TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:21:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: xplode nutrition  (Pročitano 31667 puta)
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #53 poslato: Septembar 02, 2015, 05:20:53 posle podne »

Djnesha, papir trpi sve, tako i taj od my proteina. I na autobus pise robna kuca pa nije.
Sačuvana
djnesha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #52 poslato: Septembar 02, 2015, 05:12:44 posle podne »

Ovo su tablice amino profila whey koncentrata proizvodjaca MyProtein i The Nutrition, respektivno..
Sačuvana
djnesha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #51 poslato: Septembar 02, 2015, 05:08:01 posle podne »

Pozdrav. Zbog rasplamsavanja teme o kvalitetu Xplode nutrition whey proteina, postavljam amino profil slikan sa originalne ambalaze tog proizvoda. Radi uporedjivanja, postavicu jos 2 tablice whey koncentrataa drugih proizvodjaca. Zamolio bih predstavnike Xplode nutritiona na forumu da prokomentarisu 5 do 6 puta slabiji amino profil. Ovim nikoga ne zelim da uvredim, samo kao i svi, zelim da iznesem cinjenice a ne samo besmislenu raspravu. Pozdrav svima!
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #50 poslato: Septembar 01, 2015, 01:58:31 posle podne »

OK, Vuče, još jedna ovakva psovka i banujem te. Mislim da smo i previše tolerantni.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #49 poslato: Septembar 01, 2015, 10:44:32 pre podne »

Pa to, ne znam čija je ideja bila da urade ovo, ali mislim da im je ''šef marketinga'' zeznuo stvar. Ovim su postigli kontraefekat, sad tek sve postaje sumnjivo.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #48 poslato: Septembar 01, 2015, 10:36:32 pre podne »

U zadnjih par dana dodje par likova sa 1-2 posta, napisu kako je xplode naj protein i nema ih vise. Nije cak ni malo sumnjivo. Ukus cokolade sam probao i ne uzimajte ga ako vam ukus znaci kod proteina. Taj protein bukvalno nema ukus. Drug je probao vanilu i kaze da je sam vrh. Mrzi me sad da vam pisem kako i sta, ali sastav nije to sto pise na pakovanju sigurno.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #47 poslato: Septembar 01, 2015, 06:05:47 pre podne »

 :D :D :D
Sačuvana
xDjix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #46 poslato: Avgust 28, 2015, 03:15:41 pre podne »

Probala sam Xplode Nutrition 100% whey protein , ukus od cokolade je FENOMENALAN. Ima bas retko lep ukus
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #45 poslato: Avgust 26, 2015, 07:29:41 pre podne »

Iskreno ne vidim šta je ovde tendeciozno, kao i da je iko od saradnika išta loše rekao u vezi sa kompanijom u kojoj radite. Svakako, želimo vam mnogo uspeha u daljem poslovanju. Kao što sam već napomenula, nama je svaka kritika dobrodošla i uvek smo tu da relaciju kupac-prodavac poboljšamo.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2015, 07:31:16 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #44 poslato: Avgust 26, 2015, 06:25:19 pre podne »

Neutralan sam ovde jer kupujem isključivo ono što mi odgovara po sastavu i cenovno, ali mislim da vi iz Xplode-a nepotrebno napadate Pansport jer niko iz Pansporta nije kritikovao vaše proizvode već samo članovi Foruma koji su ih probali. Štaviše, ako je na PS Forumu otvorena tema sa nazivom vaše firme stvar je jasna. To što su ljudi imali loša iskustva sa vašim proizvodima to je druga stvar. Mislim da ste preagresivno krenuli u kampanju i da ste postigli kontraefekat.
Sačuvana
Pexi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #43 poslato: Avgust 25, 2015, 04:12:34 posle podne »

Ne mogu da se otmem utisku da je "Pansport" tendenciozan i da su reakcije njegovih protagonista isfrustrirane ; a sve to iz razloga što je - ponavljam - pomenuta kuća u svojo biti samo preprodavac, dok je "Xplode nutrition" uvoznik sirovina, distributer sirovina; kao i proizvođač - SVOJIH proizvoda. U prevodu : najstrožije kontrolisanih, itd. ... Žao nam je svima, što "Pansport" nije, kao isključivi uvoznik gotovih proizvoda/preparata, u prilici da nam ponudi cene koje su realne - tj. onakve kakve naprimer ima "Xplode nutrition".
Jer, u prilici smo da od "Xplode-a" dobijemo i mogućnost nabavke svih sirovina, pa smo upoznati i sa njihovim cenama ; tj.ova kuća . čitali smo, motiviše domaću proizvodnju, koja je u osnovi veoma jednostavna, elem - iste te famozne suplementacije. Mistifikacije tu dakle više nema - skupo je to što dolazi sa zapada, a valja i dobro zaraditi. Pa da.
 Kao što nema, niti bi trebalo da bude, animoziteta, prepirki, a pogotovo ne uvreda. Tendenciozno serviranje određenih volšebnih informacija nama kupcima od strane "Pansporta" jeste način da se ugrozi konkurencija, ali nikako nije sportski. Te cenjeni distributer iz Novog Sada rizikuje preimenovanje u "PanNEsport", što mu svakako ne priliči ; a sigurni smo i da isti to nipošto ne želi. Zaključak : Hvala "Pansportu" na svemu dosadašnjem ; bila je to svakako uvek korektna relacija "prodavac - kupac".
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2015, 05:02:28 posle podne od strane Pexi » Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #42 poslato: Avgust 25, 2015, 11:37:37 pre podne »

Što se tiče kritike drugih proizvoda, mogu da garantujem samo za rad naših saradnika. Ne možemo da garantujemo šta će drugi registrovani korisnici pisati. Mi nismo nelojalna konkurencija, poslujemo na ovim prostorima dugi niz godina i imamo stalne kupce i tim sportista u koji ulažemo kako bi postizali još bolje rezultate. Ali, svaki od njih može da vam potvrdi da ja prva insistiram da njihove kritike proizvoda budu realne i da ne bude šminke jer jedino ćemo na taj način pomoći našim korisnicima.
Vuče, svakako si dobrodošao kod nas na forumu, ali te iskreno molim da se suzdržiš od daljeg vreĂ°anja.
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #41 poslato: Avgust 25, 2015, 11:32:08 pre podne »

VladPet, ja sam bio prinudjen da otvorim na vasoj strani nalog i da Vam odgovorim jer su mi stalno slali ovo sto vi mlatite i postavljate sa svojih profila i nagovarate ove mucenike sto ih kupujete za kutiju glutamina. Mene licno ne zanima sta serete. Ali ako nekom nesto nije jasno, ako sumnja u kvalitet nasih proizvoda, izvolite, dodjite kod nas, ugosticemo vas i dati vam na uvid sve analize od strane VMA i Instituta Batut.

Eto vidis, opet vredjas ljude, nema potrebe za tim stvarima, mene licno ne zanima, ubacio sam se samo da izrazim svoje zadovoljstvo kupljenim proizvodima u Pansportu.
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
hrabri vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #40 poslato: Avgust 25, 2015, 11:29:55 pre podne »

VladPet, ja sam bio prinudjen da otvorim na vasoj strani nalog i da Vam odgovorim jer su mi stalno slali ovo sto vi mlatite i postavljate sa svojih profila i nagovarate ove mucenike sto ih kupujete za kutiju glutamina. Mene licno ne zanima sta serete. Ali ako nekom nesto nije jasno, ako sumnja u kvalitet nasih proizvoda, izvolite, dodjite kod nas, ugosticemo vas i dati vam na uvid sve analize od strane VMA i Instituta Batut.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #39 poslato: Avgust 25, 2015, 11:24:45 pre podne »

Niko nije blokiran iz ove teme. Ako su neki postovi obrisani onda je to zbog direktnog vreĂ°anja.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.