TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:26:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98396 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #268 poslato: Jul 11, 2015, 02:18:59 posle podne »

Sta znace ove dve nutritivne tabele, na jednoj pise da ima 93g proteina na 100g, a na jednoj 78. Koja je tacna?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #267 poslato: Jun 17, 2015, 02:16:20 posle podne »

I ja bih, lično, popila bilo koji ukus :)  Iovako popijem protein za minut!   Ali vidim po kupcima, svakodnevno, koliko samo premišljanja oko ukusa ima...   tako da važni su defitnitivno :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #266 poslato: Jun 17, 2015, 09:12:21 pre podne »

Kada se setim ranijih vremena i sada, i više je nego evidentno da su sada proteini i ukusniji i bogatiji po sastavu.Zaista se za svakoga može nešto naći pa čak i za one koji vole bar kada je ukus u pitanju da mnogo izvoljevaju.
U Pansport ponudi sam probao skoro sve, meni ukusi proteina nisu nešto važni ali zaista ima prelepih.Power linija je po meni odlična što s eukusa tiče.I dobro je što ima dva za sada jer taman kada ti jedan malo dosadi samo preĂ°eš na drugi i tako kombinuješ.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #265 poslato: Jun 16, 2015, 01:19:32 posle podne »

Ako moram (neko mi poklonio, našao suplement po super ceni...), popiću celu kutiju kakvog god da je ukusa. Sigurno neću da odmahnem rukom i kažem fuj. MeĂ°utim, kad već ne moram i imam toliko širok izbor ukusa, gde kvalitet uopšte ne trpi, i ja ću gledati da pronaĂ°em nešto ukusno. :)

Ne bih čak ni radio podelu vežbača na "prave" i one koji to nisu, a na osnovu njihovog stava prema ukusu. Znam i neke takmičare koji su u radnji odmahivali rukom na pomen nekog ukusa i tražili nešto drugo. :D Hvala bogu, zato i postoji toliki izbor. Svi srećni. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #264 poslato: Jun 16, 2015, 12:13:37 posle podne »

Kolko je vama dobro, kad vršite selekciju po ukusu i žalite se na isti. Ja gledam samo funkciju, bez obzira na ukus
Gledam ukus mnogo, iskreno. Rekrativac sam, necu da pijem nesto sto mi se ne svidja, a sve su to provereni prizvodjaci, tako da kad mogu da izaberem ukus, sto da ne.. :)

Baš tako, kad već može da se bira što da ne!   Većina naših kupaca itekako obraća pažnju na ukus i konkurencija (kad su ukusi u pitanju) je zaista velika!

Za one prave vežbače kojima ukus nije nimalo bitan svaka čast :)  ali takvih je jako malo... jako jako :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #263 poslato: Jun 14, 2015, 08:33:10 posle podne »

Kolko je vama dobro, kad vršite selekciju po ukusu i žalite se na isti. Ja gledam samo funkciju, bez obzira na ukus
Gledam ukus mnogo, iskreno. Rekrativac sam, necu da pijem nesto sto mi se ne svidja, a sve su to provereni prizvodjaci, tako da kad mogu da izaberem ukus, sto da ne.. :)
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Regrut
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #262 poslato: Jun 14, 2015, 02:40:16 posle podne »

hvala vam svima na odgovorima poslusacu vas, protein, sagorevac i omega 3. Slavisa regulisao sam ishranu uz tvoje tekstove o ishrani za pocetnike i rotaciji uh. od sutra krecem najduzu rotaciju do sada cilj mi je 8 nedelja(do sad radio 6 maximum). Otvaram novu temu da ova ne ide u offtopic ovoliko, hvala jos jednom svima na savetima
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #261 poslato: Jun 14, 2015, 01:35:59 posle podne »

Regrut, preporučio bih ti ono što ti nazva "po seljački", Whey (možeš PS Power Protein) + omega 3 + sagorevač. :D  S obzirom na to da već imaš sagorevač, ova kombinacija će ti izaći ispod 100 evra, pa eto još malo dodatnog novca za ono najbitnije - ishranu. Poslušaj Slavišu po tom pitanju. Čak i da odlučiš da tome dodaš neki vita-mineral kompleks, što je takoĂ°e dobra stvar, opet nećeš potrošiti ceo budžet. :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #260 poslato: Jun 14, 2015, 01:10:17 posle podne »

Roberte sta bi mi preporucio da kombinujem? imas moj post bar postova nize da ga ne prekucavam. Treba mi ipak misljenje nekog ko ima iskustvo, ipak sam samo jos uvek guster u svetu suplemenata iako ceo zivot treniram:)...

Pre nego što Robert odgovori, napomenuću da je u procesu skidanja masnih naslaga, osnova - modifikacija načina ishrane uz adekvatan trening( kardio trening, kao i trening sa opterećenjem koji tu da da dovoljan stimulans za očuvanje postojeće mišićne mase)...

Ako nisi napravio korekcije po pitanju plana treninga i ishrane, uzalud je preporuka bilo kog suplementa...

Osnovni preduslov maximalne delotvornosti suplementacije je sreĂ°ena ishrana i trening na zavidnom nivou...

Za sve detaljnije informacije po pitanju "plana" za skidanje masnih naslaga, predlažem da otvoriš novu temu, npr. u delu foruma o ishrani...  ;)

Sačuvana
Regrut
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #259 poslato: Jun 14, 2015, 12:46:29 posle podne »

Roberte sta bi mi preporucio da kombinujem? imas moj post bar postova nize da ga ne prekucavam. Treba mi ipak misljenje nekog ko ima iskustvo, ipak sam samo jos uvek guster u svetu suplemenata iako ceo zivot treniram:)...
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #258 poslato: Jun 14, 2015, 12:34:58 posle podne »

Prvo pakovanje je gotovo :3 .Sto se ukusa tice definitivno parira mom omiljenom Scitec-professional-u(jagoda/bela cokolada) i veoma pristupacna cena,verovatno dolazim po jos :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #257 poslato: Jun 14, 2015, 11:48:58 pre podne »

Nije to ništa čudno. Pošto je sve to danas vrlo približnog kvaliteta (kada govorimo o wheyu), onda su slatke muke koji ukus odabrati. :) Ili, recimo, ovde pominjemo Scitec i PS protein, dobri su i jedan i drugi, pa naravno da ćemo dalju selekciju vršiti prema ukusu i svaki naredni put kupovati neki koji nismo probali. :)

Doduše, meni je ukus "tek" na trećem mestu u selekciji proteina. Najpre sastav (izvor i procenat proteina), pa cena, i tek onda ukus.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #256 poslato: Jun 13, 2015, 10:42:44 posle podne »

Regrut ako se ipak odlučiš samo za protein možeš uzeti neki whey + power protein tako da imaš whey koji se brzo apsorbuje odmah posle treninga i power protein koji je sporiji i koji je pogodan za pred spavanje ili izmeĂ°u obroka.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #255 poslato: Jun 13, 2015, 10:42:32 posle podne »

Videću šta ću ima vremena da se proba sve, videću sledeći put da uzmem mali powerprotein čokolada-lešnik jer sam do sad uvek uzimao jaodu,baš me zanima kakav je.
Moj cimer trenutno ima puter od kikirikija cokolada Scitec, takodje odlican...  Da, ima vremena, samo zdravlje da nas posluzi... :)
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #254 poslato: Jun 13, 2015, 10:39:28 posle podne »

Videću šta ću ima vremena da se proba sve, videću sledeći put da uzmem mali powerprotein čokolada-lešnik jer sam do sad uvek uzimao jaodu,baš me zanima kakav je.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.