TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:11:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Amix Pure Fusion  (Pročitano 5141 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Decembar 24, 2015, 07:23:36 pre podne »

E sad još samo da mi neko objasni zašto je npr. Dymatize-ov ili Scitec-ov whey bolji od Amix-ovog?
Ako smo već forum onda treba da se barata i nekim činjenicama, a ne da pišemo odgovore tek tako i lupetamo gluposti. Niko ni ne proveri proizvod već se samo napiše da je bolji ovaj ili onaj...
Amix-ov Pure Fusion je 75-o procentna mešavina whey koncentrata i whey izolata. Na kutiji imaš aminokiselinski profil i sve što treba da te zanima.
Mada ne razumem ni to da prvo kupiš proizvod pa onda da pitaš kakav je. Valjda treba obrnutim redosledom.
Amix je firma koja ima poprilično širok spektar proizvoda, samo što kod nas nije poznata. Naš gubitak, ne njihov sigurno.
Koristio sam njihov Pre W i u Top 3 je na tržištu u Srbiji. Da me neko ne shvati pogrešno ja koristim Scitec whey trenutno ali Amix-ov ne zaostaje za njim, s tim da Amix ima i izolat, beef protein, blend...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #6 poslato: Decembar 23, 2015, 11:59:37 posle podne »

Pitam jednog momka sto je prestao sa teretanom kaze "nasao sam devojku" hahaha


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2015, 10:51:02 posle podne »

Takođe ni ja nisam imao prilike da probam ovaj protein, mada iskreno pored Scitec, Dymatize niti vidim potrebu niti imam želju za nečim "kvalitetnijim".
Pored ova dva proteina tu je i Powerprotein i Hyper Whey kojima sam takođe prezadovoljan.
Sačuvana
Valjevac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2015, 10:48:17 posle podne »

Jedno vreme sam uzimao "Dymatize:Elite 100% Whey Protein", lepo se napredovalo, super ukus.  Ali doslo leto, ko da vezba na +40, hladno pivo je delotvornije :D

Znam da je Dymatize bolji i skuplji od Amix, tako da je ovo experiment. U sustini sam pocetnik, koji je resio malo da "sreze" stomak, pa praktikujem normalnu veceru oko 19h, i posle treninga uzimam protein. Kontam da ce Amix biti ok.
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2015, 10:58:00 posle podne od strane Valjevac » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2015, 10:11:51 posle podne »

Mi ga nemamo u ponudi, ali slobodno nek iznese utiske neko ko ga je probao.

Valjevac, jesi li već koristio neke proteine i kakva su iskustva? :)
Sačuvana
Valjevac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2015, 10:05:51 posle podne »

Bravo ti ga bate, i mene zanima ovo. Ja planiram da ga uzmem, [a cisto ako neko zna nesto o ovom proteinu.
Navodno ne bi trebalo da je los, Amix je firma koju su Englezi kupili, proizvodi se u ceskoj, koristi neke dobre sastojke (starinske), samo....
Ne znam iskustva nekog ko ga je uzimao?
Sačuvana
miniLO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 169

« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2015, 05:58:16 posle podne »

pozdrav. Danas sam uzeo Amix pure fusion protein pa me zanima da li neko zna kakvog je kvaliteta?
proizvodjac je engleska i ima 26,5g proteina na mericu od 35g
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.