TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:22:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje Za Pedju  (Pročitano 10520 puta)
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2014, 02:07:41 pre podne »

Pedja imam jos par pitanja, kao prvo vidim da si retko tu ,ili mijos nisi bio video poruku. Dali bi mogao ti meni na privatne poruke ovde da posaljes
tvoj skype ili fejsbok? Posto imam prilicno dosta pitanja uvezi svega,ali da budem iskren mrzim da cekam duge odgovore.
Sada znam da i ti sigurno radis,ali na ova dva mesta sam barem cesce nego tu na forumu,pa ako bih mogao bio bih stvarno zahvalan.?
Glavna pitanja su mi ...rotacija sa ugljenim hidratima,kako sta da znam koliko da jedem ,koliko,kada u gram izracunato ili barem sto blize izracunatom?
Trbusnjaci koje bi bili najbolji za burning belly fat najbrze? najbrze u smislu sa korigovanom ishranom ,nema veze ako su treninzi teski i ako je svaki dan.
Da ti opisem kakve treningove sam radio i kakav trening radim sada i dali odgovara ili ne, i vremenski kada da se radi trening?
Za najbolje rezultate kada u toku dana i koliko proteina da pijem,koje sagorevace dolazu u obzir sem l carnitina ili samo to,koje doze?
Six pack shortcuts ili abs 8 min workout ili p90x svejedno samo da me radi i koliko dugo da radim,hit trening kakav da mi bude svaki dan isti ili drigaciji itd?
Samo molimte nemoj da me pitas sta volis da jedes,jer ako mi kazes to to i to jedi tako i tako tako cu da radim. Jeste da ovo sto trenutno imam od supsa trebam prvo da popijem,ali trazim neki plan u kompletu, da mi pomognes da skoplimo meni 2meseca trening ishrana supsi i sve sto pored toga treba.?
Ali zato trazim tvoj skype da ide ovo sve brze. Ako moze?
Hvala ti unapred i nadam se da ces da kazes Da .
Pozzdrav i svako dobro Pedja
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #15 poslato: Avgust 15, 2014, 01:42:55 pre podne »

Hvala ti na svim odgovorima,iako si malo kasnije odgovorio. I ja se izvinjavam sto nisam do sada pisao ,ali bio sam nesto prilicno zauzet i nisam dolazio na forum pa nisam ni bio video poruku,tek do sada.
Trenutno sto stojim od supsa su ovako: dym tecni l carnitin pijem svaki dan ,stime sto sam malkice promenio treningove,pon,uto,sred teretana ,a ovim ostalim danima sem nedelje trcanje HIT radim povecam polako na to idem. Pa tako svaki dan pre treninga popijem 15ml l carnitina. Danima kada radim iskljucivo teretanu,tada pored l carnitina pre treninga pijem hemo rage , u toku treninga pijem amino x i anravno dosta vodepopijem isto,posle treninga pijem 10gr creatina od dymatiza i mutant whey jednu dozu tj 1 mericu,e sada nesto sam mislio posto kreatin pijem vec duze vremena da to ubacim u hemo rage i pre treninga da popijem isto,i danima kada neradim trening sa tegovima ujutro cim ustanem popijem 10gr creaina isto,sto se vode tice u toku dana pijem prilicno uvek koliko mi prija,tj uvek kada osetim da sam zedan popijem casu vode, i narvno posto su meni zglobovi slaba tacka bio sam uzeo animal flex i to pijem u toku rucka jedan paketic,jer tako pise,stime sto ja mnogo vode popijem uz tablete tako da ja rucak sto sam rucao pre bilo je malo,a sada je jos manje. A stos e mrsavljenja tice,pa ovako nezelim da budem mrsav ko kostur :D ...ali zelim da skinem stomak najvise. Sto se treninga tice na dosta mesta sam nacitao da razni ljudi kazu da ovako kako sam napisao da trenutno treniram ,da ovako je najbolje,ali ja na sebi sam primetio da kada sam radio svaki dan trening od 1h i svako jutro trcanje,kao da mi se stomak brze smanjilo,brze u smislu ne na dan nego u 3-4 nedelje,ne mnogo ali malo,stoga sto ja uvek gledm da svremenom na vreme promenim vezbe za trbusnjake sa youtuba gledam od jednog lika six pack shortcuts,uglavnom bilo sta radim ,od tih vezbi meni deluje super.
Sto se moje majke tice ona je pila to sve i pije redovno i jos mnogo toga, sada joj je vec mnogo bolje, ali i dalje se cuva ,mada sada vec pojede ponekada nesto sto pre nije smela,ali se jos uvek cuva, i pored toga vec vise od godinu dana se hrani pravilno sto se tice kandide,ali hvala ti na pitanje . :)
Sto se kretanaj tice ,pa ja se poprilicno dosta krecem i ja uglavnom svigde idem skoro peske,tj brzi hod. A za ujutro kako da uzmem whey u mleku ili u vodi? posto za ovsene to mi je od pedje iz ogistre,tamo prilicno to pisu za ovsene ujutro ,i ovde mi je zoltan isto rekao za ujutro da jedem ovsene u vodu sa wheyom,stime sto ja kuvano belance nmgu uz to da jedem,pre bih pojeo zivo belance nego tako.Pa od tada sam i krenuo tako za ujutro, za voce su mi isto rekli da to nije dobro kada je neko na dijeti,tako da iskreno ja voce jedva i jedem,tj jako retko,msm jedem ali pomorandzu uglavnom. Tako da iskreno neznam vise kome da verujem. To za obroke cu da vidim nesto da iskombinujem...ali nebi se naljutio ako bi mi ti preporucio neki plan ishrane ,da znam odprilike sta kada da jedem .? Jer znam da pre i posle teretane pored supsa trebam da unesem od hrane proteine i ugljene hidrate ,tj posle treninga nesto malo samo ugljenih hidrata . Hvala ti na svemu za sada Pozzdrav ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #14 poslato: Jul 09, 2014, 12:48:28 posle podne »

Da bi smršao moras biti pomalo gladan dobar deo dana... mozeš uzeti whey i pre treninga.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #13 poslato: Jul 09, 2014, 12:44:04 posle podne »

Treba da se krećes sto više - na trening idi peske ili bajsom.
Ujutru pre trčanja uzmi whey (ne ovsene), posle trcanja pojedi voćku, popi tecnosti. Jedi 1h posle trcanja. Sledeći obrok uzina voće ili salata povrće sa ella sirom bez ulja... zeleni caj izmedju piješ, vodu. Drugi obrok oko 15-16h. Posle treninga pojedi ella sir, moze parce suvog mesa, dosta povrća... i moze whey pred spavanje...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #12 poslato: Jul 09, 2014, 12:39:21 posle podne »

Program ishrane koji si naveo nine dobar - previše unosiš kalorija, imas obrok viška...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #11 poslato: Jul 09, 2014, 12:38:14 posle podne »

Da bi smrsao moras da potrošis masne naslage!
Da bi to uradio moras manje da unosis kalorija i više da trošiš...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Jul 09, 2014, 12:37:08 posle podne »

Za majku - da li pije sodu bikarbonu?
Limu cedjen u vodu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2014, 12:36:11 posle podne »

Sorry sto ti nisam ranije odg, bio sam u velikoj gužvi...
NO ne treba da uzimaš. Od burnera uzimaj ako bas zelis nesto od toga lcarnitin.
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2014, 09:07:12 posle podne »

IShrana za npr danas mi je bilo ovako :
ustao sam u 6h ujutru ,pojeo sam oko 6:20h tanjir ovsene sa 0.5% mleka, grmaza ovsenih nemerim to onako po pronei koliko mislim da ce da mi bude dosta,da kazem od 50-100gr ,cisto da neidem na prazan stomak na trcanje,jer ja sam gladan posle 15minuta kada ustanem.
Drugi obrok mi je bio u 8:30h tada sam bio pojeo jedno manje parce mesa sa djuvecom,.
Treci obrok mi je bio u 12h ,tada sam jeo sunku ili plecku,ali samo onaj deo gde je meso,jer masni deo mi neprija,1paradajz ,pola paprike i jeo sam malo sira pored njega,ovaj ella sir,bez hleba naravno jer to vec jedno duze vreme nejedem.
Cetvrti obrok mi je bio rucak u 15;20h, ali rucak mi varira uglavnom izmedju 14:40 15:30h.za rucak sam jeo isto djuvec sa mesom kuvano i posle podgrejano u tiganj,i pre toga supu naravno.
Peti obrok kako kada posto kada sam gladan onda jedem nesto malo pre treninga,ali sat vremena pre,ali bas samo malo,neko aprce mesa ugl,danas nisam ,jer sam kasnije rucao, u 18h mi je trening teretana,traje jedno sat i po vremena ,posle toga odmah pijem whey sa vodom i posle toga na nekih 20 minuta veceram,uglavnom mi je vecera ono sto ostane sa rucka,jer uvek se pravi vise za rucak,i oko 23h uvece pre spavanje popijem whey sa mlekom,to mi je kao zadnji obrok.
Samo da napomenem da mi majka ima kandidu tako da ja jedem isto kao i ona,stime sto kada mi dodje da pojedem nesto slatko onda pojedem,ali gledam da je to sto redje. Sto se vode tice pijem dovoljno izmedju 2-3 l dnevno. Od supsa trenutno imam omega 369 complex ,to pijem za doruckom drugom i sa ruckom jednu capsulu, i do danas sam imao aminox ,to sam pio u toku treninga,jer mi prija i bolje me radi da pijem pre treninga,i bio sam uzeo carni fx,da isprobam kakav je to pijem ujutro pre trcanja jednu kesicu celu sa 2dc vode. I eventualno nesto sam mislio od ponedeljka da krenem da pijem creatin pre i posle treninga,jer je imam kuci. Obroci nisu svaki dan isti,mogu da izmenim malo ali nemogu mnogo msm zeleo bih da mogusamo da jedem kuvano meso i povrce i neke ugljene hidrate ,ali nemogu uvek. :(
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Jun 24, 2014, 05:27:52 posle podne »

bf% (body fat%) je procenat telesnih masti. meri se na dva načina:
- sa kaliperom meri se odredjeni broj kožnih nabora na telu, pa se računa po formuli...
- sa digitalnim meračima za bf%
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2014, 05:24:50 posle podne »

napiši mi još tvoj dnevni program ishrane - tačno vrste namirnica/obroka koje tokom jednog dana prosečno pojedeš i u koje vrmee tokom dana (od ujutro, do uveče...)
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2014, 10:02:23 pre podne »

Ovo je odprilike to to, pitaj sta jos misli da je bitno , naravno ako mislis da bi ti znacilo mogu da se slikam pa da me vidis,tj gornji deo tela,posto noge nema sta da skinem vise,pa bih mogao da ti posaljem u pp slike, i naravno voleo bih da mi kazes za geranium dali bi ja to smeo da pijem tj no reaktoree sa geraniumom na ovo sto sam imao i isto za sve ono sto sam te ostalo bio pitao uvezi sagorevaca? Pozzdrav I hvala ti unapred
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2014, 09:28:05 pre podne »

Pa ovako ,do 14 godine sam isao na terapiju i na to sve tamo u bgu. Sa 18 godina odprilike sam bio na neku kontrolu,jer sam mislio da je zbog toga,medjutim se ispostavio da je zbog necega drugoga,ali mi je doktor tada rekao da je sve uredu samnom. Od tada nisam bio,jer nisam trebao da idem,a preglede nemam. 
Pre neko vece sam se bio izmerio samo onako 85kg sam, na 182-183cm odprilike visinu. Nisam debeo,samo imam na stomako i na grudima nesto malo,stime sto za grudi znam da samo preko vezbe mogu da skinem,tako da za to se nesekiram toliko.
Za ono bf% ,cuo sam za bmi ali to sto si ti rekao to neznam sta je, a inace za bmi znam par sajtova ali neznam koliko mogu ja bas tome da verujem,jel sajtovi nemogu da znaju dali sam ja debeo ili imam samo stomak. Obim stomaka mi je 95cm sad malopre merio.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2014, 08:20:15 pre podne »

Koliko si težak?
Da li znas bf%?
Koliki je obim struka?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2014, 08:19:24 pre podne »

Sa epi je sve ok?
Nemas terapiju?
Kontrole uredu?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.