TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 01:12:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ako moze savet - Smrsati uz protein+bcaa+omega 3 uz pravilan trening i ishranu  (Pročitano 20127 puta)
dziga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 55


« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2015, 01:11:38 posle podne »

Imam 32god. Visok sam 193cm. Tezina mi se krece od 115 leti do 130 zimi. Leti igram dosta basket i mnogo manje vremena provodim u kuci pa smrsam brzo, ali zimi obavezno dodam od 7kg do 15kg... (Brzo smrsam ali se brzo i gojim)

U teretanu idem vec duzi niz godina, ali sa pauzama od po nekoliko meseci (godinu dana treniram, pa 3 meseci pauza,  pa 2 god treniram pa 6 meseci pauza...kako kad) Obicno leti zapostavim teretanu posto ne mogu da postignem i basket i teretanu i ostale obaveze....

Trenutno imam 125kg. U teretanu sam krenuo pre 2 meseca (posle pauze od 7 meseci bez teretane,pre toga sam isao redovno 2 god.) Sad sam uveo i minimum 2-3x nedeljno trcanje po 45min(zavisi od vremena). Pijem dozicu proteina posle treninga u teretani. Klasican trening: grudi biceps , ledja triceps , ramena i nesto malo odradim noge, i jedan dan radim stomak - trbusnjaci (prednji i zadnji deo) i opet nesto malo odradim noge... dan ili dva pauza (zavisi kako se osecam)

Interesuje sta da dodam uz protein i jos neki savetako neko ima da da. Video sam da protein i bbca daju rezultate u skidanju masnih naslaga...da li je to tacno?
Ishranu polako sredjujem... Za dorucak jedem onaj musli klasik sa jogurtom, rucak zavisi sta supruga spremi  :) (u sto manjoj kolicini i bez hleba) i za veceru nesto minimalno.... neko belance ili malo suvo grozdje i badem - lesnik (znam da nije idealno ali u odnosu kakva mi je ishrana kada ne pazim, odlicno je :)
Svaki savet je dobrodosao :) Mislim da bi mi 110-112kg bilo idealno... s obzirom na moju gradju...
« Poslednja izmena: Februar 04, 2015, 01:13:39 posle podne od strane dziga » Sačuvana
BEING HONEST MAY NOT GET YOU A LOT OF FRIENDS
BUT IT`LL ALWAYS GET YOU THE RIGHT ONES.
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.