi čestitam, poželim zdravlja i sreće i slavim.
Večeras mi dolaze na Božić Terza,  i još neki prijatelji muslimani, od toga 1 Jordanac :)
Pre 10tak godina me je pop isterao iz njegove kuće, družio sam mu se sa decom zbog stavova kao Hans, slažem se 100% sa Hansom, samo što ne generalizujem sve vernike, svugde ima debila.
Poenta je da taj 10% "vernika" uvek zasere sve, tako je uvek 10% ludaka zatruje i ostalih 89% koji krenu kao ovce a onih 1% razmišlja OK i kloni se nevolja.
Par puta sam i ja bio ovca, ali kad sam uvideo kako stvari funkcionišu uvek sam se držao svog načina razmišljanja (to sam inače i rekao na jednom mitingu sa bine pred 15 000 ljudi :) ), zato se nisam ni pored druženja sa narkomanima, alkosima, kriminalcima... odao tome.
Imam razloga da nemam poverenja u Boga ali uvek kažem daće Bog.Neznam dali me kapirate nisam licemer,
verujem u neku "moju religiju" a to je , budi dobar prema drugima, ne čini zlo, a u tu "moju religiju" ne spadaju niti ratovi, nit zlo, zato ja verujem u svog Boga, koji je ustvari pravi BOG i 1 jedini i za muslimane, hrišćane, jevreje, budiste...

Zato danas verujmo u tog pravog BOGA, sutra kad je bajram u istog tog BOGA koji je jedan jedini a to je:
budi dobar prema drugima, ne čini zlo

Ne verujem da su veći vernici oni koji će večeras da se OBRLJAVE od alkohola, pobiju na ulici, usput razbiju koji izlog, napadnu i neku devojku a zadnjih 40dana su pazi molim te postili, išli u crkvu i to na kraju posta uradili  ;)

I opet kažem NE GENERALIZUJEM nikada , ljudi se jednostavno dele na DOBRE I LOŠE i nema tu nikakve filozofije sem ove
« Poslednja izmena: Januar 07, 2009, 11:31:18 pre podne od strane bebac » Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lokk1
Gost
« Odgovor #10366 poslato: Januar 07, 2009, 10:39:25 pre podne »

faking epic fail veche ... natezanje sa murijom x2 nabadanje svadja medju drugarima parepareparepare samo pare jebeni retardi ... ja sjebao nogu jako me boli jebeno ... chemu sve to ... :D jebena ulica ... samo fail mozesh da dozivish :D

A kaooo pravoslavci na bozic oce da bodu :D komedija :D debili
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #10365 poslato: Januar 07, 2009, 10:29:46 pre podne »




i gde pise da je pravoslavna drzava?znaci madjari ili neznam muslimani nisu jednaki sa tkzv pravoslavcima? da ste vi pravi pravoslavci postovali biste nesto sto pise u onoj knjizici,a svakodnevno krsite te zapovesti,od mrznje,laganja do preljube i idolisanja,tako da nemoj meni kenjati o necemu dok sam ne pocnes postovati pravila koja si sam sebi,HRISCANINE,zacrtao,jer ne vidim u cemu je neko iole veci pravoslavac od mene kad nista ne postuje ;)


@Hans: Madjari su nacija, Muslimani religija.
@Ostali: Hristos se rodi, sretan bozic.






hahahahahahhaha covek samo tebi nije cestitao bozic .. koji si fail majke mi :D

brate hans jeste ljudi su govna ljudi ne kontaju ... PA ? ima 2% dojaja ljudi nemoj sve redukovati na isti nivo daj malo respecta ...

aj MOLIM TE DAJ NEKI NASH RAT KOJI SMO MI IZAZVALI U IME CRKVE ... ne seri majke ti ....te fore krstashki ratovi i to ... da Toooo je bash oko religije bilo nije oko teritorije i faking para ... pa jbt nisi debil kontash da bi doslo tu do rata i da su svi iste vere bili samo bi se nashao drugi razlog ...

to neposhtovanje stvari .. pa faking isus nije poshtovao sve do kraja .. thats just being human ... razumesh .. . radi se o tome da pokushavash svaki dan da budesh bolji covek nego shto si bio juche .. jbg  matori nemozesh mi reci da taj shto lomi pelin na -10 pored badnjaka i slusha dina merlina svesno radi to .. pa naravno da ne vidi u chemu je njegov fail i da vecina ,,pravoslavaca '' nije 3 puta videla bibliju ni na slici ... shto opet ne znachi da su svi isti ....


e da i ako je for the lolz naravno da je sprdnja ne dozvoljena nego pozeljna :D
shto vishe towarenja hatovanja i lolza u narednoj godini i sve ce biti dojaja biliv mi :D
« Poslednja izmena: Januar 07, 2009, 10:37:49 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #10364 poslato: Januar 07, 2009, 09:23:38 pre podne »

sto oce mi zabrani neko?Naravno da cu da se sprdam jer 99% tih takozvanih vernika nije ni bibliju procitalo,a ja evo 3put CELU,zanimljiv skup mitova i pricica to je sve...



i gde pise da je pravoslavna drzava?znaci madjari ili neznam muslimani nisu jednaki sa tkzv pravoslavcima? da ste vi pravi pravoslavci postovali biste nesto sto pise u onoj knjizici,a svakodnevno krsite te zapovesti,od mrznje,laganja do preljube i idolisanja,tako da nemoj meni kenjati o necemu dok sam ne pocnes postovati pravila koja si sam sebi,HRISCANINE,zacrtao,jer ne vidim u cemu je neko iole veci pravoslavac od mene kad nista ne postuje ;)

Pravoslavlje nije direktno vezano za bibliju, mi tumacimo bibliju... Dzabe kad neko procita bibliju i kaze odo da palim badnjak na sred ulice i da cirkam pelinkovac ali necu jesti meso do dvanes' ali posle hehee... Tako dosta ljudi, poste i napijaju se za vreme posta, alO Bre - odricanje od zadovoljstava, to mi se nesvidja od ovdasnjih pravoslavaca nekada tumace sve bukvalno a nekada onako po volji kako im zatreba. Nije fora citati bibliju nego se ponasati kao hriscanin pa onda kao pravoslavac, sto je u sustini isto kao posten i dobar ateista ili agnostiki, samo mi verujemo da nas je Bog stvorio i sve dao, a ovi drugi ne znaju kako su nastali i odakle sve ovo.

@Hans: Madjari su nacija, Muslimani religija.
@Ostali: Hristos se rodi, sretan bozic.
@Hakeri: cizoB naterS - ovo je enkriptovana hakerska poruka. :P

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10363 poslato: Januar 07, 2009, 03:30:39 pre podne »

sto oce mi zabrani neko?Naravno da cu da se sprdam jer 99% tih takozvanih vernika nije ni bibliju procitalo,a ja evo 3put CELU,zanimljiv skup mitova i pricica to je sve...

Politicari,crkva,vojska sve su to ista g...

ono mir bozji...SPRDNJA,da nije crkve ne bi bilo ni ovolikih podela,krstaskih i drugih ratova,inkviizcije,mrznje medju raznim religijama itd

ja neznam dal vi citate knjige jbt iz istorije il stvarno neznate na koliko je ratova nasa crkva pozivala za ovih 13 vekova?Ostale crkve i religije da ne pominjem....


i gde pise da je pravoslavna drzava?znaci madjari ili neznam muslimani nisu jednaki sa tkzv pravoslavcima? da ste vi pravi pravoslavci postovali biste nesto sto pise u onoj knjizici,a svakodnevno krsite te zapovesti,od mrznje,laganja do preljube i idolisanja,tako da nemoj meni kenjati o necemu dok sam ne pocnes postovati pravila koja si sam sebi,HRISCANINE,zacrtao,jer ne vidim u cemu je neko iole veci pravoslavac od mene kad nista ne postuje ;)
« Poslednja izmena: Januar 07, 2009, 03:32:50 pre podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #10362 poslato: Januar 07, 2009, 03:14:11 pre podne »

@Ognjen, Mickey prijatno iznenadjenje :) Treba braniti svoju veru :)
@Hans, zivis u pravoslavnoj drzavi ne treba se sprdati sa tim !
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #10361 poslato: Januar 07, 2009, 01:51:10 pre podne »

e dajte savet neki sa cega da se opremim za pripreme jer bice mi malo 4 obroka na dan...vec sam prepun od noge do zube sa cokoladama,dajte jos nesta pametno
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10360 poslato: Januar 07, 2009, 01:27:36 pre podne »

Aha... pa onda recimo 1000kcal iz masti nije valjda toliki prob.
Masti iz belog mesa....to je nista...malo ima. Kikiriki i bademi su kaloricni dosta...ali kontam da moze da se ubaci malo...
ovako moze onda iz ribljeg, malinovog, lanenog ulja.... opet trebam da unesem oko 100g masti
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10359 poslato: Januar 07, 2009, 01:21:44 pre podne »

i naravno to 1300 nemoj svatiti bukvano,to je okvirna cifra,metabolizam ti je sad sporiji cim si se ugojio,znaci odma u startu jos smanji malo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10358 poslato: Januar 07, 2009, 01:20:49 pre podne »

pa u smislu da smanjujes polako


pa jbt u mesu imas masti
bademi
masline
maslinovo ulje
riblje ulje
kikiriki i slicna sranja
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #10357 poslato: Januar 07, 2009, 01:19:17 pre podne »

Dobro brate znam ja to sve...ali reci ti meni iz cega ja da unesem 1300kcal masti? :D


a d ane pominjem sto se tokom keto usporava metabolizam polako,pa treba stalno izbacivati kalorije,iliti masti

wait wat? nisam ovo dobro razumeo... kako mislis treba stalno izbacivati masti?
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 13 upita.