TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:11:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Arnold Iron Mass  (Pročitano 18693 puta)
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #58 poslato: Decembar 25, 2014, 11:06:44 posle podne »

Dekstroza i maltoza (maltodekstrin) imas u pansportu, uzmi dex bez ukusa 1kg ti je oko 200din i pola kg malto ti je oko 350 cini mi si. NO...kazem ti...moja preporuka assault...mada ni sa Optimumom (ako je original kao sto kazes)...nema greske.
P. S. Stav ''ici cu sigurno 2 meseca bez prestanka'' te nece daleko odvesti. Moras da promenis taj pogled na ovu pricu, jer ovo nije hobi, vec ova prica jedino uradja plodom ako je lepo ukomponujes u svoj zivot. Prilagodi ishranu koja ti odgovara, zdrava je a i prija ti, prilagodi se treningu i treniranju da ti ne budu obaveza, vec zadovoljstvo i ukomponuj celu pricu da ti bude sastavni deo dana...jedino tako ces imati rezultate...ovo ti je bitnije od bilo kog suplmenenta. :/

Naravno..lako cu ja ovaj januar izgurati..ali onda krece skola opet,pripreme za fax,plus sama skola i ucenje..nzm kako cu ukomponovati sve..Moram plan valjan napraviti nema mi druge i pridrzavati ga se..a ako ne budem imao za suplementacije(imacu za kreatina uvijek),nema veze :D
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #57 poslato: Decembar 25, 2014, 11:03:11 posle podne »

Dekstroza i maltoza (maltodekstrin) imas u pansportu, uzmi dex bez ukusa 1kg ti je oko 200din i pola kg malto ti je oko 350 cini mi si. NO...kazem ti...moja preporuka assault...mada ni sa Optimumom (ako je original kao sto kazes)...nema greske.
P. S. Stav ''ici cu sigurno 2 meseca bez prestanka'' te nece daleko odvesti. Moras da promenis taj pogled na ovu pricu, jer ovo nije hobi, vec ova prica jedino uradja plodom ako je lepo ukomponujes u svoj zivot. Prilagodi ishranu koja ti odgovara, zdrava je a i prija ti, prilagodi se treningu i treniranju da ti ne budu obaveza, vec zadovoljstvo i ukomponuj celu pricu da ti bude sastavni deo dana...jedino tako ces imati rezultate...ovo ti je bitnije od bilo kog suplmenenta. :/
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #56 poslato: Decembar 25, 2014, 11:02:14 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)

Gledam samo koji NO reaktor uzeti..to me kopka..mislio sam ovaj " OPTIMUM NUTRITION PLATINUM PRE ".Dekstrozu i skrob mogu naci u prodavnici..vidio sam i ranije da ima,a maltozu? Ici cu sigurno jedno 2 mjeseca bez prestanka ovaj put...sad da li cu imati para za neki suplement posle ovih,to vec nzm :/
Probaj sa "hot blood-om", mnogi likovii mi kazu da ih super radi,,

Nemam para za hot blood...imam za onaj optimumov,jer je na popustu od 25%..rasprodaja..inace tesko da bih bez toga mogao i treci suplement priustiti..jebe me dosta skola jbg ://
Imas u kesicama, okej ponudu , uzmi za par treninga i vidi prvo kako te radi..

Radice mene svaki :) Nisam do sada ih koristio,i sta god sam prvi put uzeo,radilo me pravo :D Nemam od kesica nista,ako cu par puta uzeti..najvjerovatnije cu ovaj optimumov..300gr,sa kreatinom od 300gr..i whey 2.3kg..izaci ce me oko 200KM sve ..plus dekstroza,skrob,maltodekstrin ako ga se docepam nekako..i ova maltoza o.O Gdje nju nabaviti?
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #55 poslato: Decembar 25, 2014, 10:59:18 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)

Gledam samo koji NO reaktor uzeti..to me kopka..mislio sam ovaj " OPTIMUM NUTRITION PLATINUM PRE ".Dekstrozu i skrob mogu naci u prodavnici..vidio sam i ranije da ima,a maltozu? Ici cu sigurno jedno 2 mjeseca bez prestanka ovaj put...sad da li cu imati para za neki suplement posle ovih,to vec nzm :/
Probaj sa "hot blood-om", mnogi likovii mi kazu da ih super radi,,

Nemam para za hot blood...imam za onaj optimumov,jer je na popustu od 25%..rasprodaja..inace tesko da bih bez toga mogao i treci suplement priustiti..jebe me dosta skola jbg ://
Imas u kesicama, okej ponudu , uzmi za par treninga i vidi prvo kako te radi..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #54 poslato: Decembar 25, 2014, 10:57:58 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)

Gledam samo koji NO reaktor uzeti..to me kopka..mislio sam ovaj " OPTIMUM NUTRITION PLATINUM PRE ".Dekstrozu i skrob mogu naci u prodavnici..vidio sam i ranije da ima,a maltozu? Ici cu sigurno jedno 2 mjeseca bez prestanka ovaj put...sad da li cu imati para za neki suplement posle ovih,to vec nzm :/
Probaj sa "hot blood-om", mnogi likovii mi kazu da ih super radi,,

Nemam para za hot blood...imam za onaj optimumov,jer je na popustu od 25%..rasprodaja..inace tesko da bih bez toga mogao i treci suplement priustiti..jebe me dosta skola jbg ://
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #53 poslato: Decembar 25, 2014, 10:55:50 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)

Gledam samo koji NO reaktor uzeti..to me kopka..mislio sam ovaj " OPTIMUM NUTRITION PLATINUM PRE ".Dekstrozu i skrob mogu naci u prodavnici..vidio sam i ranije da ima,a maltozu? Ici cu sigurno jedno 2 mjeseca bez prestanka ovaj put...sad da li cu imati para za neki suplement posle ovih,to vec nzm :/
Probaj sa "hot blood-om", mnogi likovii mi kazu da ih super radi,,
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #52 poslato: Decembar 25, 2014, 10:51:36 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)

Gledam samo koji NO reaktor uzeti..to me kopka..mislio sam ovaj " OPTIMUM NUTRITION PLATINUM PRE ".Dekstrozu i skrob mogu naci u prodavnici..vidio sam i ranije da ima,a maltozu? Ici cu sigurno jedno 2 mjeseca bez prestanka ovaj put...sad da li cu imati para za neki suplement posle ovih,to vec nzm :/
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2014, 10:53:28 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #51 poslato: Decembar 25, 2014, 10:47:29 posle podne »

Nema potrebe da se dvoumis uzmi NO Reaktor, BCAA pred leto kad krene defka ;) Ovde ne mogu da ti preporucim koji jer zaista svaki drugacije radi po pitanju tog nekog 'kicka'...sa assulatom ne mozes da pogresis.
Ne, pomesaj maltozu, dekstrozu i kukurzni skrob u odnosu 1:1:1 (tipa pola kg dekstroze, maltoze i kukuruznog skroba), on u principu jeste bolji od dekstorze i maltoze ali istovremeno to je skrob kukuruza (kako i samo ime kaze o.O) te niti je sladak niti je prijatnog ukusa. Tako da najbolja solucija (iz licnog iskustva) jeste ovakav ''mix''.
Kreatin...prolab-ov monohidrat uzmi (imas na akciji), 300gr je 1000din...ekstra se rastvara i nema stomacnih tegoba. 5gr posle treninga, sredi ishranu, posveti se treningu i strpljivo cekaj rezultate :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #50 poslato: Decembar 25, 2014, 10:40:41 posle podne »

Ja sam kreatin do sada po 2 puta na dan pio...jer mi treba mase..i to su mi svi rekli po 2 puta da pijem.Medjutim to je jos u septembru zadnji put bilo...ja od avgusta redovno nisam trenirao,krenula skola jbg...evo raspustam se u utorak,ali sutra krecem sa teretanom aktivno,5 dana u sedmici.

Ljetos sam pio kreatin i gejner,oboje po 2 puta na dan..i tako malo jace od mjesec dana,i dobijem skoro 5kg..strasno mi pomoglo...a sad sam se za ovu varijantu odlucio suplemenata,..umjesto gejnera,da ga ja pravim kuci od wheya i dekstroze..plus BCAA prvi put pijem..tj kupujem kao samostalan suplement..:)

Ja sam mislio nesto tipa: Prije treninga kreatin,u toku treninga BCAA,i posle treninga kreatin,whey,dekstroza i bcaa...a zatim whey opet kad budem drugi put pio,nzm kad cu..da dodam opet dekstrozu...da napravim kao nesto "home made gainer" ako me razumijes :)

Odnos uh i proteina u tom shejku posle treninga treba biti 1:2 (protein:hidrat), i ovo je neki minimum, mada mozes i vise posto kazes da zelis masu. Tako da kreni sa merkicom ipo proteina (kupuj samo u pansportu i to gledaj da ima hologram PS-a jer to sto pise na kutijama od ovih iz subotice bas i nije tacno) i onda znaci minim nekih 60gr hidrata (mesavina dekstroze maltoze i ja bih tu i dadao i kukurzni skrob, imas da kupis u prodavnici, gustin, to ti je hidrat koji se najbrze vari, da ne komplikujes sve stave 1:1:1). Takodje obrok nakon tog PWM je bitan i tu isto vazi ovo za 1:2 protein i hidrat tako da i na to obrati paznju. Kreatin ti je dovoljno da pijes po 5gr posle treninga, vise od toga ti nije potrebno. Kada ne treniras, popijes ujutru na prazan stomak. Vise od toga ti nece pomoci da nabacis masu, vec ce samo navuci vodu a kontam da ti to sigurno nije cilj. Dalje, BCAA ti je bacanje para...osim ako se rezes i manjkaju ti kalorije, a posto radis masu...to ocigledno da nije slucaj. Umesto BCAA uzmi NO reaktor i to pijes po' sata pre treninga.
POz

EDIT: Za ovo drugi put da pijes shake, nemoj ovako kako si mislio jer nema svrhe...popijes lepo pred spavanje merkicu ipo sa pola litre mleka i uz to dodas neke masti tipa orasi (posto su sada najeftinije orasasto voce) i cuda cini :)

I dvoumio sam se izmedju NO reaktora i BCAA..drug mi uzima BCAA,pa kontao i ja..Nego da uzmem kukuruzni skrob,i to mi je dekstroza,maltoza..sve u jednom,ako sam te lijepo skontao? Inace da dodam,preko pansporta sam mislio kreatin i recimo NO reaktor..a Gold Whey sam preko Muscle Freak-a..jedini licencu za optimum proizvode imaju ovdje..
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #49 poslato: Decembar 25, 2014, 10:07:09 posle podne »

Ja sam kreatin do sada po 2 puta na dan pio...jer mi treba mase..i to su mi svi rekli po 2 puta da pijem.Medjutim to je jos u septembru zadnji put bilo...ja od avgusta redovno nisam trenirao,krenula skola jbg...evo raspustam se u utorak,ali sutra krecem sa teretanom aktivno,5 dana u sedmici.

Ljetos sam pio kreatin i gejner,oboje po 2 puta na dan..i tako malo jace od mjesec dana,i dobijem skoro 5kg..strasno mi pomoglo...a sad sam se za ovu varijantu odlucio suplemenata,..umjesto gejnera,da ga ja pravim kuci od wheya i dekstroze..plus BCAA prvi put pijem..tj kupujem kao samostalan suplement..:)

Ja sam mislio nesto tipa: Prije treninga kreatin,u toku treninga BCAA,i posle treninga kreatin,whey,dekstroza i bcaa...a zatim whey opet kad budem drugi put pio,nzm kad cu..da dodam opet dekstrozu...da napravim kao nesto "home made gainer" ako me razumijes :)

Odnos uh i proteina u tom shejku posle treninga treba biti 1:2 (protein:hidrat), i ovo je neki minimum, mada mozes i vise posto kazes da zelis masu. Tako da kreni sa merkicom ipo proteina (kupuj samo u pansportu i to gledaj da ima hologram PS-a jer to sto pise na kutijama od ovih iz subotice bas i nije tacno) i onda znaci minim nekih 60gr hidrata (mesavina dekstroze maltoze i ja bih tu i dadao i kukurzni skrob, imas da kupis u prodavnici, gustin, to ti je hidrat koji se najbrze vari, da ne komplikujes sve stave 1:1:1). Takodje obrok nakon tog PWM je bitan i tu isto vazi ovo za 1:2 protein i hidrat tako da i na to obrati paznju. Kreatin ti je dovoljno da pijes po 5gr posle treninga, vise od toga ti nije potrebno. Kada ne treniras, popijes ujutru na prazan stomak. Vise od toga ti nece pomoci da nabacis masu, vec ce samo navuci vodu a kontam da ti to sigurno nije cilj. Dalje, BCAA ti je bacanje para...osim ako se rezes i manjkaju ti kalorije, a posto radis masu...to ocigledno da nije slucaj. Umesto BCAA uzmi NO reaktor i to pijes po' sata pre treninga.
POz

EDIT: Za ovo drugi put da pijes shake, nemoj ovako kako si mislio jer nema svrhe...popijes lepo pred spavanje merkicu ipo sa pola litre mleka i uz to dodas neke masti tipa orasi (posto su sada najeftinije orasasto voce) i cuda cini :)
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2014, 10:12:41 posle podne od strane Stef » Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #48 poslato: Decembar 25, 2014, 09:15:35 posle podne »

Ja sam kreatin do sada po 2 puta na dan pio...jer mi treba mase..i to su mi svi rekli po 2 puta da pijem.Medjutim to je jos u septembru zadnji put bilo...ja od avgusta redovno nisam trenirao,krenula skola jbg...evo raspustam se u utorak,ali sutra krecem sa teretanom aktivno,5 dana u sedmici.

Ljetos sam pio kreatin i gejner,oboje po 2 puta na dan..i tako malo jace od mjesec dana,i dobijem skoro 5kg..strasno mi pomoglo...a sad sam se za ovu varijantu odlucio suplemenata,..umjesto gejnera,da ga ja pravim kuci od wheya i dekstroze..plus BCAA prvi put pijem..tj kupujem kao samostalan suplement..:)

Ja sam mislio nesto tipa: Prije treninga kreatin,u toku treninga BCAA,i posle treninga kreatin,whey,dekstroza i bcaa...a zatim whey opet kad budem drugi put pio,nzm kad cu..da dodam opet dekstrozu...da napravim kao nesto "home made gainer" ako me razumijes :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #47 poslato: Decembar 25, 2014, 02:15:08 posle podne »

Dekstrozu i malto možeš pola-pola, ukupno 20 do 30 grama. BCAA su dobra stvar, samo da ih uzimaš u dobrim dozama. Rekao bih, minimum 10 grama po serviranju, pre i posle treninga.
Ako ne nabavim maltodekstrin,jel i dalje po 30gr dekstroze ili povecavam?
Znaci kad posle treninga pijem,uzimam BCAA 10gr,Kreatin 5gr,Merica Whey-a,i I sad nzm koliko dekstroze
Prije treninga kreatin i bcaa zajedno....treba li tu dekstroza,ili da je pijem sa whey-om drugi put recimo predvece..?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Decembar 25, 2014, 07:44:52 pre podne »

Dekstrozu i malto možeš pola-pola, ukupno 20 do 30 grama. BCAA su dobra stvar, samo da ih uzimaš u dobrim dozama. Rekao bih, minimum 10 grama po serviranju, pre i posle treninga.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #45 poslato: Decembar 24, 2014, 11:41:09 posle podne »

Dekstroza,Gold Whey,Kreatin-naruceno..maltodekstrin nisam u mogucnosti uzeti..morao bih iz bg-a cekati,a nemam preko koga uzeti nazalost...Da li da dodam na sve ovo BCAA 5000 (Optimum)? I koliko dekstroze da kupim..uzeo sam 1kg za sada..dal ce biti dovoljno za mjesec dana,i koliko da stavljam u dozi? Kao i ako nekako uspijem naci nekoga za maltodekstrin,koliko njega uzeti,i koja gramaza za sejk...zajedno sam mislio piti kreatin,dekstrozu,whey i maltodekstrin(kad ga dobijem). Kako da pijem BCAA ako ih budem uzeo(u prahu su)..zajedno sa ovime? Koliko puta na dan? Gramaza?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Decembar 09, 2014, 12:46:26 posle podne »

Ok ako se radi o čistoj radoznalosti i želji da se proba što više suplemenata (takav sam i ja ;D), ali nisam pristalica jurenja za ultra-mega-giga preparatima u isčekivanju nekog čuda i velikih promena u ostvarenim rezultatima.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.