TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 10:17:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kreatin i trening celog tela  (Pročitano 6161 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2014, 07:29:36 posle podne »

Zileutd, imaće efekat kreatin. Ja sam ti skrenuo pažnju na ishranu zato što si rekao da je efekat KreAlkalyna bio minimalan. S jedne strane, to je samo suplement i kao takav ne može imati neki ogroman efekat, a sa druge strane maksimalni kapacitet suplementacije izvlači se sa osnovom u vidu dobre ishrane.

Monohidrat možeš koristiti sa fazom punjenja ili bez nje. Potpuno lični izbor, jer se na kraju sve svede na isto. Da li si nekada ranije koristio monohidrat?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2014, 06:00:56 posle podne »

Imace efekta. Ne zaboravi da ga uzimas i u danima u kojim ne treniras. Pauze si dobro isplanirao.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2014, 05:45:53 posle podne »

Postovani Roberte,
Hvala na brzom odgovoru. Sto se ishrane tice tu sam u problemu. Imam smenski rad,do pre mesec dana i nocne smene,tako da mi obroci nikako nisu vremenski uskladjeni. Takodje ne mogu bas cesto da odaberem da obrok bude zdrav,ali ipak se trudim da kada mogu to ucinim. Znam da je zdrava ishrana temelj svega i na tome radim koliko mogu. Mene samo zanima da li bi kreatin monohidrat imao efekat u mome nacinu treniranja. Znaci, da li smeta to sto pravim pauzu od jednog tj. dva dana u treniranju? Da napomenem, ne ocekujem neke visoke efekte,samo bih da saznam da li su moguci.

Hvala.
Pauze u treniranju nemaju veze. Kao sto ti Robert rece, to ima veze sa ishranom. Meni je ishrana poprilicno sredjena, i monohidrat me odlicno radi...
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
zileutd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2014, 05:34:57 posle podne »

Postovani Roberte,
Hvala na brzom odgovoru. Sto se ishrane tice tu sam u problemu. Imam smenski rad,do pre mesec dana i nocne smene,tako da mi obroci nikako nisu vremenski uskladjeni. Takodje ne mogu bas cesto da odaberem da obrok bude zdrav,ali ipak se trudim da kada mogu to ucinim. Znam da je zdrava ishrana temelj svega i na tome radim koliko mogu. Mene samo zanima da li bi kreatin monohidrat imao efekat u mome nacinu treniranja. Znaci, da li smeta to sto pravim pauzu od jednog tj. dva dana u treniranju? Da napomenem, ne ocekujem neke visoke efekte,samo bih da saznam da li su moguci.

Hvala.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2014, 03:42:31 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao. :)

Da bi bio zadovoljan bilo kojim kreatinom, morao bi najpre da budeš zadovoljan ishranom, tj. da ishrana bude na odgovarajućem nivou.  Zato, ako se slažeš, mogli bismo početi tako što ćeš nam reći kako ti izgleda uobičajeni dan što se tiče ishrane. :)
Sačuvana
zileutd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2014, 03:00:51 posle podne »

Postovani,
Pozdrav svima na forumu. Praktikujem trening celog tela sa slobodnim tezinama nesto vise od godinu dana. Treniram svaki drugi ponekad treci dan. Program sam sastavio od vise razlicitih pronadjenih na forumima i web-u. Rezultatima sam izuzetno zadovoljan. Ovde sam da bih pitao iskusnije za savet oko upotrbe kreatin monohidrata. Zanima me da li bi njegova upotreba imala smisla u mom nacinu treniranja. Treninzi mi traju oko 45-60min i obuhvataju svaku grupu misica barem jednom vezbom. Ne radim sa velikim tezinama(bench ravni,kosi,uski do 60kg,mrtvo dizanje i veslanje u pretkolenu 70kg...) ali se trudim da izvodim vezbe pravilno i iskreno mislim da je ceo trning naporan dovoljno.  Koristio sam kre-alkalin ali efekat je bio minimalan. Trenutno koristim samo glutamin i dexterozu. Imam 34god,187cm,93kg(teske kosti ;D). Salo je taman tamo de treba,malo na stomaku malo sa strane ;D ;D ;D.

Unapred hvala na odgovorima.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.