TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:02:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta jesti u skoli?  (Pročitano 14355 puta)
TheMunja_KG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #62 poslato: Decembar 07, 2015, 10:52:38 posle podne »

Prvo kajak koliko se secam, posle kosarka, sad presao na fudbal :D
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #61 poslato: Decembar 07, 2015, 09:45:54 posle podne »

Pavac to sto neko ne ide po forumima i ne pise o svojim zivotnim problemima znaci da mu sve ruze cvetaju?

Svaki put ista prica sa tobom, dosadio si svima, koliko saveta si dobio ovde i nista, pravis se lud, jos si sad nick promenio, blam te?

Ajde molim te pokri se usima.
Decku treba oduzeti kompjuter.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #60 poslato: Decembar 07, 2015, 09:26:19 posle podne »

Pavac to sto neko ne ide po forumima i ne pise o svojim zivotnim problemima znaci da mu sve ruze cvetaju?

Svaki put ista prica sa tobom, dosadio si svima, koliko saveta si dobio ovde i nista, pravis se lud, jos si sad nick promenio, blam te?

Ajde molim te pokri se usima.
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #59 poslato: Decembar 07, 2015, 09:22:22 posle podne »

Za ovog sa mandarinama...pa ne znam Pavac. Bilo bi ti bolje da uradis nesto pametno, a ne da smaras po forumu vec pola god. kako ti uzasno zivis. Koga bre boli uvo?! Svako ima probleme i iskuliraj malo, resavaj svoje probleme koliko mozes. Ljudi ti lepo rekli pirinac umesto mandarina ti filozofiras kao i uvek. Sacuvaj Boze.

ma nema problema, kapiram ja da ti zivis lepo i da si miljenik svojoj mamici i tatici, a kad neko zivi tesko i bori se i ratnik je i isprica vam nesto iz zivota, vi odmah padate u nesvest i pocinjete da se proseravate
poz
ajde sine koji si ti ratnik,izvinjavam se sto moram da budem bezobrazan,neko ko tesko zivi ne trosi svoju energiju na pisanje 800 glupih postova na forumu,vec trazi nacin kako da se sto bolji snadje u situaciji u kakvoj je ,tako da moj predlog idi sa foruma ,tj ja te molim ;)
Sačuvana
pocetnik619
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186

« Odgovor #58 poslato: Decembar 07, 2015, 09:21:56 posle podne »

Za ovog sa mandarinama...pa ne znam Pavac. Bilo bi ti bolje da uradis nesto pametno, a ne da smaras po forumu vec pola god. kako ti uzasno zivis. Koga bre boli uvo?! Svako ima probleme i iskuliraj malo, resavaj svoje probleme koliko mozes. Ljudi ti lepo rekli pirinac umesto mandarina ti filozofiras kao i uvek. Sacuvaj Boze.

ma nema problema, kapiram ja da ti zivis lepo i da si miljenik svojoj mamici i tatici, a kad neko zivi tesko i bori se i ratnik je i isprica vam nesto iz zivota, vi odmah padate u nesvest i pocinjete da se proseravate
poz
ajde sine ku*rac si ti ratnik,izvinjavam se sto moram da budem bezobrazan,neko ko tesko zivi ne trosi svoju energiju na pisanje 800 glupih postova na forumu,vec trazi nacin kako da se sto bolji snadje u situaciji u kakvoj je ,tako da moj predlog idi sa foruma ,tj ja te molim ;)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #57 poslato: Decembar 07, 2015, 08:49:59 posle podne »

Za ovog sa mandarinama...pa ne znam Pavac. Bilo bi ti bolje da uradis nesto pametno, a ne da smaras po forumu vec pola god. kako ti uzasno zivis. Koga bre boli uvo?! Svako ima probleme i iskuliraj malo, resavaj svoje probleme koliko mozes. Ljudi ti lepo rekli pirinac umesto mandarina ti filozofiras kao i uvek. Sacuvaj Boze.

ma nema problema, kapiram ja da ti zivis lepo i da si miljenik svojoj mamici i tatici, a kad neko zivi tesko i bori se i ratnik je i isprica vam nesto iz zivota, vi odmah padate u nesvest i pocinjete da se proseravate
poz
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #56 poslato: Decembar 07, 2015, 07:42:34 posle podne »

Ma ja ponesem belo i pirinac i udri sve u sesnes na velikom odmoru, samo trpam. Nit me ko sta pita, nit me ko sta gleda. Pitali prvih par puta kao "sta je to?" kazes im i zdravo. Znaju da treniram, znaju da sam posvecen pa im i nije nista nepoznato. :D

Za ovog sa mandarinama...pa ne znam Pavac. Bilo bi ti bolje da uradis nesto pametno, a ne da smaras po forumu vec pola god. kako ti uzasno zivis. Koga bre boli uvo?! Svako ima probleme i iskuliraj malo, resavaj svoje probleme koliko mozes. Ljudi ti lepo rekli pirinac umesto mandarina ti filozofiras kao i uvek. Sacuvaj Boze.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #55 poslato: Decembar 07, 2015, 11:33:42 pre podne »

@Dzeko

Nema potrebe za nekim negativnim pristupom, svi pokusavamo da pomognemo na najbolji moguci nacin, dakle, polazimo do pretpostavke sta je najbolje za tebe i sa aspekta kvaliteta i kvantiteta...

Nikome ne cvetaju ruze, ali se potrudimo da se da bar budemo maksimalno ekonomicni...jaja i prinac su dobro "prelazno resenje" kao sto ti je navedeno...eventualno sir...

Nadam se da si dovoljno upoznat sa upotrebnom vrednoscu namirnica...nego...cek, da nije iza ovog nicka nas stari drugar Pavac?  ;) Eh bre brate, pa zar opet iste "bitke" da bijemo?  ;)

Imam jedno pitanje, posto nameravam da kuvam 250-300g belog mesa i da stavim u pola hleba svako jutro pre skole, na koji nacin da ga napravim, a da ne zahteva puno vremena?

Ako imas mogucnosti kao sto ti je receno, dovoljan broj cinija reseva problem( posuda u kojima obrok mozes poneti sa sobom), moj predlog bi uz sve to bio pirinac, a ne hleb...ili pirincane galete...mozes poneti u odvojenoj posudi i malo salate od svezeg povrca, eto npr. juce sa "naredao" kupus, cveklu, dodao limunov sok - savrsena kombinacija...  :D

Ne moras samo meso da kuvas...pecenje je dobro "prelazno resenje"...el. gril npr.

Cak imas i koliko-toliko "bolje" varijante przenja( ako ti dosadi kuvanje, ponekad) na maslacu, kokosovom ulju( extra virgin, organic), pa cak i svinjskoj masti...ipak od ovih "zasicenih masnoca" ne vreba opasnost od trans masti!  ;)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #54 poslato: Decembar 07, 2015, 11:13:41 pre podne »

Mi smo tu da pomognemo, ovog puta kako da za novac koji imas kupis sto bolje i tebi korisnije namirnice.
E sad, privatne stvari su nesto drugo, sa time ces morati sam da se izboris.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #53 poslato: Decembar 07, 2015, 11:10:38 pre podne »

Procitaj tacno moju poruku, nigde ti nisam spominjao meso.
Napisao lepo da svako ima drugacije prihode, tj da te razumem i samo dao savet kako bolje da iskoristis svoj novac pa cak i ako je to 10 dinara.

naravno
nisam ja mislio konkretno na meso... generalno, nekad se nalazim u situaciji sa 0 dinara u dzepu i ogromnim psihickim umorom, i takav odem na trening i tamo se tresem i samo sto ne padnem u nesvest... mislio sam na to da imam lose uslove... naravno, ne ljutim se ja na tebe niti bilo sta, nadam se da kapiras sta hocu da kazem  :)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #52 poslato: Decembar 07, 2015, 11:05:49 pre podne »

Procitaj tacno moju poruku, nigde ti nisam spominjao meso.
Napisao lepo da svako ima drugacije prihode, tj da te razumem i samo dao savet kako bolje da iskoristis svoj novac pa cak i ako je to 10 dinara.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #51 poslato: Decembar 07, 2015, 10:52:42 pre podne »

Dole pitas za 300g mesa kako da spremis, a sada kazes da nemas ni za skolu, a kamoli za kucu?

to nisam ja pitao

Dobro, svako ima razlicite prihode, ono sto je najbitnije je volja, jaka volja i motivacija da kad nisi u mogucnosti tada grizes najjace.
Ok, pogresio sam u nekoliko dinara, eto skuvas onda 100 gr pirinca za isti novac i opet je bolje, mnogo bolje, a bices i sitiji.

ljudi, ja razumem da vi zivite normalne zivote i sa normalnim ljudima, ja u kuci imam psihijatriskog bolesnika i u odredjenim trenutcima mi glava visi o koncu i naravno da tad cu misliti na to da se izvucem iz toga, necu sigurno misliti kako da spremim meso...

Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #50 poslato: Decembar 07, 2015, 10:47:31 pre podne »

Dobro, svako ima razlicite prihode, ono sto je najbitnije je volja, jaka volja i motivacija da kad nisi u mogucnosti tada grizes najjace.
Ok, pogresio sam u nekoliko dinara, eto skuvas onda 100 gr pirinca za isti novac i opet je bolje, mnogo bolje, a bices i sitiji.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #49 poslato: Decembar 07, 2015, 10:40:44 pre podne »

Nemoj samo izgovore da trazis, kuci sigurno imas jaja, mleko, jogurt itd..
Kupis 100-200g pirinca, skuvas uz to jaja ako vec meso nemas.
Mandarina ne moze da ti nikako bude obrok...

Dole pitas za 300g mesa kako da spremis, a sada kazes da nemas ni za skolu, a kamoli za kucu?
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #48 poslato: Decembar 07, 2015, 10:38:15 pre podne »

ne bih bas rekao da je ista cena, ja 2 mandarine platim 10 dinara...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.