TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:29:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Arnold Iron Mass  (Pročitano 18795 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #73 poslato: Januar 28, 2015, 10:37:26 posle podne »

Pola litra vode odjednom može biti i prevelika količina, u smislu da ti neće prijati. Ako to nije slučaj, onda pij slobodno. :) Ako jeste, onda kreni od 3 dcl pa vidi da li ti odgovara. Poželjno bi bilo da proĂ°e barem sat vremena od obroka, ali sve zavisi i kakav je obrok bio.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #72 poslato: Januar 28, 2015, 06:24:46 posle podne »

misliš na ekspandirani pirinač?  ne, bolje žitarice - možeš neki musli sa većim procentom žitarica, ovsene, ražene pahuljice najbolje. Možeš i sam dodati suvo voće, sa mlekom je kaloričnije, ako ti je ukusnije tako i ako ne brineš za kalorije onda uživaj :)
samo sve ovo što si naveo su hidrati... ne zaboravi i na unos proteina (jaja, meso, sir) - jer proteini su neophodni za izgradnju mišića.

treba da bude prazan stomak kada uzimaš NO reaktor, pre svega da ti ne bude muka od njega.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #71 poslato: Januar 28, 2015, 05:59:58 posle podne »

Zanima me jos par stvari..prva,mogu li maltozu nadoknaditi iz mlijeka recimo?
druga..kupio sam kao neki.peceni gotov pirinac u zdravoj hrani,mogu li njega sa vocnim jogurtom i suvim grozdjicama za dorucak?
takodje uzeo sam zobenu kasu,i sad na poledjini pise da se iskljucivo sprema sa prokljucalom vodom..ne moze mlijeko?
i zadnje,ppise da treba da pijem dozu,tj malu kasisicu no reaktora sa 500ml vode(?!),i zanima me da li ga pijem prije treninga na prazan stomak,ili ne mora biti prazan?
pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #70 poslato: Januar 21, 2015, 10:33:17 posle podne »

Kreatina verovatno ima u NO reaktoru, plus doza nakon treninga, tako da nema potrebe da ga dodaješ i u tom gejneru koji ćeš praviti. Možeš dodati sve vrste ugljenih hidrata koje imaš pri ruci, samo gledaj da bude neki pristojan odnos proteina i UH. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #69 poslato: Januar 21, 2015, 09:21:52 posle podne »

A u drugom uzimanju proteina i deks. I malto.,da ne uzimam kreatin?
Neko mi je ovdje preporucio da dodam i skrob,da ili ne?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #68 poslato: Januar 21, 2015, 08:57:30 posle podne »

NO reaktor pre treninga, a posle treninga: dozer proteina+15 g dekstroze+15 g maltodekstrina+5 g kreatina.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #67 poslato: Januar 21, 2015, 08:50:49 posle podne »

Pa i nije,sta znam kako je preko noci hah
Inace sad nece biti bitno,pocinjež za najvise tri dana da ih pijem..pa sad,no reaktor prije i kreatin posle treninga,jednom na dan oboje?
i zanima me,nabavio sam po 1kg maltoze,dekstroze i skroba...koliko toga da dodajem sa mericom proteina...koliko grama? I to sam mislio dva puta na dan,kao gejner,ujutro prije sk recimo,i posle treninga
Srdacan pozdrav..pisem preko fona,pa ako ima greski, ne zqmjerite :-)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #66 poslato: Januar 05, 2015, 07:21:52 pre podne »

Sve zavisi od špajza. Samo da nije baš ledara tamo.  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #65 poslato: Januar 03, 2015, 04:51:00 posle podne »

Ako se ne mrznu za police tako da ne možeš da ih odlepiš bez čekića, nije strašno. :D
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #64 poslato: Januar 03, 2015, 03:53:44 posle podne »

Da li mogu ove suplemente sto sam nabavio,dok ne pocnem da ih koristim,da drzim na malo hladnijem mjestu? Ja sam ih stavio u spajz :D A poprilicno je hladno tamo..pa nzm jel ok to?
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #63 poslato: Decembar 31, 2014, 12:46:32 pre podne »

Super Mass Gainer..imam za desetak dana,i to za po 2 puta na dan
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: Decembar 29, 2014, 07:46:54 posle podne »

Može da stoji, proveri samo rok trajanja da li je ok pri kupovini.   A što se tiče gejnera, ukoliko ga već imaš popij ga posle treninga.  Koji je gejner u pitanju?
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #61 poslato: Decembar 26, 2014, 02:07:22 posle podne »

Znaš kako, iz iskustva, uvek će biti "nešto" što te sprečava... ako imaš cilj moraš eliminisati sve izgovore. Sada je to škola, za par godina fax, za par godina posao, pa porodica... ali ipak ljudi stižu da treniraju i da paze na ishranu koliko-toliko i pored gomile obaveza :)   dakle sve se može kad se hoće, ali moraš da znaš da vrlo često neće biti "komforno" i prijatno, već da će zahtevati žrtvu i odricanje, možda od nekih stvari poput izlazaka ili skupih stvari, ali kad imaš cilj i kad znaš tačno šta i zbog čega želiš onda je sve mnogo lakše.

Što se suplementacije tiče, dok se ne ustališ sa treningom, ništa sem vitamina,minerala, ribljeg ulja ti ne treba od suplementacije. Tek kasnije kad uĂ°eš u ozbiljnije treninge možeš uzeti protein, kreatin i dr. po potrebi.  Do tada, stvarno nema potrebe da ulažeš novac u to.



Uzecu ja to sve sada u ponedeljak.Neka stoji,da uhvatim dok su na popustu :) A inace za pocetak..imam gejnera malo sto mi je ostalo mozda za desetak dana..pa taman dok se malo ustalim,prodju upale i sve,pa onda ovo..bitno mi da kupim sad zbog popusta,a ono moze cekati :D..Ja msm da je tako ok?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #60 poslato: Decembar 26, 2014, 12:00:33 posle podne »

Znaš kako, iz iskustva, uvek će biti "nešto" što te sprečava... ako imaš cilj moraš eliminisati sve izgovore. Sada je to škola, za par godina fax, za par godina posao, pa porodica... ali ipak ljudi stižu da treniraju i da paze na ishranu koliko-toliko i pored gomile obaveza :)   dakle sve se može kad se hoće, ali moraš da znaš da vrlo često neće biti "komforno" i prijatno, već da će zahtevati žrtvu i odricanje, možda od nekih stvari poput izlazaka ili skupih stvari, ali kad imaš cilj i kad znaš tačno šta i zbog čega želiš onda je sve mnogo lakše.

Što se suplementacije tiče, dok se ne ustališ sa treningom, ništa sem vitamina,minerala, ribljeg ulja ti ne treba od suplementacije. Tek kasnije kad uĂ°eš u ozbiljnije treninge možeš uzeti protein, kreatin i dr. po potrebi.  Do tada, stvarno nema potrebe da ulažeš novac u to.

Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #59 poslato: Decembar 26, 2014, 06:21:57 pre podne »

Jedino kad sam aktivno isao skoro 2 mjeseca je bilo ljetos..od tada gotovo nikako...unisti me skola :/ Vidjet cu nesto,ajde,hvala na savjetima :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.