TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:06:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fit izgled  (Pročitano 13185 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #39 poslato: Maj 14, 2014, 03:20:53 posle podne »

Upravo tako,ishranu ne možeš ničim zameniti,možeš je samo dopuniti. Posveti se ishrani i nemoj piti toliko proteina :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Maj 14, 2014, 02:26:44 posle podne »

pogrešna ti je logika.   Ne možeš suplementima zameniti ishranu. Obogatiti i pojačati da, ali zameniti ne nikako.

Posle treninga obavezno uzimaš protein, ujutru po potrebi (ja bih pre pojela jaja npr.  ali može i whey sa žitaricama npr.) a pre spavanja kazein najbolje, ako već uzimaš protein, ili pojedi neku laganu proteinsku večericu... ili ella sir, to ti je prirodan izvor kazeina
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #37 poslato: Maj 14, 2014, 01:30:06 posle podne »

 hteo bih da unosim manje hrane a vise suplemenata :) da msl jednu uz ovsene za dorucak , jednu posle treninga i pred spavanje sa bademima jos jednu :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #36 poslato: Maj 14, 2014, 01:17:53 posle podne »

Nisam video taj drugi što si postavio vezano za tvoj unos proteina.To ti je definitivno mnogo. Dakle,suplementi su ti pomoć pri svemu ostalom.Tvoja ishrana mora biti adekvatna i pravilna. Ti si sam od sebe rešio da piješ po tri merice proteina?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #35 poslato: Maj 14, 2014, 12:34:59 posle podne »

druze ja da znam ja ne bih pitao , pitam da li se nastavlja ishrana skroz normalno ili se smanjuje zbog tog unosa ? :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #34 poslato: Maj 14, 2014, 12:28:46 posle podne »

sto se tice Isolata Dymatiza pio bih ga 3x dnevno a on sadrzi u tim dozama 75 grama proteina i 15 bcaaa kako i sta raditi sa ishranom ? samo dopunjavati ili jesti normalno posto su 3 merice ja msl dovoljan unos proteina za ceo dan na mojih 85kg

Procitaj teme i drugih clanova koji imaju slicnu muku. Lose si ovo povezao.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #33 poslato: Maj 14, 2014, 12:26:59 posle podne »

opusteno Dusane :D realno ne pridrzavam se ishrane u poslednje vreme uvece i ne pazim sto se tice hrane :) pa bude izmedju 10-1 uvece :) msl da pored iso-a koji sadrzi vec amino bcaa jos jedne  uzmem ? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #32 poslato: Maj 14, 2014, 12:13:13 posle podne »

Izvini stavrno,ne znam kako nisam primetio tvoj post. Uglavnom, izbaci iz doručka pečenicu i salamu jer su pune soli i aditiva.A tebi treba sad striktnija ishrana zbog skidanja sala sa stomaka.U koliko sati ti je poslednji obrok? I možda za početak da ne krećeš još sa kre-alkalynom nego možda da uzmeš neke amino kiseline.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #31 poslato: Maj 14, 2014, 11:59:04 pre podne »

dijeta u vidu pravilne ishrane tako mislis ? :) naravno sto se tice ishrane to je najbitnije :) jos nesto sto se tice Isolata Dymatiza pio bih ga 3x dnevno a on sadrzi u tim dozama 75 grama proteina i 15 bcaaa kako i sta raditi sa ishranom ? samo dopunjavati ili jesti normalno posto su 3 merice ja msl dovoljan unos proteina za ceo dan na mojih 85 kg :) cilj mi je naravno nekih 82 kg i taj gubitak stomaka jos malo i fit sam :D
« Poslednja izmena: Maj 14, 2014, 12:04:26 posle podne od strane Milenkovic90 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Maj 14, 2014, 09:01:34 pre podne »

prosli post mi je olako ignorisan :( sta mislite o kombinaciji isolata sa krealkalinom pro ? :) cilj mi je da izgubim to malo bokova i stomaka i da se definisem u fullu :) imam nekih 85 kg i 180 visine :) kreatin zasto sve manje i manje volje imam na treningu i snage :) i kako je najbolje uzimati ?

Može, ali to sa bokova se skida dijetom i pravilnom ishranom.Obrati više pažnje na to.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Maj 14, 2014, 09:00:45 pre podne »

pa trenutno jedem sta stignem i u fazi sam stagniranja :) ali tek cu od ponedeljka poceti sa iso-om i ozbiljnijom ishranom :) kako bi se hranio i kako cu se hraniti - iso sa ovsenom kasom i suvim grozdjem ili brusnicom pa dorucak u vidu pecenice sunke kuvanih jaja mleka sa 1,5 mlecne masti kasnije trening posle njega iso opet uzina neko voce ili badem rucak piletina neka sa povrcem i salatom posle oko 5-6 uzina neko voce isto i oko 7-8 vecera laganija neka tuna , ela sir ... ali imam problem u tome sto cu opet ogladneti jer ne idem u krevet pre 12 sta raditi uzeti li iso pred spavanje sa nekim dodacima ? :)

Ja na primer kada ogladnim onda opet uzmem ella sir ili kuvanu piletinu.Ovo važi pogotovu kada sam na definiciji.Uvek imaj spremnu ellu i kuvanu piletinu u frižideru ako ogladniš.To možeš slobodno jesti u kasnim večernjim satima bez griže savesti.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2014, 12:59:35 pre podne »

prosli post mi je olako ignorisan :( sta mislite o kombinaciji isolata sa krealkalinom pro ? :) cilj mi je da izgubim to malo bokova i stomaka i da se definisem u fullu :) imam nekih 85 kg i 180 visine :) kreatin zasto sve manje i manje volje imam na treningu i snage :) i kako je najbolje uzimati ?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #27 poslato: Maj 10, 2014, 12:22:14 posle podne »

pa trenutno jedem sta stignem i u fazi sam stagniranja :) ali tek cu od ponedeljka poceti sa iso-om i ozbiljnijom ishranom :) kako bi se hranio i kako cu se hraniti - iso sa ovsenom kasom i suvim grozdjem ili brusnicom pa dorucak u vidu pecenice sunke kuvanih jaja mleka sa 1,5 mlecne masti kasnije trening posle njega iso opet uzina neko voce ili badem rucak piletina neka sa povrcem i salatom posle oko 5-6 uzina neko voce isto i oko 7-8 vecera laganija neka tuna , ela sir ... ali imam problem u tome sto cu opet ogladneti jer ne idem u krevet pre 12 sta raditi uzeti li iso pred spavanje sa nekim dodacima ? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #26 poslato: Maj 10, 2014, 09:57:34 pre podne »

Ok onda,samo pitam. Tome i služi kreatin :) Mislim da nema potrebe da tri puta dnevno piješ protein. I pogrešno je to što kažeš da nemaš vremena da se posvetiš ishrani kada ti je ona najbitnija,i od nje ti sve ide.Dakle,moraš se njoj posvetiti ako hoćeš rezultate :)
Kakva ti je ishrana trenutno?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #25 poslato: Maj 09, 2014, 09:24:41 posle podne »

pa recimo da mi nedostaje neke snage i volje da istrajem u ovome :) imas neku drugu preporuku ?  i jos uzimao bih 3 x izolat dnevno jer nemam vremena bas da se posvecujem toliko ishrani ali bih normalno jeo naravno 3 obroka i 2 uzine :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.