TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:10:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 102 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji cheat meal  (Pročitano 139799 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #117 poslato: Decembar 21, 2014, 09:41:18 posle podne »

Pa, tema sama po sebi nije ozbiljna.
:)
Ne zalazim u to da li je neko stvarno pojeo to sto napise.
Mislim, nemam ja šta od toga (a ni neka osoba) da napiše šta (ni)je pojeo, ili da se razvaljuje od torti, a ovde kaže da ne jede torte...
Recimo, ja se trudim da ispoštujem ishranu i treninge zbog sebe (jer se bolje osećam), a mišićna masa mi je na drugom mestu.
:)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #116 poslato: Decembar 21, 2014, 09:38:28 posle podne »

Terror ja kapiram sta hoces da kazes. Skroz je nepotrebno ovde filozofirati i ulaziti u raspravu, to ide samo na tvoju stetu jer mi deluje da si se bas iznervirao. Stvarno ne vidim razlog da neko laze u ovako nebitnoj temi, a ako laze njemu na cast.
Mislim da Twin ne cituje da bi popunio depoe jer nije na dijeti, vec zasto sto mu se jede slatko do otkaza. Pa onda zamuti mnogo ovsenih i mnogo wheya. Bar sam ja tako razumeo.
Btw nisam citovao nedelju dana uopste, pa mi je danas cheatday. Zato junkam ceo dan, za ostale nemam pojma.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #115 poslato: Decembar 21, 2014, 09:35:46 posle podne »

Pa dobro, to jeste. Ipak svako ima pravo da napiše šta je pojeo, bio to cheat ili shit :)
Ja lično retko i napišem moj cheat ili doručak, jer stvarno ne cheatujem nešto preterano, a doručak je isti, kada promenim nešto da razbijem monotoniju to i napišem u temi.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #114 poslato: Decembar 21, 2014, 09:28:08 posle podne »

Nismo se razumeli ili nisi hteo da me razumes...uzmi primer Twina i njegove ishrane koja je skoro istovetna bez obzira na god doba a covek nije takmicar...njegovo varanje ima smisla zbog ubrzanja  metabolizma popune depoa i sl.  A ovi sto izmisljaju da su pojeli  5 kila krema i pola poslasticarnice i ceo grill a imaju 57 kila sa sve garderobom na sebi  i cucanj rade sa sipkom i pastetama sa strane necu ni da komentarisem ...jednostavno ne znam koja je svrha tog pro*eravanja..
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #113 poslato: Decembar 21, 2014, 09:13:26 posle podne »

Koje dijete u sred decembra? Retko ko se sprema u decembru, čak i ozbiljni takmičari.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #112 poslato: Decembar 21, 2014, 07:48:00 posle podne »

Onda je najbolje da se ova tema posećuje kada je čovek sit...
;D
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #111 poslato: Decembar 21, 2014, 07:45:45 posle podne »

Pa da, nema tu neke filozofije, slusas strucne ljude i one koji izgledom potvrdjuju da imaju znanja o pravilnoj ishrani. A ostale s rezervom. A ovo preterivanje od hiljada kilograma kremova sladoleda i cokolada itd po meni ne treba da se pise, to ima losu svrhu : ili je laz (uglavnom preteruju ljudi s brojkama) ili ima samo los uticaj na ostale koji citaju(sto zbog toga sto se moze lose usmeriti neki pocetnik, sto zbog toga sto i podstice druge clanove da dzankuju).
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #110 poslato: Decembar 21, 2014, 07:30:51 posle podne »

U slučaju sakupljanja postova, mislim da je doručak još gori...
:D
Mislim, retko ko će nekog lično pitati za savet, a poslušaće nekog iz PanSporta, a ne nekog sa 3000 postova...
:)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #109 poslato: Decembar 21, 2014, 07:23:04 posle podne »

Ja sam ovu temu shvatio tako sto ce ljudi koji su u ozbiljnom treningu i ishrani pisati sta povremeno ubace od klope da razbiju monotoniju u dijetama , ishrani i slicno...Ovo se svelo na to ko ce vise da na*enja cega je kao pojeo tako da mislim da tema treba da promeni ime u Vas danasnji SHIT meal
Generalno mene ne interesuje bb i fitnes tako da i klopa koju jedem nije  previse slicna njihovoj ali mislim da iz postovanja prema 10 posto ljudi koji su ozbiljni vezbaci i imaju korektnu ishranu i za koje je ova tema osmisljena  treba da prestanete da  shitujete  ;)
Kada se novi clan uclani na forum i potrazi savet verovatno ce ga traziti od nekog ko je ultra napredan clan sa par hiljada postova , kad ono covek od 3000 postova 2996 ima u temi cheat meal  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #108 poslato: Decembar 21, 2014, 07:10:25 posle podne »

Sta znam, vidim primili se ljudi :D a pecha tvoj danasnji dorucak sto si stavio tamo jel i tu sarkazam bio?
Ne.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #107 poslato: Decembar 21, 2014, 07:08:21 posle podne »

Sta znam, vidim primili se ljudi :D a pecha tvoj danasnji dorucak sto si stavio tamo jel i tu sarkazam bio?
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #106 poslato: Decembar 21, 2014, 06:47:02 posle podne »

:)
Provalih odma', samo nisam hteo da ti kvarim užitak...
:D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #105 poslato: Decembar 21, 2014, 06:41:30 posle podne »

Pa normalno da nije moguce ...ovo se zove sarkazam...ja sam mislio zbog lubenice ce provaliti ako nista drugo... :D
Ja te provalio jos kod crevaca kilo i dvesta
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #104 poslato: Decembar 21, 2014, 06:39:49 posle podne »

Pa normalno da nije moguce ...ovo se zove sarkazam...ja sam mislio zbog lubenice ce provaliti ako nista drugo... :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #103 poslato: Decembar 21, 2014, 06:34:01 posle podne »

4 duple jafe ,crevca na zaru kilo i dvesta grama ,veliki smoki,pola kile bureka sa mesom, vekna `leba sa jagnjecom mocom, 3 tulumbe, 4 l koka-kole i lubenica od 6 kila sve za 45 min


ovo medicinski nije moguce
Sačuvana
Stranice: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 102 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.