TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 04:53:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta kupiti?  (Pročitano 11950 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jul 14, 2015, 02:27:10 posle podne »

Ja stalno koristim kofein+običan monohidrat i prezadovoljan sam tom kominacijom, verovatno bi isto bilo i sa kre-alkalinom.

Isti djavo,ako se Kre alkalin pije kako treba,tj ako pijes minimum 2 pre i 2 posle treninga.

Samo je mnogo manje navlacenje vode,a opet ko vodi racuna sta jede nece mu ni monohidrat mnogo vode navuci na misic pa mu je onda isplativije da pije monohidrat.

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #25 poslato: Jul 14, 2015, 02:25:26 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Uzeo sam u tu svrhu Kre-alkalin i Kofein,a ovo cisto malo da promenim a da osvezava. ;)

Kako te je radio kre-alkalin i kofein? Koliko si dugo pio? Kako si pio?

Pijes koliko oces :D

2 pre i 2 posle treninga a kasnije moze i 3 pre i 3 posle.


A kofein pre treninga,zavisi koliko si osetljiv na isti,da li pijes kafu,koka kolu zero?



Pivo ne pijem ali vinjak derem :D
Salim se, ne pijem kafu, ali koka kolu sam znao da pijem i po 2l na dan do pre pola godine, izgleda da mi je najpametnija stvar sto je sada ne narucujem ni u kaficu :)
Pocni sa 200 mg kofeina pre treninga pa ces videti,ako osetis da ti daje energiju drzi na 200 mg,a ako ne onda digni na 300 mg i drzi tako.

Ali samo pre treninga,i posle nekog vremena prekini,odmori receptore pa mozes ponovo da se ne bi desilo da te i 500 mg ne radi.

Pio si 2 l zero ili obicne seceruse?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2015, 02:24:50 posle podne »

Ja stalno koristim kofein+običan monohidrat i prezadovoljan sam tom kominacijom, verovatno bi isto bilo i sa kre-alkalinom.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2015, 01:59:05 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Uzeo sam u tu svrhu Kre-alkalin i Kofein,a ovo cisto malo da promenim a da osvezava. ;)

Kako te je radio kre-alkalin i kofein? Koliko si dugo pio? Kako si pio?

Pijes koliko oces :D

2 pre i 2 posle treninga a kasnije moze i 3 pre i 3 posle.


A kofein pre treninga,zavisi koliko si osetljiv na isti,da li pijes kafu,koka kolu zero?



Pivo ne pijem ali vinjak derem :D
Salim se, ne pijem kafu, ali koka kolu sam znao da pijem i po 2l na dan do pre pola godine, izgleda da mi je najpametnija stvar sto je sada ne narucujem ni u kaficu :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2015, 01:49:16 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Uzeo sam u tu svrhu Kre-alkalin i Kofein,a ovo cisto malo da promenim a da osvezava. ;)

Kako te je radio kre-alkalin i kofein? Koliko si dugo pio? Kako si pio?

Pijes koliko oces :D

2 pre i 2 posle treninga a kasnije moze i 3 pre i 3 posle.


A kofein pre treninga,zavisi koliko si osetljiv na isti,da li pijes kafu,koka kolu zero?

Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2015, 12:50:13 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Uzeo sam u tu svrhu Kre-alkalin i Kofein,a ovo cisto malo da promenim a da osvezava. ;)

Kako te je radio kre-alkalin i kofein? Koliko si dugo pio? Kako si pio?
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2011, 01:43:45 posle podne »

mogu da izazovu nervozu i ansioznost ako preteras sa kofeinom ako si jako umoran
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2011, 09:33:43 posle podne »

Mene guarana i slicno samo jos vise uspavaju ako ih pijem ujutro kad sam pospan...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2011, 12:20:39 posle podne »

to su pravi sportisti...

nikako nisam za varijantu da se konstantno "živi" na energetskim napicima, guarani i sl.  ali ponekad zaista može da nas pokrene i da dodatnu motiivaciju, ako ništa drugo i sam placebo je jako moćan :)
:) ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2011, 11:39:04 pre podne »

to su pravi sportisti...

nikako nisam za varijantu da se konstantno "živi" na energetskim napicima, guarani i sl.  ali ponekad zaista može da nas pokrene i da dodatnu motiivaciju, ako ništa drugo i sam placebo je jako moćan :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 19, 2011, 11:15:21 pre podne »

Stevo.Ja sam bio sprinter do pre par meseci dok nisam dobio problem sa butinom ;( .Veruj mi,mozes da se kljukas sa cime god hoces,da radis sta hoces,ali ako sam ne mozes da sredis svoju psihu dzabe ti je suplementacija.Drug je pio po 2 guarane i uzimao je 2 tablete kofeina pre takmicenja i bio sam bolji od njega,a nista nisam uzimao ni pre ni posle takmicenja i za vreme treninga.Razmisljaj o uspehu pre samog starta i to ce ti dati dovoljno energije,a supsi ako ih vec i budes uzimao odraditi sami svoj posao.Pozdrav i puno uspeha na takmicenju :)
Nisam ja sprinter,vec fudbaler. ;) A to sto kazes ima smisla,motivacija mnogo pomogne i poboljsa rezultate,ali brzina je opet urodjena i supsi ti nece dati na brzini,vec na snazi,a ti ako imas snage da sprintas 100 m uvek ces biti brzi od mene bez obzira sta ja uzeo od dozvoljenih stvarcica. ;) E,sad kad bi trcali 10 puta tu bi te mozda dobio poslednja 2 jer bi supsi tad dosi do izrazaja u toj situaciji i bio bi mozda "sveziji",mada je i to pitanje jer opet zavisi od obostrane utreniranosti. ;) Ja to sto sam uzeo je zbog oporavka i malo zbog izdrzljivosti i placeba,ali iskreno meni placebo ne treba jer sam sto bi nas narod rekao "nalozen" dovoljno.U ponedeljak sam po onoj kisi,pljusak je bio a ja trebao da trcim samo 15 min za oporavak i na masazu posle,ali se primim koliko mi je bilo dobro i istrcim 6000 za 26 min i 53 s... :) Znam nije neko vreme za atletiku,ali za moju namenu je dobro. :)
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #15 poslato: Maj 19, 2011, 10:09:13 pre podne »

Stevo.Ja sam bio sprinter do pre par meseci dok nisam dobio problem sa butinom ;( .Veruj mi,mozes da se kljukas sa cime god hoces,da radis sta hoces,ali ako sam ne mozes da sredis svoju psihu dzabe ti je suplementacija.Drug je pio po 2 guarane i uzimao je 2 tablete kofeina pre takmicenja i bio sam bolji od njega,a nista nisam uzimao ni pre ni posle takmicenja i za vreme treninga.Razmisljaj o uspehu pre samog starta i to ce ti dati dovoljno energije,a supsi ako ih vec i budes uzimao odraditi sami svoj posao.Pozdrav i puno uspeha na takmicenju :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2011, 06:28:42 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Uzeo sam u tu svrhu Kre-alkalin i Kofein,a ovo cisto malo da promenim a da osvezava. ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Maj 18, 2011, 05:33:24 posle podne »

ako ne liquid speed, imamo i Biotechov energy drink, a ako si vise za kapsule/tablete  preporuka za Guaranu / Natrol :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Maj 16, 2011, 04:38:43 posle podne »

E,ljudi a jel se Liquid pije cela bocica odjednom pre treninga ili pola kako pise na reklamnom postu?!Uzeo bi cisto da probam... :)

može cela, mada je meni pao teško za želudac... :(   možda bih ti zbog toga predložila da prepoloviš dozu prvi put čisto da vidiš kako reaguješ
Uzecu pa cu pijuckati pre treninga(jedno 15 min)po malo pa dok ne popijem celu,verovatno ce trajati do kraja zagrevanja,tj. prvih 15 min treninga. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.