TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:53:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mass  (Pročitano 8163 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2014, 10:21:03 pre podne »

Definitivno ovaj.Jeste skuplji ali vredi svaku paru.

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2014, 09:37:30 pre podne »

Složio bih se sa koleginicom jer to zaista ima mnogo šećera i to je takozvana šećerlema.Bolja opcija je uštedeti novac i kupiti neki kvalitetniji geiner nego da bacaš pare a nećeš ništa postići.
Naravno ishrana je na prvom mestu, čak i sa najkvalitetnijim geinerima bez ishrane nećeš ništa postići.
   koji bi mi ti gejner preporucio ?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2014, 09:07:40 pre podne »

Složio bih se sa koleginicom jer to zaista ima mnogo šećera i to je takozvana šećerlema.Bolja opcija je uštedeti novac i kupiti neki kvalitetniji geiner nego da bacaš pare a nećeš ništa postići.
Naravno ishrana je na prvom mestu, čak i sa najkvalitetnijim geinerima bez ishrane nećeš ništa postići.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2014, 11:45:34 posle podne »

Daki, Mass ima baš puno šećera (dekstroze). Mislim da ima boljih opcija.

Sećam se tvojih ranijih postova delimično...  ima li pomaka u ishrani? kako se sada hraniš?   pa da vidimo da li ti treba gejner... i to sa toliko šećera
  pa slabo isto jedem 4 puta na dan, pa reko svi hvale gejner kako daje kilograme pa reko ajde da probam :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2014, 03:55:22 posle podne »

Daki, Mass ima baš puno šećera (dekstroze). Mislim da ima boljih opcija.

Sećam se tvojih ranijih postova delimično...  ima li pomaka u ishrani? kako se sada hraniš?   pa da vidimo da li ti treba gejner... i to sa toliko šećera
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2014, 10:29:51 pre podne »

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN060-Mass.html  zaboravio sam da stavim link :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2014, 10:22:16 pre podne »

Planiram da uzmem ovaj gejner jel imao neko iskustva sa njim  ?

i tamo pise da se pije tri puta na dan   mene zanima kad mi je pazua jel ga pijem isto tako ili ?

Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 19 upita.