TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:27:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Protein  (Pročitano 8259 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2014, 07:47:48 pre podne »

scitec 100% whey. hvala na brzom odgovoru :D,a interesuje me koliko bi trebao otprilike stojati otvoren da bi se pokvario cisto iz radoznalosti.


imaš na svakom preparatu utisnut rok trajanja, a protein obično ima rok par godina tako da budi bez brige :)   naravno, čuvaj protein kao i ostale suplemente dalje od vlage i toplote
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2014, 07:26:57 pre podne »

evo ja imam jedno pitanje.protein mi je ostao otvoren 12h(znaci skinut poklopac)zaboravio sam da zatvorim jer sam zurio da li je moguce da se pokvari?hvala

C,c,c...nisi prilazio whey-u 12 sati...blasphemy!!! ;)
Sačuvana
rocko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2014, 08:20:05 posle podne »

hahahhaha ne :D.pretpostavio sam da ces to misliti pa sam zato napisao" cisto iz radoznalosti" :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Avgust 31, 2014, 05:32:15 posle podne »

Ne bih znao da ti kažem koliko dugo bi moralo tako da stoji, nisam nikada testirao, niti čuo da neko drugi jeste. :D

Nije mi se ni desilo da zaboravim da zatvorim kutiju. Čim pitaš, verovatno veruješ u to da ti se ovo može ponoviti opet, i to na duži period, a? ;D
Sačuvana
rocko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #12 poslato: Avgust 31, 2014, 03:48:09 posle podne »

scitec 100% whey. hvala na brzom odgovoru :D,a interesuje me koliko bi trebao otprilike stojati otvoren da bi se pokvario cisto iz radoznalosti.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Avgust 31, 2014, 03:43:44 posle podne »

Ma, nije se pokvario. Inače, koji whey koristiš? :)
Sačuvana
rocko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #10 poslato: Avgust 31, 2014, 01:30:54 posle podne »

evo ja imam jedno pitanje.protein mi je ostao otvoren 12h(znaci skinut poklopac)zaboravio sam da zatvorim jer sam zurio da li je moguce da se pokvari?hvala
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: April 20, 2014, 09:31:07 posle podne »

Da,da otpakovan, i zatvoren poklopcem... Nisam imao slicnih problema kad sam ga koristio. Mozda sam tako reagovao jer sam i uzeo kreatin. A uvek kad sam uzimao kreatin imao sam nadimanja....  Ne znam... Stomak se smirio, pa cu videti. Kroz par dana cu opet uzeti, pa cu znati...

Kao sto kaze Robert, sada je jasnije. A kroz par dana se smire i tegobe vezane za uzimanje kreatina koje se jave u pocetku ( bar bi tako trebalo da bude ). Kreni onda sa kreatinom, pa kad se naviknes onda polako ubaci i protein.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: April 20, 2014, 10:40:52 pre podne »

Ok, sad je malo jasnije, jer kreatin može praviti stomačne probleme kakve si opisao. Uzmi jednom zasebno whey, bez kreatina, pa proveri kako se stomak ponaša.
Sačuvana
Gorgonzola
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #7 poslato: April 20, 2014, 10:14:20 pre podne »

Da,da otpakovan, i zatvoren poklopcem... Nisam imao slicnih problema kad sam ga koristio. Mozda sam tako reagovao jer sam i uzeo kreatin. A uvek kad sam uzimao kreatin imao sam nadimanja....  Ne znam... Stomak se smirio, pa cu videti. Kroz par dana cu opet uzeti, pa cu znati...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: April 19, 2014, 11:17:51 posle podne »

Ma ok je rok... Do septembra 2014. god. MEne interesuje da li moze da se pije ako stoji otvoren toliko???

Jesi li ga koristio tada kad si ga uzeo? Kako si reagovao? Ako ti i dalje pravi problem nemoj ga uzimati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2014, 07:22:12 posle podne »

Ma ok je rok... Do septembra 2014. god. MEne interesuje da li moze da se pije ako stoji otvoren toliko???

Najbitnije je da je rok u redu. Pretpostavljam da pod "otvoren" misliš otpakovan? Znači, ako je bio zatvoren poklopcem, trebalo bi da je sve ok, a posebno ako nema grudvica ili nekog neobičnog mirisa.

Opet, ako si siguran da je dijareja uzrokovana wheyom, onda ti nema druge nego da prestaneš sa njim.

Danas u pola 12 sam preko email-a narucio protein kod vas,mogu li da znam kada ce paket stici?

Pošto ne radimo zbog praznika, tvoja porudžbina će biti poslata prvog radnog dana (utorak) i dobićeš je sutradan.
Sačuvana
ĂD›ĂD°ĂD·ĂD°Ñ€ ĂDšĂDÂľĂD·ĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #4 poslato: April 18, 2014, 05:22:39 posle podne »

Danas u pola 12 sam preko email-a narucio protein kod vas,mogu li da znam kada ce paket stici?
Sačuvana
Gorgonzola
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #3 poslato: April 18, 2014, 04:38:41 posle podne »

Ma ok je rok... Do septembra 2014. god. MEne interesuje da li moze da se pije ako stoji otvoren toliko???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2014, 01:32:17 posle podne »

Šta piše na kutiji, koji je rok trajanja?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 18 upita.