TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395195 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 09:45:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: trazim savet  (Pročitano 33856 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2006, 01:39:48 posle podne »

Na zalost ecipeci, grudi moraju da ti se smanje, jer su pretezno masno tkivo - taj problem ne uspevaju da reshe ni one profi ribe. Guza ce se takodje smanjiti, ali za razliku od grudi nju mozesh popraviti treningom. Jedino shto ti preostaje je neki dobar sagorevach, krema za mrshavljenje i pojas -skeptik sam po pitanju delotvornosti poslednja dva, ali pokushaj tako, nemash shta da izgubish.
PozZ
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #4 poslato: Decembar 07, 2006, 10:51:24 pre podne »

wilkomen Ecipeci  ;)
nazalost, nema sanse da na prirodan nacin ostavis popunjene delove tela koje zelis a neke druge da stanjis.
generalno, vecini se prvo "hvata" salo na stomaku tako da sa njega potonje i odlazi.
a ovo sta i kako unositi od hrane u toku dana kako bi se izvrsilo selektivno "popunjavanja" verujem da je cista utopija.
a za savet ishrane - evo generalno i pojednostavljeno, poceti postepeno smanjivati proste uh i zasicene masti, uvoditi namirnice sa zaista slozenim uh, kao i uvesti izvore nezasicenih masnih kiselina u ishranu (riblje ulje - supplement, maslinovo ulje, bademe, seme lana itd..).
u toku dana - sto je ranije tj prepodne - dozvoljen je veci unos uh, a kako odmice dan tako njih smanjivati a unos proteina treba de sa ostvaruje celodnevno. ishranu podeliti na vise manjih obroka, nikako samo 2-3 obroka dnevno.
ovako uopsten okvir ishrane gledaj da prilagodis svojim potrebama, tj prosto naprosto - prati kako se tvoje telo ponasa i menja u zavisnosti od ishrane i kolicine te u skladu sa tim istu koriguj dok ne dodjes do zadovoljavajuce kombinacije.
naravno, raznovrsnost u ishrani je obavezna.
i nikako gladovati kad se trenira.

anything else?  :)

pozz, Mare  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2006, 09:47:08 pre podne »

Pa moraćeš da se dobro pozabaviš ishranom , znači smanjuj masti i proste uh a povećavaj proteine
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #2 poslato: Decembar 07, 2006, 02:58:37 pre podne »

Kao prvo dobrodosla!

Pa svi bi mi voleli da nam ne ide prvo u stomacic,ali mora tako.Nego da se ja ne bih pravio mnogo pametan,jer znam da kod devojaka drugacije funkcionisu stvari,moraces da sacekas Danijelu da se javi,neces dugo cekati.
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #1 poslato: Decembar 07, 2006, 01:14:23 pre podne »

posto na ovom forumu ima dosta kompetentnih molila bih nekog da me posavetuje....treniram 4 puta nedeljno, veoma jak aerobni trening  a trudim se da 2 puta nedeljno budem u teretani.jer mi je cilj da masnocu koja mi se nagomilava iskljucivo oko stomaka i u "pistoljcice" nekako eliminisem,trudim se i da vodim racuna o ishrani...delimicno mi polazi za rukom da skinem tu masnocu ali to onda rezultuje i tim sto mi se grudi smanje za citav broj kao i guza a posto sam visoka i veoma vitka onda izgledam prilicno mrsavo :-\....svaki povratak tezine,koji mi generalno bolje stoji,prvo se vidi na stomaku a tek kasnije pocinju da mi se "popunjavaju" ostali delovi tela :-\....ima li neko savet za devojke sa ovakvim problemom? ???
PS.Da li neko moze da mi da i neki konkretan savet u vezi ishrane i koliko su tacne price da unosenjem pojedinih namirnica u odredjeno vreme dana moze da se kontrolise mesto njihovog nagomilavanja? ja bih da ta hrana nekako zaobidje moj stomacic... :-[
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.