TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:28:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: xplode nutrition  (Pročitano 31670 puta)
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #38 poslato: Avgust 25, 2015, 11:24:21 pre podne »

Pa onda ne brisite i ne blokirajte forumase koji pisu realno. Ne budite prisutni i ne ježite se kada vas neko kritikuje. Nego prihvatite muski realne cinjenice.

Realna cinjenica je da si napravio profil da svoje frustracije ovde ostavis na forumu i onda kako covek da ne blokira takve osobe? Mozemo lepo da diskutujemo o svemu ali kao sto Robert rece, civilizovano, jer nismo stoka nego ljudi..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #37 poslato: Avgust 25, 2015, 11:23:51 pre podne »

Slažem se. Uopšte ne vidim zašto bi neko zaključao ovu temu. Nemamo ništa protiv da čujemo i dobre i loše kritike. To nam samo pomaže da radimo još bolje.
A što se sertifikata tiče, svi proizvodi koji se nalaze u Pansprot asortimanu su strogo kontrolisani i imaju uverenja iz Min. zdravlja, Farmaceutskog fakulteta i sl. Power linija ima i HACCAP sertifikat.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #36 poslato: Avgust 25, 2015, 11:22:37 pre podne »

Pa onda ne brisite i ne blokirajte forumase koji pisu realno. Ne budite pristrasni i ne ježite se kada vas neko kritikuje. Nego prihvatite muski realne cinjenice.
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2015, 11:24:26 pre podne od strane hrabri vuk » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #35 poslato: Avgust 25, 2015, 11:19:30 pre podne »

Ovu temu nije postavio niko iz Pansporta u cilju da kritikuje ove proizvode već neko od forumaša. Postovi u ovoj temi su samo mišljenja i iskustva forumaša sa ovim suplementima i koliko ja vidim ne postoji razlog brisanja ove teme.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #34 poslato: Avgust 25, 2015, 11:15:38 pre podne »

Xplode Nutrition poseduje proizvodjacke sertifikate, resenja Ministarstva zdravlja Republike Srbije kao i potvrde o zdrastvenoj ispravnosti instituta za javno zdravlje Dr. Milan Jovanović Batut, Vojno medicinske akademije Beograd i Farmaceutskog Fakulteta u Beogradu.
Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #33 poslato: Avgust 25, 2015, 11:10:37 pre podne »

Vi ste ovu temu postavili, a ne mi. Zato zatvorite ovu temu i ove gluposti koje stelujete sami. Ti vasi potrosaci isti, su trazili od xplode nutritiona sponzorstvo i odbijeni su zato sto xplode nije toliko mocan da sve sportiste sponzorise vec samo odabrane i najbolje.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #32 poslato: Avgust 25, 2015, 11:00:29 pre podne »

Hajde samo ovako da razgraničimo nešto:
Pansport je uvoznik brendova poput Scitec-a, Dymatize-a, Natrol-a, Isostar-a i da ne nabrajam više. U našim prodavnicama ne prodajemo jednu vrstu proteina pa da možete da kažete Pansport je loš. Poštujemo naše konkurente i svakako ako vam više prija neki proizvod od drugog proizvoĂ°ača i smatrate da ćete s tim imati bolje rezultate, tu smo da vas podržimo. Na našem forumu ste i dalje dobrodošli da na korektan način razmenjujemo iskustva ne samo o suplementaciji već i o ishrani i o teningu, ali i sportskim povredama. A kako je ovo ipak Pansportov forum, molim vas da se suzdržite od neosnovanih kritika.
Kao što Despot i Milica Kalinić koriste XPlode, tako Maja Pavlović, Nenad Glišović, Stefan Mirković, Aleksandar Kukolj, Miki Mihajlović, Dušan Miletić i mnogi drugi sportisti s kojima sam u kontaktu su naši verni potrošači.
Ne zaboravite, ovo je forum o sportu i forum za pomoć svima željnim korisnih saveta, a ne forum za prepucavanje koji je uvoznik bolji. :)
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #31 poslato: Avgust 25, 2015, 10:55:19 pre podne »

Zato sam ja uzeo whey od dymatize nutrition-a i universalov ST. Jeste da sam dao 14 soma, ali jbg, bolje kupiti da valja nego da se kolebas da li si dao pare bezveze ili ne. :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Pexi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #30 poslato: Avgust 25, 2015, 08:25:40 pre podne »

Ova priča se sve više svodi na "Psi laju, a karavani prolaze". A počela je od onoga čuvenog "kuĂ°enja konja kojeg nisi jahao". (Samo zbog toga što je roĂ°en u Srbiji ?!) Ta malograĂ°anština neće nas nidokle odvesti, rekao bih. Kao dugogodišnji takmičar, i kao akademski graĂ°anin, mogu iskustveno da demantujem sve negativne teze o "Xplode nutrition" proizvodima koje sam koristio /whey, glutamin, kreatin, kazein,BCAA .....) - i da pojavu animoziteta prema ovom brendu pripišem samo i isključivo primitivnom preziru prema svemu što je domaće, pomodarstvu i verovanju u mitove - po kojima je sve što dolazi sa zapada-iz Amerike!!!...bolje, brže, jače...Ma, najbolje je ! Da.... Ali ehh... Ovog puta neću kuditi program niti jedne zapadnjačke kuće koja prodaje suplementaciju, a mogao bih itekako ; ali ću staviti primedbu "Pansport-u" na neprincipujelnosti..itd. ... Zar se na ovakav način bori protiv konkurencije na tržištu ?!... Da se razumemo, "Pansport" je samo trgovac koji gledaa da zaradi, a "Xplode nutrition" narastajući brend, proizvoĂ°ać kojem se čitava vojska takmičara sve više i više okreće... Pomenuću samo jednu Milicu Kalinic, Despota Stefana, Jelenu Kasalović, Ivana Kržanovića--itd ... Uostalom, sadašnjost već dovoljno govori ; pa je čak ni ovakvi forumi (izrežirani i tendenciozni) neće ugroziti... A budućnost će svakako reći svoje ... P.S. Pa zaboga, ti ljudi su sponzori svih većih takmičenja kod nas !?! Beograd, jagodina... Šta to govori...??? Hm... Veliki pozdrav.
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2015, 09:15:48 pre podne od strane Pexi » Sačuvana
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #29 poslato: Avgust 25, 2015, 08:21:25 pre podne »

Xplode nutrition je trenutno najbolji brend na nasem trzistu. I ne znam zasto brisete komentare nase?
Sačuvana
olivera oljka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #28 poslato: Avgust 25, 2015, 08:06:48 pre podne »

Pozdrav svima. Ja bih malo da pojasnim sve sto vam nije jasno u vezi Xploda. Da se predstavim ja sam Olivera i bikini fitness takmicarka. Koristim Xplode jako dugo i ne bih se slozila sa gore navedenim tvrdnjama. Mnigi profi takmucari kso sto je Milica Kalinic,Despot Stefan,Jelena Kasalovic itd koriste njihove proizvode. Ne znam odakle toliko hejtovanje i toliko neistine ovde iznete. Pan Sport jeste da ima radnju ali ima sranje proizvode. Ja sam se ipak odlucila da se spremam sa Xplodom. Druga stvar sto navidi sam Pan sport drug probao nevalja,kako mozete znati koji whey valja ako imate iole malo znanja o tome znacete da svaki protein mora da se pije 6 meseci do gidine da bi uopste videli promenu. Cena je uvek kod nas bila problem. Ako je skupo sto je skupo ako je jeftino nevalja. Ja bih samo zamolila ako je ikako moguce,nemojte lupati toliko gluposti ovde,cutaju profesionalci i smeju vam se. HVALA
Sačuvana
milanz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #27 poslato: Avgust 16, 2015, 12:41:03 pre podne »

Pozdrav svima na foruma! Zovem se Milan i na registraciju na forumu me je navela kupovina whey proteina od Xplode Nutrition.
Bilo mi je malo cudno kad na njihovom sajtu nisam mogao da vidim aminokiselinski profil, tj. pise koje su amino kiseline a ne pise kolicina.
Danas mi je stigao 100% whey protein od 2kg. Imao sam sta da vidim! Aminokiselinski profil je 4-5 puta slabiji u odnosu na druge whey
proteine. Zamolio bih iskusnije da mi kazu da li je kolicina proteina srazmerna kolicini amino kiselina na tablici. Ako je tako, ovaj proizvod po
aminokiselinskom profilu ima oko 20g proteina, a ne 80g!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #26 poslato: Avgust 12, 2015, 08:33:13 pre podne »

Što se tiče Explode-a, jedan vežbač kod mene je uzep neki njihov kombo tipa gejner, kreatin i dex. Svakodnevna dijareja i na kraju je bacio sve. A pre toga je koristio Biotech-ov i DYM gejnere i sve super. Propast.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Avgust 04, 2015, 04:02:46 posle podne »

U Pansportu nema prevare :)  prva i osnovna stvar je legalno uvezen i proveren proizvod!  Zbog toga imamo i višegodišnje poverenje naših kupaca i hvala vam na tome :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Avgust 03, 2015, 11:44:01 pre podne »

Pre svega, zamolio bih te da upristojiš svoje izražavanje. Možemo pričati o svemu, ali na pristojnom nivou.

Što se tiče Dymatizovih proizvoda kod nas, svi su uvezeni iz Amerike. Održavamo redovan kontakt sa njima, bilo lično ili telefonom/mailom. Možeš ih i direktno kontaktirate radi potvrde ovih informacija, ali i za bio šta drugo što te zanima, a u vezi je sa Dymatizom.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.