TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:11:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje Za Pedju  (Pročitano 10527 puta)
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2014, 11:24:03 pre podne »

Pozzdrav
Pisem tebi ,jer imam neka pitanja uvezi suplemenata,koje smem da pijem a koje ne?
Ovako kao dete sam imao epilepsiju 10 godina srednju klasu/kategoriju,kako vec!.
Zanimalo bi me posto zelim nekako da skinem sa stomaka salo i nesto malo oko njega ,to mi je glavni prioritet. E sada ja sam prilicno korigovao ishranu,stime sto majka mi ima kandidu i ja za rucak jedem sta i ona vec vise od godinu dana. imam izmedju 4-5 obroka dnevno,ali za te ostale obroke nadjem sta da jedem a da je kuvano ili sa rostilja ili tunjevina ,pahuljice itd.  Sto se tice hleda ,to vec nedejem vise o dve godine,otkada sam i krenuo na trcanje. grickalice i masno i preslatko nejedem jer nemogu, nit nikakve preradjevine ili sto bi ja rekao otpad od mesa,pastete,visrle salame,kobasice... margarin nejedem. Sto se tice treninga isao sam dosta dugo uvece na trcanju takodje do prosle godine do ova doba,a prosle godine u ova doba sam ubacio i teretanu,pa sam trcanje prebacio na ujutro,stime sto ja nemogu da kada ustanem ujutro da nejedem nista,jer ja sam posle 15tak minuta vec gladan,stime sto za taj prvi dorucak jedem uglavnom 99% Cheesy ovsene pahuljice sa mlekom 0.5% kravica jedan tanjir,i to mi je onako dosta dok stignem kuci  znaci nekih 2sata mozda malo jace. E sada posto sam citao da je trcanje dobro ujutro na prazan stomak,jer je tada nivo secera u krvi na niskom nivou,a citao sam i da moze posle teretane da se ide na trcanje, stime sto ja radim svaki dan u 18h teretanu sat sat i po vremenski,po 2 grupa misica svaki dan, i posle teretane ja iskreno tesko da mogu da odem na trcanje,jer uglavnom sam ono crknut posle treninga stime sto ja uvece oko 23h idem vec da spavam.
E sada vidim da na dosta sagorevacima pise da ako ste imali neku bolest ili nesto sto se lekarski gleda ,bilo sta u detinjstvu ili razne stvari,posto na svakoj kutiji drukcije pise, ali uglavnom na ovim jakim sagorevacima,zanimalo bi me kako ja mogu da znam koji smem da pijem a koji nije za mene?
Tj hocu da napomenem da sam probao neke no reaktore stime sto vecina me nije radilo ama uopstenom,nista nula,a to su ove sve ,sci attack,sci hot blood,xpand2,horse power x, i pio sam upser pump max,taj ko da me nesto malo radilo,i od biotecha nitrox therapy koji me je prilicno dobro radilo,stime sto nisam do kraja treninga izdrzao sa njim skroz. Ovo sam sve probao onako ili od drugara ili sam ja uzeo probne verzije. A posto neznam za hemo rage i nano vapor ili shock theapy ili no xplode bi jos probao stime sto od njih nemogu da nabavim probne verzije. A drugo imam jednu ponudu od jednog lika koji nabavljuje robu iz usa ili amerike, ima no reaktore i sagorevace isto sa Geraniumom,stime sto ja neznam bas dali bi ja to smeo da pijem ili ne zbog ovoga sto sam ja imao kao dete? jer ipak nezelim da narusim sebi zdravlje
Ovo je odprilike to.
Da samo da napomenem da ja nisam debeo samo imam stomak i oko njega nesto malo ,imam i nesto malo grudi ali to kako mi se cini polako uspevam sa vezbama da skidam. I naravno imam 24 godine visok sam oko 182-83cm
Pozzdrav i Hvala ti puno unapred ,ako mozes da mi pomognes ,jer stvarno neznam kome drugome da se obratim.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.