TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:16:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pocetnicka suplementacija  (Pročitano 13179 puta)
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #62 poslato: Januar 17, 2015, 03:17:10 posle podne »

Ima li na yt nekih bas dobrih klipova koje vi preporucujete za ledja...Posto stvarno sam svasta gledao...Ne bih da pogresim...
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #61 poslato: Januar 17, 2015, 02:59:33 posle podne »

Mozete li mi napisati neki plan rada..Posto sam resio sad da krenem i trbusnjake i ledja komplet...pa sad ne znam kako da uklopi u trening..Jer negde gledam recimo radim dve grupe u danu, grudi triceps, ledja biceps...ali to mi nekkao i nema logike, kada radim grudi, opterecujem i triceps, i opet necu dati sve od sebe, tj necu moci da odradim kompletan trening triceps...Mozete li mi neki vas savet po danima sta raditi...Znaci sada uvrstam tu i noge i ledja...
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #60 poslato: Januar 15, 2015, 01:35:11 pre podne »

pa ono imam otprilike...jedan dan radim grudi i biceps..jedan samo ramena, danas sam radio malo 4 serije malo mixa, sklekovi, simulacija zgibova ali lezeci i za trbusne misice vezbe, i jos ubacio triceps i ledja..oko 1h treninga, to kao neki mix, onda pauza, pa opet ispocetka...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #59 poslato: Januar 15, 2015, 01:31:15 pre podne »

Sa tim u kombinaciji sa propadanjima i zgibovima možeš ogranizovati dobar trening i od kuće. Jel imaš neki isplaniran neki program po kome treniraš ?
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #58 poslato: Januar 15, 2015, 01:09:10 pre podne »

Imam znaci sipku tu za benc sa tezinama raznim...max je 10kg(2x), imam i po 5, 2.5,1.5,0.25....Ne znam tacno koliko njih, sad da ne brojiiim...Ali za pocetak mislim da je dosta, kazem, do leta taman malo da se izvezbam..posle cu videeti kako to napreduje, kako to izgleda...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #57 poslato: Januar 14, 2015, 10:06:38 posle podne »

Kakve tegove imaš kući, koliko kg i jel imaš još nešto od rekvizita ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Januar 14, 2015, 03:40:54 posle podne »

Pa da, razumem ... Da radim do otkaza 4,5 serija...Tako sam kontao da krenem trbusnjake...A dobr, za teretanu ima vremena, bar mislim...Da krenem na suvom malo...koliko toliko do leta da radim, pa cemo videti ... Kazem, da sam uzeo neku suplementaciju verujem da bi to islo brze i bolje, ali sta sad..


nema potrebe da odlažeš odlazak u teretanu, možeš ti i kombinovati bodyweight vežbe i vežbe sa opterećenjem. Sad, naravno, tvoj je izbor.

Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #55 poslato: Januar 14, 2015, 10:00:45 pre podne »

Pa nije,ja vezbam....samo eto ne idem jos u  teretanu...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #54 poslato: Januar 14, 2015, 07:57:01 pre podne »

Samo nemoj ono ''Evo od prvog februara krećem sa vežbanjem...''
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #53 poslato: Januar 14, 2015, 01:33:14 pre podne »

Hahahahah...suplementacija nije tu da ubrza tvoj uspeh...već samo da potpomogne osnove cele priče, trening i kvalitetnu ishranu...dakle, bez korektnog treninga i ishrane, sve je uzalud...

Kreni sa teretanom...nema vremena za čekanje i sl.

Ili si posvećen celoj priči...ili ne napreduješ i tapkaš u mestu...bolna istina...

Posveti se osnovima, savladaj ih, pa razmišljaj o "nadogradnji"( suplementaciji)...
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #52 poslato: Januar 14, 2015, 01:24:28 pre podne »

Pa da, razumem ... Da radim do otkaza 4,5 serija...Tako sam kontao da krenem trbusnjake...A dobr, za teretanu ima vremena, bar mislim...Da krenem na suvom malo...koliko toliko do leta da radim, pa cemo videti ... Kazem, da sam uzeo neku suplementaciju verujem da bi to islo brze i bolje, ali sta sad..
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #51 poslato: Januar 14, 2015, 01:21:35 pre podne »

Treniram sa tegovima, imam kuci ja tegove...Tj samo sipku za sad sa tezinama...Tako da radi se sa tegovima, biceps i ramena, pomalo grudi...dok kada radim grudi radim sklekova...oko 150,160...Ponekad i stavim teg na vrat pa sa tezinama malo koliko mogu...Pa kakav ce ukus da bude to sa  jajetom....:D Ili to posebno da uzmem? A u teretanu nisam jos krenuo...


Možeš kuvana jaja...zajedno...i zaboravih bolje ubaci solo ovesne pahuljice...

Mislim da ti to 150-160 sklekova i neće dati neki podsticaj "hipertrofije"...

6-12 ponavljanja sa težinom sa kojom ćeš "jedva odraditi" taj zadati broj ponavljanja u 3-4 serije, osnovne vežbe za sve "mišićne partije"...zato i kažem da je rad u teretani prioritet...ali bolje da te o tome posavetuje neko kompetentniji na tom polju...
Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #50 poslato: Januar 14, 2015, 01:10:36 pre podne »

Treniram sa tegovima, imam kuci ja tegove...Tj samo sipku za sad sa tezinama...Tako da radi se sa tegovima, biceps i ramena, pomalo grudi...dok kada radim grudi radim sklekova...oko 150,160...Ponekad i stavim teg na vrat pa sa tezinama malo koliko mogu...Pa kakav ce ukus da bude to sa  jajetom....:D Ili to posebno da uzmem? A u teretanu nisam jos krenuo...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #49 poslato: Januar 14, 2015, 01:04:14 pre podne »

Na deklaraciji pise:
Energetska vrednost:1613kJ
Masti 5.66g ( Od toga nezasicene masne kiseline 3.41g)
Ugljeni hidrati 74,68g(od cega seceri 22.03g)
Proteini 7.22g
So 0.27g

Uzmem to i bananu +mleko sa tim i sve zajedno izmesam..




Znam da se mnogi neće složiti samnom...ali sa bananom to je oko 50 gr prostih hidrata, po meni malo previše prostih hidrata...ubaci i po koje belance u kombinaciju...( ili celo jaje), dakle, više proteina bratac...sam musli ti neće dati to što ti treba...naravno i trening mora da bude prilagoĂ°en celoj priči...dakle, ako treninga nema( tj. nema dovoljne stimulacije muskulature treningom sa opterećenjem), uzalud su svi proteini i hidrati ovog sveta...kako bi jedan moj drug prosto rekao - "hraniš se kao bilder na masi, ne vežbaš kao bilder, eto ti sala"...  ;)

Jesi li krenuo u teretanu? Džabe sve, ako nisi uzeo teg u ruke...   ;)
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 01:08:36 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
skinny1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101

« Odgovor #48 poslato: Januar 14, 2015, 12:56:09 pre podne »

Na deklaraciji pise:
Energetska vrednost:1613kJ
Masti 5.66g ( Od toga nezasicene masne kiseline 3.41g)
Ugljeni hidrati 74,68g(od cega seceri 22.03g)
Proteini 7.22g
So 0.27g

Uzmem to i bananu +mleko sa tim i sve zajedno izmesam..


« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 12:58:31 pre podne od strane skinny1234 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.462 sekundi sa 18 upita.