TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:06:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Arnold danas  (Pročitano 24017 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #63 poslato: Septembar 05, 2007, 07:51:57 posle podne »

Miki VELIKI, radi malo trbusanjke..
U svo postovanje tvoje malenkosti sa mojih 40 mogu da ti stanem na crtu u cemu god pozelis....biraj mesto i vreme kao i sport!  ;) :) ;)

Prihvatam tvoje kritike glede forme mog ABS no izgled mog stomaka potpuno  je nevazan u situaciji kada ne jurim takmicarsku formu i kada nemam imperativ tvojih godina gde je cesto fizicki izgled merilo necije vrednosti. Ocito da su moji motivi mnogo veci inace ne bih ovako dugo trajao...
U svakom slucaju ako je to tebi vazno obecavam da cu ih vrlo skoro popraviti, nadam se da ti tvoje u medjuvremenu neces pokvariti.

Sad nesto oficijelno...

Savetujem ti da nivo svoje komunikacije izdignes malo na visi nivo i ako je to moguce izbegnes po svaku cenu svoje pausalne izjave i neargumentovane kritike koje su ocito odraz dubokog nepoznavanja BB kao sporta koji je ovde osnovna tema.

Porediti funkcionalne sposobnosti bildera sa jedne strane i kosarkasa, rukometasa, igraca tenisa, fudbalera i sl. sa druge strane je krajne neozbiljno da ne kazem pomalo i glupo!?
Svaki od sportova ima svoj specificni izraz a izgled sportiste direktna je posledica sporta kojim se bavi. Motoricke sposobnosti na koje ti ukazujes ne mogu biti jednako razvijene kod svih sportista i ponajmanje predmet medjusobnog uporedjeivanja. 

Osim sto si pomalo promasio temu nedostajete ti prilicno i kucnog vaspitanja a nivo tvoje retorike ne moze biti prihvatljiv za ostale forumase. Ocekujem da i daljes budes nas clan i za promenu malo "razmislis"  pre nego nesto ponovo kazes-napises.

Sportski pozdrav!

Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #62 poslato: Septembar 05, 2007, 07:42:01 posle podne »

I koliko vidim na altvaru tvoju sliku, dosta mi je gotivna, to je do jaja.. Svaka cast..

hvala ... ja se bavim fudbalom i ja moram tako da izgledam ... ja mogu da budem mnogo veci i to lako .. necu
ali kontam ljude koji to zele ...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #61 poslato: Septembar 05, 2007, 07:40:37 posle podne »

Sine ja ne radim masu vec definiciju koju imam, i mogu da ucestvujem u bilo kod sportu da se sprdam sa ortacima, dok Big boy momci tesko da mogu, bice smesni realno.. I nikad nisam gotivio masu!  Tako da ne lupaj tu..

i shta brate ... ti je ne gotivish i niko ne treba da je radi ...
ja se ne bavim BB-om ali svi te ljude jako cenim prvensteno zbog enormnih odricanja , sportskog duha itd ....
on ako se sprema za takmichenje ni nesme da ode sa ortacima na basket ... jel me razumesh .... mozemo prichati mi iz jednog ugla ali morash malo uci i u njihovu glavu i videti da im je BB mnogo vazniji od basketa , fudbala itd... a i nisam siguran da su bash svi operisani od svega .. ne znam chinjenice .. ne mogu da pricham ..
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #60 poslato: Septembar 05, 2007, 01:22:57 posle podne »

I koliko vidim na altvaru tvoju sliku, dosta mi je gotivna, to je do jaja.. Svaka cast..
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #59 poslato: Septembar 05, 2007, 01:21:55 posle podne »

Sine ja ne radim masu vec definiciju koju imam, i mogu da ucestvujem u bilo kod sportu da se sprdam sa ortacima, dok Big boy momci tesko da mogu, bice smesni realno.. I nikad nisam gotivio masu!  Tako da ne lupaj tu..
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #58 poslato: Septembar 05, 2007, 01:20:54 pre podne »

Haha, jadno, pa sta vi tripujete "VILIKI", (Zapravo debeli i nepokreti) realno takvi likovi samo mogu po teretanama da rade.. Zalosno, bolje biti vitkije gradje, (normalne) Gde mozes da se istaknes u bulo kom sportu, Ajde dajem primer, Neka mi dodje tako jedan VELIKI ("veliki" sa stomacima) Da igra basket, fudbal, da trci, da pliva, da igra odbojku, daaaaaa igra rukomet, itd itd.. Znaci nema sanse u tome ce uvek biti bolji onaj manji (ili, kako vi to kazete mrsav)... MISLIM JADNI STE! Big boy :P Pajseri ..... Tovite se u tim teretanama, i budite VELIKI BILDERI (Sa stomakom pivskim) Pa-pa

Tako jedan veliki trenira BB koji je isto sport ... i nema veze sa tim shto ti prichash ... shto bi on igrao fudbal , basket itd ako trenira BB .. ??? shto bi Fabregas morao da zna basket ?? boli ga qrac ... svako sebe nadje u nechemu ...
shto ti onda radish masu .. poenta je u balansu ... morash prvo imati shta izdefinisati ...
a svaka chast za kulturu ... a posle od tih JADNIH PAJSERA od ljudi trazish savete ... svaka ti chast ...
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #57 poslato: Septembar 04, 2007, 09:30:10 posle podne »

Miki VELIKI, radi malo trbusanjke..
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #56 poslato: Septembar 04, 2007, 09:27:11 posle podne »

Usput DEFINICIJA JE ZAKON! Kakva masa, masa statika zlo cisto .. Cao!
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #55 poslato: Septembar 04, 2007, 09:26:41 posle podne »

Haha, jadno, pa sta vi tripujete "VILIKI", (Zapravo debeli i nepokreti) realno takvi likovi samo mogu po teretanama da rade.. Zalosno, bolje biti vitkije gradje, (normalne) Gde mozes da se istaknes u bulo kom sportu, Ajde dajem primer, Neka mi dodje tako jedan VELIKI ("veliki" sa stomacima) Da igra basket, fudbal, da trci, da pliva, da igra odbojku, daaaaaa igra rukomet, itd itd.. Znaci nema sanse u tome ce uvek biti bolji onaj manji (ili, kako vi to kazete mrsav)... MISLIM JADNI STE! Big boy :P Pajseri ..... Tovite se u tim teretanama, i budite VELIKI BILDERI (Sa stomakom pivskim) Pa-pa
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #54 poslato: Avgust 22, 2007, 12:30:53 pre podne »

Ovo mi pomalo lici na ono...

i dodjose njihovih 5 min. kad oni koji nikada nisu nista uradila sa sobom i sa svojim jadnim malim zivotima a da to vredi (prvenstveno mislim na ljude koji su radili ove slike u montazi) pljuju  i gaze coveka koji im nista nije skrivio lececi na taj nacin svoje unutarnje slabosti, strahove, komplekse I SVOJA NIKAKVA MRSAVA TELA, SRAFCIGERI JEDNI...


moze biti to ...
a moze biti da su to ljud ikoji su ustvari zadovljni svojim zivotom i rade to zbog para .. prodaje novinama ... siteovima itd ..
nemaju svi zelju da budu veliki ...

Mogu da razumem da neko ne zeli biti "velik" . No ako je to tako cemu zluradi komentari?!

Stvar je osnovnog domaceg vaspitanja da ako nisam deo neke price cemu komentar!?!!?




izgleda da neke ljude boli k .... za domace vaspitanje .. :) :) trka za novcem tirazem ili chemu vec :D
shto se mene tiche arnold je jako doneo popularizaciji BB i sigurno ovaj sport danas ne bi bio ono shto jeste ... i ja mu zato skidam kapu ... stvarno nemam shta da mu zamerim :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #53 poslato: Avgust 21, 2007, 10:37:24 posle podne »

Ma miki nabavi microtorrent,onda samo ukucas sta ti treba i skidas...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #52 poslato: Avgust 21, 2007, 08:03:21 posle podne »

Maryland Muscle Machine
Hvala skida se .8)

Daj nam link?
Sačuvana
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #51 poslato: Avgust 21, 2007, 10:52:53 pre podne »

Maryland Muscle Machine
Hvala skida se .8)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #50 poslato: Avgust 21, 2007, 08:48:20 pre podne »

Ovo mi pomalo lici na ono...

i dodjose njihovih 5 min. kad oni koji nikada nisu nista uradila sa sobom i sa svojim jadnim malim zivotima a da to vredi (prvenstveno mislim na ljude koji su radili ove slike u montazi) pljuju  i gaze coveka koji im nista nije skrivio lececi na taj nacin svoje unutarnje slabosti, strahove, komplekse I SVOJA NIKAKVA MRSAVA TELA, SRAFCIGERI JEDNI...


moze biti to ...
a moze biti da su to ljud ikoji su ustvari zadovljni svojim zivotom i rade to zbog para .. prodaje novinama ... siteovima itd ..
nemaju svi zelju da budu veliki ...

Mogu da razumem da neko ne zeli biti "velik" . No ako je to tako cemu zluradi komentari?!

Stvar je osnovnog domaceg vaspitanja da ako nisam deo neke price cemu komentar!?!!?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #49 poslato: Avgust 20, 2007, 11:32:47 posle podne »

Maryland Muscle Machine
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 19 upita.