TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:00:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zdrava ishrana i studiranje  (Pročitano 9939 puta)
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #8 poslato: Septembar 28, 2014, 10:27:20 pre podne »

Nikad nisam bio u takvoj situaciji, ali svi ovde znamo da je to jednostavno neophodno, mislim sto se hrane tice ukoliko zelimo dobar izgled i formu.
Imao sam situaciju da recimo na poslu nosim i kupujem takvu vrstu hrane i oni su se cudili kako mogu da jedem tolike kolicine mesa samo u toku radnog vremena itd, mislim znate vec, klasicna "prosecna razmisljanja"..

Ali ono sto hocu da kazem je da kad ti isti ljudi primete tvoj izgled i postane evidentno da si ti sportista, tj da vezbas, oni ce to posmatrati drugim ocima, veruj mi, jer ces ustvari i ti biti sa vise samopouzdanja i bices bez tog osecaja "glupoce" jer i sam znas kakav ti je izgled i forma..

Eto, rekoh svoje misljenje, mozda ti i ne pomazem nesto, ali ono, citaj izmedju redova :D
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #7 poslato: Septembar 28, 2014, 10:13:58 pre podne »

Meni su krenula predavanja jos pre dve nedelje i lagano, stan mi je blizu faxa i nikad se ne desi da imam predavanja 3h bez neke pauze pa uvek jedem kuci na 15min vec spremljenu hranu.. A 1 dan kada su celog tog dana obaveze kupim na kiosku pored belo meso u lepinji i naravno pojedem samo meso i pirincane galete i niko te ne gleda cudno. A jeste glupo da se nose cinijice i da kusas tamo ispred 1000 ljudi a to niko ne radi,  ja to nikad ne bi mogo.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2014, 10:51:05 posle podne »

Ne gledaj druge buraz,budi drugaciji :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #5 poslato: Septembar 27, 2014, 10:39:55 posle podne »

Pecho, probaj prvih par dana da naĂ°eš nekoga ko je isto zaluĂ°en kao i mi ovde, pa ipak ako jedete u društvu iz činija neće vas gledati čudno. Ili ako ne naĂ°eš nikoga, moraš da pobediš taj osećaj glupoće, a verujem da ti posle par dana neće biti glupo uopšte, tako da ono, samo rokaj po činijama :)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 27, 2014, 10:30:45 posle podne »

Fino... :)
Pa jedes kao i kod kuce, ne razumem ?
Jedes gde hoces,gde pozelis, nemas zbog cega da se osecas cudno,briga te za druge.
Ja tako kad ne mogu da stignem da se pohvatam u predavanjima,da odem do stana da jedem , kad nemam vremena, jedem u amfiteatru, boli me uvo ko ce sta da mi kaze, mislim niko i ne sme nista da mi kaze. Mora da se zna ko je boss tamo. :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #3 poslato: Septembar 27, 2014, 10:02:35 posle podne »

Iz Panceva sam, a upisao sam TMF u BG-u. Na budzetu sam, finansije su ok. 400-500din imam dnevno za fax, pa ja planiram od toga kupujem hranu. Bice i vise nego dovoljno, tako da to nije problem. Problem mi je konkretno sta jesi, kako jesti, gde jesti, kako nositi i u cemu. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2014, 09:55:36 posle podne »

Cao Pecha...
I ja krecem sa studijama, druga godina sam sad..
Kod mene je slucaj, da je malo teze postici tu kompletnu "zdravu" ishranu, jer nisam na budzetu,placam ispite,placam skolarinu, stan, putovanja po medicinskim centrima,razmena studenata u raznim zemljama, tako da nisam bas u zavidnoj situaciji..
Anyway sve zavisi od tvoje finansijke raspolozivosti.. Ja ovamo i nisam bas u moguconosti toliko da treniram,jer imam puno predavanja,vezbi.. Ali odradim treninge 2-3x nedeljno sigurno.. koliko toliko.. Hranim se malo slabije nego kao sto to radim kod kuce ali sta je tu je..
Takodje zavisi kako sta i gde stanujes,odnosno da li studiras u istom gradu gde i zivis ili negde sa strane kao ja.. Ako ti je fax kod kuce,odnosno u tvom gradu,koji ti je onda problem ? :D
Btw, sta si upisao i gde ako nije tajna ? :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2014, 09:26:33 posle podne »

Od ponedeljka pocinje fakultet. Zato me zanima da li ima ovde nekoga ko je pored studiranja nastavio da trenira i zdravo se hrani ?
Interesuje me kako ste nosili hranu na fax, kako ste jeli, sta ste nosili i sl. ? Nije mi problem da spremam, neko mi je nekako glupo da jedem iz cinija ispred drugih u takvom okruzenju. Verovatno cu biti jedini na faxu...

No, siguran sam da cu nastaviti da jedem kvalitetno, jer nikako ne zelim da se vratim na staru kilazu i stari BF. Moracu da pobedim taj osecaj glupoce. Verovatno ce me svi gledati onako cudno, ali sta je tu je.

E pa, svako ko ima ovakva iskustva ili neke potencijalne ideje, neka napise svoje misljenje ili iskustvo. I javite se i vi koji krecete na studije kao i ja sa vasim planom kako mislite da resite ovaj ''problem''. Znacilo bi mi, a mozda i drugima sa foruma. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.