TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:41:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kombinacija i vase misljenje  (Pročitano 43660 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #165 poslato: Jun 12, 2014, 06:55:37 pre podne »

Slazem se,upravu si.. nista sada cu jedno vreme raditi biceps/triceps,grudi/ledja,noge/ramena/trbusnjaci pa dan pauze,pa ako se budem odlucio da menjam nesto pitacu ovde..
Sta mogu da dodam u dorucak za proteine sem jaja? Neko meso ili tunjevinu?
Meso,riba, whey.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #164 poslato: Jun 11, 2014, 09:14:02 posle podne »

Slazem se,upravu si.. nista sada cu jedno vreme raditi biceps/triceps,grudi/ledja,noge/ramena/trbusnjaci pa dan pauze,pa ako se budem odlucio da menjam nesto pitacu ovde..
Sta mogu da dodam u dorucak za proteine sem jaja? Neko meso ili tunjevinu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #163 poslato: Jun 11, 2014, 07:52:32 posle podne »

Iskreno,ne znam koliko smisla ima da radiš smanjivanje broja ponavljanja i povećivanje kilaže i paralelno superserije. Da li si to pročitao negde ili?
Da,da,napiši detaljno :)
Nisam procitao,predlozio mi je jedan kolega..Nisam to radio jedno 20-ak dana,slabo to radim... a za ishranu ovako:
Dorucak:ovsene sa nlekom/jogurtom,kako kada,banana,pobekad i onaj Elvita keks i pirinac...
Uzina-uglavnom neka banana,jos neka vocka,i popijem sumecu tabletu sa vitaminima (pretpostavljam da je ta uzina slaba)...
Rucak-pilece belo ili junetinu,neka salata,2-3 belanaca..
Uzina-otprilike ista kao i prva
Vecera-sta ostane od mesa od rucka,po koje jaje,ponekad ella sir i casa mleka.....
Pretpostavljam da su mi uzine slabe,za dorucak ponekad dodam i 2-3 belanaca,ponekad krompir,kako kada..... otprilike je to to :)

Bolje se sam raspituj po netu za treninge,svašta ljudi pričaju :) Što se ishrane tiče,fali ti protein za doručak a i užine su ti slabe (kao što su ti već rekli).
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #162 poslato: Jun 11, 2014, 12:35:09 posle podne »

Kvalitetni hidrati su ti ovsene, razene, pirinac, integralna testenina, krompir. Njih kombinujes.
Sto se tice uzine, mozes ubaciti u jednoj kostunjavo voce, u drugoj nemasni jogurt ili nemasni sir, mozes i voce ako nisi na nekoj strogoj definiciji.
nisam,nisam jos :),odgovara mi tako kako si mi rekao.. a ovo ostalo mi je ok sto jedem?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #161 poslato: Jun 11, 2014, 12:09:12 posle podne »

Kvalitetni hidrati su ti ovsene, razene, pirinac, integralna testenina, krompir. Njih kombinujes.
Sto se tice uzine, mozes ubaciti u jednoj kostunjavo voce, u drugoj nemasni jogurt ili nemasni sir, mozes i voce ako nisi na nekoj strogoj definiciji.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #160 poslato: Jun 11, 2014, 11:28:11 pre podne »

Slabe uzine i fale ti hidrati  :-\
sta bi jos mogao da dodam za uzinu i sta bi i kada mogao da dodam za uh? Uz uzinu ponekad popijem i vocni jogurt,mada znam da to i nema neke nutritivne vrednosti ali samo da napomenem posto sam zaboravio da napisem...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #159 poslato: Jun 11, 2014, 06:39:29 pre podne »

Slabe uzine i fale ti hidrati  :-\
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #158 poslato: Jun 10, 2014, 09:27:57 posle podne »

Iskreno,ne znam koliko smisla ima da radiš smanjivanje broja ponavljanja i povećivanje kilaže i paralelno superserije. Da li si to pročitao negde ili?
Da,da,napiši detaljno :)
Nisam procitao,predlozio mi je jedan kolega..Nisam to radio jedno 20-ak dana,slabo to radim... a za ishranu ovako:
Dorucak:ovsene sa nlekom/jogurtom,kako kada,banana,pobekad i onaj Elvita keks i pirinac...
Uzina-uglavnom neka banana,jos neka vocka,i popijem sumecu tabletu sa vitaminima (pretpostavljam da je ta uzina slaba)...
Rucak-pilece belo ili junetinu,neka salata,2-3 belanaca..
Uzina-otprilike ista kao i prva
Vecera-sta ostane od mesa od rucka,po koje jaje,ponekad ella sir i casa mleka.....
Pretpostavljam da su mi uzine slabe,za dorucak ponekad dodam i 2-3 belanaca,ponekad krompir,kako kada..... otprilike je to to :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #157 poslato: Jun 10, 2014, 08:39:45 posle podne »

Iskreno,ne znam koliko smisla ima da radiš smanjivanje broja ponavljanja i povećivanje kilaže i paralelno superserije. Da li si to pročitao negde ili?
Da,da,napiši detaljno :)
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #156 poslato: Jun 09, 2014, 09:08:20 posle podne »

Što se tiče treninga,mogao bi da radiš u superserijama i time radiš na dobijanju mase. Kakva ti je ishrana?
A što se ruke tiče,ne znam kolika je razlika,ali je logično da ti telo bude malo asimetrično.Pogotovo da ti strana koju više koristiš bude razvijenija.
gledam da menjam treninge,da se ne navikavam na isto...kada radim superserije radim 12-10-8-6,i to 12 recimo neka vezba za biceps,12 za triceps pa mala pauza,pa 10-10 pa pauza pa onda dodam tezinu pa 8-8 pa 6-6... za ishranu jel hoces da detaljno napisem?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #155 poslato: Jun 09, 2014, 07:23:42 posle podne »

Što se tiče treninga,mogao bi da radiš u superserijama i time radiš na dobijanju mase. Kakva ti je ishrana?
A što se ruke tiče,ne znam kolika je razlika,ali je logično da ti telo bude malo asimetrično.Pogotovo da ti strana koju više koristiš bude razvijenija.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #154 poslato: Jun 09, 2014, 01:22:44 posle podne »

Za prvi tvoj post odgovor-misicna masa. Za drugi-bas tako,hteo sam to da napomenem ali zaboravi,desnjak sam.... :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #153 poslato: Jun 09, 2014, 12:43:08 posle podne »

A pretpostavljam da si dešnjak? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #152 poslato: Jun 09, 2014, 12:40:23 posle podne »

Bezveze je da ceo jedan trening posvetiš samo jednoj grupi mišića ruku. Pri tome mislim na biceps i triceps. Šta ti je cilj?
pa iskreno sto brzi i kvalitetniji napredak..

Pa to je nemoguće.Za sve ti treba vreme. Ali pitam te u kom smislu napredak,da li želiš definiciju,masu,izdržljivost...?
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #151 poslato: Jun 09, 2014, 12:26:41 posle podne »

Drugari evo mene opet.. imam jedno pitanje opet.. ovako: razlikuju mi se biceps na levoj i na desnoj ruci...tacnije kada recimo levu ruku savijem na 90 stepeni i pipnem misic on je onako nabreknut,opusten i mekan kao sundjer... a kada isto to uradim sa desnom rukom-na njoj mi je misic zategnut,tvrd i manje nabreknut... zna li neko o cemu se tu radi
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 19 upita.