TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 15, 2024, 09:25:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cut?pomoc!  (Pročitano 37760 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #126 poslato: Januar 09, 2007, 10:24:02 posle podne »

Nix dogovorili smo se danas u radnji...
 A za sve druge kji imaju problema sa roditeljima slobodno ih uputite na mene, Mikija ili Pansport radnju
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #125 poslato: Januar 09, 2007, 09:49:58 posle podne »

kad me ljudi zezaju da koristim hemiju i da se trujem najvise volim da im kazem onu Dacinu pricu za voce koje se prska ili za hibridno povrce
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #124 poslato: Januar 09, 2007, 09:12:46 posle podne »

prvo ja ne znam sta ce tebi animal cut i 17 godina , a ako si ti na avataru onda i ne izgledas da si nesto prekomerno debeo pa da bas moras da koristis sagorevac , malo se potrudi , ulozi pare pametnije

a ja bi ti preporucio da tvoj cale nazove Danijelu i ona je Dr. pa ce mu objasniti
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #123 poslato: Januar 09, 2007, 08:32:18 posle podne »

Daca je vec govorila da roditelji mogu kod nje da se raspitaju o suplementima i da im pojasni situaciju!
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #122 poslato: Januar 09, 2007, 07:21:47 posle podne »

Neznam sta da ti kazem malisa. I moj stari nikada nije meni odobrio takve stvari (mislim uzimam ja to, zna on, ali i ja znam da mu nije svejedno). Jednostavno nekim ljudima (pogotovo onim iz ratnih vremena) nikada nece biti jasne neke stvari. Sa druge strane ima dosta bracnih parova koji svoje pola plate daju na "hemiju" (jednostavno moderni ljudi). U svakom slucaju, obzirom da ti je tek 17 godina, batali ti lepo to sve i reci kevi da ti sprema sto vise piletine, ribe, pirinca, salate i sl, baci se na vezbanje i doce sve na svoje.

Sa druge strane, mozes i da odes kod nekog, napucas se spricevima i da napredujes ko lud (to ti bar nece naci matorci  ;D)
Sačuvana
NiX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

U zdravom telu zdrav duh :D

nix89
« Odgovor #121 poslato: Januar 09, 2007, 09:58:03 pre podne »

IMAM PROBLEM, moji roditelji su protiv veštačkih suplemenata. Našli su mi juče Kutiju AC-a, uzeli su je a o svakakvim vrstama kazne da ni ne pričam, sa pričom kako su ti ''praškovi'' za kokoške bez mozga poput mene, kao u fazonu šta će zdravom 17-ogodišnjaku 9 tableta na dan i tako to. A cale mi je kardiolog, pa to još dodatno kvari situaciju...Ima li neko neki stručan savet šta da radim???!!!!

STVARNO JE BEDAK

Hvala unapred!
Sačuvana
Pozdrav
N.I.X.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #120 poslato: Januar 06, 2007, 06:18:31 posle podne »

Odlični saveti naših iskusnih forumaša :)
Stručna podrška ako te još nešto zanima kao što vidiš je tu :)
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #119 poslato: Januar 06, 2007, 03:16:32 posle podne »

Mare lepo reche. Ako ne sredish ishranu nemoj ni uzimati cuts, jer ti nece pomoci, mozda tek malo. Ono shto tebi treba je organizacija - ovsenu kashu mozesh pakovati u plastichne chinijice sa poklopcem i poneti sa sobom, to ti je odlichna stvar za doruchak ili chak medju-obrok. Mozesh uzeti i neki MRP u prodavnici suplemenata, to ti je zamena za obrok, prashak koji rastvarash u mleku i pijesh umesto jednog ili dva medju-obroka. Unos ugljenih hidrata nije toliki problem do posle ruchka. Ako kupujesh fast food, jedi pljeskavice i to tako shto cesh pojesti samo jednu stranu lepinje, jer treba izbegavati testo. Posle ruchka gledaj da unosish shto vishe proteina i povrca, a shto manje UH. I tako to...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #118 poslato: Januar 06, 2007, 02:35:34 posle podne »

pozdrav prijatelju  :)
pa malo bolju ishranu ces u svakom slucaju morati uglaviti u posao, jer nedopustivo je da toliko vremena ne jedes nista, ili da jedes neka testa, grickalice i bezvezarije.
a u tvom slucaju ja bih cuts uzimao posle posla, isao na trening oko 18 h. tada bih prvo radio trening sa tegovima, naravno ne tako intenzivan kao na programu za masu, ali ipak po odredjenom programu, to da sagoris glikogenske rezerve. onda bih pravio malu pauzu pa na kardio. u toj pauzi bcaa suplementirati je odlicna stvar ukoliko zelis da malo sacuvas misice.
naravo posle treninga dobar obrok u kojem preovladjuju proteini.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #117 poslato: Januar 06, 2007, 01:43:25 posle podne »

Koliko god da citam ove postove ne mogu da nadjem ni jedan u kome se vidi da neko radi jos nesto sem treninga.
Sve to sto se moze procitati je lepo,i ima dosta korisnih saveta ali ima tu nesto nelogicno.Idete li vi ljudi na posao ili na fakultet ili u skolu.Mislim ima li neko jos neku obavezu sem treninga.
Evo zasto to pitam.Ja svaki dan idem na posao oko 07.30 i vracam se kuci oko 16.30,a logicno mi je da vecina ljudi tako radi.Kako ja onda da vezbam ujutru  pa da jedem 6 puta dnevno razne djakonije.
Recimo ja bi uzimao animal cuts,ali sta mi vredi da uzmem ujutro kesicu pa da odem na posao.I kada se vratim mogu da odem u teretanu tek oko 17.30 i to da sve ide po planu.
Kako ja da se uklopim u ovaj rezim.Da li da uzimam tu jutarnju dozu uopste,jer nema sanse da treniram ujutro.Niti imam uslova niti vremena.
Isto mi je potrebno da skinem visak sala.
A meni je to skroz ravnomerno rasporedjeno po telu.Nema onoga imam stomak,imam dupe,nemam noge i to.
Sta ja da radim.....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #116 poslato: Decembar 24, 2006, 02:39:53 posle podne »

Samo umereno.. ako misliš da imaš dovoljno mse onda se drži umerenog kardija i dosta proteina dok ne doĂ°e proloće i onda izbaci uh, ubaci još proteina i još više kardija (trčanje ili "krvnički" sport ;) )
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #115 poslato: Decembar 24, 2006, 11:08:06 pre podne »

nije...lepo radis masu i onda pred leto se saseces... 8) 8) 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #114 poslato: Decembar 24, 2006, 03:38:52 pre podne »

Malo mi je mnogo tolko mase...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #113 poslato: Decembar 24, 2006, 12:47:32 pre podne »

Ma da izbacis dosta toga,ali ja sam ti rekao moj primer,i znam provereno da meni ne treba kardio,ali tebi bih ipak preporucio poneki kardio,osim ako ne igras neki bas,bas ozbiljan krvnicki basket ili kosarku,kao ja :) Ma o tom potom,ima vremena do leta,do tada udri na masu.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #112 poslato: Decembar 23, 2006, 06:55:21 posle podne »

Nemam viska ali definitivno sam izgubio na definiciji otkad sam se ugojio,znaci dosta mi je basket i tegovi dosta ponavljanja?I da izbacim dekstrozu pretpostavljam
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 17 upita.