TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:58:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ovsene  (Pročitano 3502 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: April 17, 2014, 06:45:06 pre podne »

Kupovina samlevenih je jako skupa opcija. Ta ovsena kasa je nekoliko puta skuplja, plus sto u nekim od tih kasa stavljaju jos kojecega. Ako ti je lakse da ih jedes samlevene,uzmes blender bilo kakav i meljes. Nema tu neke filozofije,ne cepas atome. Ovsene je jeftinije da kupujes na rinfuz nego u posebnim pakovanjima floridabell-a ili nekih drugih proizvodjaca.
Sačuvana
luciano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: April 16, 2014, 11:48:26 posle podne »

Da li mogu samljevene ovsene da konzumiram u obliku brasna sa proteinskin sejkom ujutru umjesto kuvanja kaše koja mi je teska za stomak i prezasiti me , i Da li bi onda taj sejk bio dovoljan za prvi obrok(dorucak). Hocu li imati isti efekat kao da ih konzumiram nesamljevene.
Znate li mozda postoje li neke  samljevene ovsene  u marketima,koje mi proizvodjace preporucujte?

Mozes naravno, isto ti je to. Jesi li probao tako samlevene da ih uzmes sa proteinom? Mozes dodati i nesto od zacina, cimet mi prvi pada na pamet, ili nesto od voca, cisto radi ukusa.

Mozda je bolje da ih sam sameljes.
Radije bih kupio mlevene. Ako ih neko melje neka mi pomogne koji aparat koristi za mlevenje..

I od kojeg proizvodjaca su ovsene najboljee.. hvalaa
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: April 16, 2014, 10:15:52 posle podne »

Da li mogu samljevene ovsene da konzumiram u obliku brasna sa proteinskin sejkom ujutru umjesto kuvanja kaše koja mi je teska za stomak i prezasiti me , i Da li bi onda taj sejk bio dovoljan za prvi obrok(dorucak). Hocu li imati isti efekat kao da ih konzumiram nesamljevene.
Znate li mozda postoje li neke  samljevene ovsene  u marketima,koje mi proizvodjace preporucujte?

Mozes naravno, isto ti je to. Jesi li probao tako samlevene da ih uzmes sa proteinom? Mozes dodati i nesto od zacina, cimet mi prvi pada na pamet, ili nesto od voca, cisto radi ukusa.

Mozda je bolje da ih sam sameljes.
Sačuvana
luciano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #3 poslato: April 16, 2014, 10:15:14 posle podne »

ok, a samo mi reci koje ovsene mi preporucujes i imaju li neke samlevene ili moraju da se melju .
Sačuvana
kele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #2 poslato: April 16, 2014, 09:16:03 posle podne »

Naravno da mozes isto ti dodje da li su samlevene ili ne ;)
Sačuvana
luciano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: April 16, 2014, 08:22:20 posle podne »

Da li mogu samljevene ovsene da konzumiram u obliku brasna sa proteinskin sejkom ujutru umjesto kuvanja kaše koja mi je teska za stomak i prezasiti me , i Da li bi onda taj sejk bio dovoljan za prvi obrok(dorucak). Hocu li imati isti efekat kao da ih konzumiram nesamljevene.
Znate li mozda postoje li neke  samljevene ovsene  u marketima,koje mi proizvodjace preporucujte?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.