TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397360 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 07:33:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: da li mi je potreban kreatin?
1 - 0 (0%)
2 - 0 (0%)
Ukupno glasova: 0

Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: da li mi je potreban kreatin?  (Pročitano 8894 puta)
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #19 poslato: April 18, 2014, 02:07:05 posle podne »

ja imam whey pure fusion 2,3kg, ima 75% proteina,whey izolat i koncentrat,i sve aminokiseline,na 25gr ima 19gr proteina,uzimam ujutro sa mlekom i posle treninga sa vodom :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #18 poslato: April 18, 2014, 01:41:19 posle podne »

Taj proizvod nije u našoj ponudi. Gledaj da whey ima 70-80% proteina u sastavu i to ti je najbitnije, ostalo je već manji ili veći marketing i ništa što će ti doneti neko preimućstvo. :)
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #17 poslato: April 18, 2014, 12:03:30 posle podne »

da li mi neko moze dati misljenje o proteinu whey pure fusion,kazu da sadrzi sve aminokiseline i visok nivo glutamina?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: April 17, 2014, 08:46:06 posle podne »

Neko ko imam mnogo sati treninga na nedeljnom nivou mora takav plan treninga napraviti da dovoljno brzo se oporavi!Oporavak je presudan u poboljsanju napredka u trenaznom procesu.
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #15 poslato: April 17, 2014, 02:06:32 posle podne »

pa vec sam promenio dosta toga,kao sto je ishrana,ubacio suplementaciju,mozda malo izmenio treninge i pobojsao odmor misica itd...ima jos dosta toga da se izmeni i unapredi,ali za sada sam zadovoljan sa napretkom...mada uvek moze bolje :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #14 poslato: April 16, 2014, 06:28:54 posle podne »

Nemoj nas napuštati, bilo bi nam drago da sa nama deliš rezultate svog napretka, baš kao što smo ti na raspolaganju i za svaku vrstu pomoći u ostvarivanju tvog cilja. :)

Kako ti se čini - šta možeš promeniti i primeniti od svih saveta koje si ovde dobio?
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #13 poslato: April 16, 2014, 06:52:39 pre podne »

hvala! :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #12 poslato: April 15, 2014, 01:38:25 posle podne »

Pre kreatina bi ti više pomoći dalje amino kiseline :)  Savete za ishranu si već dobio :)
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #11 poslato: April 15, 2014, 10:00:14 pre podne »

hvala vam na savetima,potrudicu se! :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: April 15, 2014, 09:08:33 pre podne »

Tvoji treninzi su visoko intezivni i jos imas 7 treninga u teretani.Moras imati minimum 1 dan odmora za oporavak trosis mnogo kalorija verovatno preko 1000 po treningu van teretane.Tvoj pristup ishrani mora biti precizniji i pocni da meris obroke i kalorije I u svakom slucaju unos UH mora biti minimum 60% od ukupnog kalorijskog unosa uglavnom u obrocima pre treninga.
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #9 poslato: April 14, 2014, 08:58:44 pre podne »

za rucak obicno jedem meso,salatu i povrce,obicno to bude piletina i neko povrce ili krompir,cesto pojedem i salatu uz to,obrok posle treninga je oko 7,8h.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #8 poslato: April 13, 2014, 10:55:28 posle podne »

To je dosta treniranja u toku nedelje, da li imas neki dan odmora?

Ishrana ti jeste slaba u odnosu na broj i vrstu treninga, ne znam kako si racunao da unosis vise kalorija. Ujutru mozes u jednom kombinovati ovsene sa proteinom, ne moras zasebno uzimati ovsene sa mlekom pa protein sa mlekom. Koliko mleka popijes u toku dana? Predlazem da ujutru uneses protein iz cvrstog obroka, jaja, mlasi sir, tunjevina, a ponekad uzmes protein u nekoj kombinaciji. Zatim kad dodje vreme za uzinu, mozes pojesti nesto od voca ako je dorucak bio jaci ili ubaciti jos jedan obrok. Sta obicno jedes za rucak? Ovaj obrok posle treninga je ok, a mozes pojesti i nesto od mesa i salatu. Posle toga ne jedes vise, jel tako? U koliko to sati bude odprilike?

Inace suplementaciju ne savetujemo mladjima od 18 godina, osim kada su u pitanju prof sportisti. Sada, na osnovu ishrane, mislim da bi morao ubaciti neki kompleks vit i minerala za pocetak, pojacati ishranu pa onda mozes razmisljati o kreatinu.
Sačuvana
n143
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #7 poslato: April 13, 2014, 09:10:09 posle podne »

pa sada cesto kuvam pirinac posle treninga ili pre,pijem i dosta mleka dnevno,ne znam da li je to dobro?ja sam oko 2 nedelje na nekom sajtu racunao koliko dnevno unesem kalorija i svakog dana sam unosio vise od potrebnog,sada da li je to tacno ne znam,ali se trudim da unosim sto vise proteina i UH,jedem i bademe svaki drugi dan,a takmicim se u dziu dzici (borilacki sport) imam 2 treninga nedeljno to je kao kardio i 6-7 puta teretanu
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: April 13, 2014, 07:46:42 posle podne »

Za oporavak misica je potreban odmor i hrana. Kreatin ce uticati malo na snagu ali pitanje je zasto je tebi potrebna sada snaga? Da li se takmicis u nekom sportu?

Odgovarajucim treningom mozes da utices i na snagu misicne mase a i na njenu izdrzljivost. S obzirom na tvoje godine, velika je verovatnoca da ne znas kako da doziras treninge i kako da vezbas za svoje ciljeve.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: April 13, 2014, 07:31:46 posle podne »

Tvoja ishrana je losa ,moras unositi vise kalorija da bi napredovao.Suplementi su dodaci ishrani a ne zamena za obroke.moras imati 3 obroka i 2 uzine 65% iz ugljenih hidrata 25% iz proteina i 10% iz masti minimum 2500 calorija dnevno.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.164 sekundi sa 21 upita.