TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:26:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fire Raid  (Pročitano 7812 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #19 poslato: April 18, 2018, 01:33:22 posle podne »

Preporucljivo bi bilo u isto vreme...mada sve zavisi od sablona uzimanja, obaveza, organizacije u toku dana( prva "polovina dana"),, mada ima onih koji @burnere u danima odmora najradije uzimaju ujutru, po ustajanju...
Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #18 poslato: April 18, 2018, 12:20:44 posle podne »

Da bi sagorevaci ostvarili maximalan ucinak doziranje mora biti @isto i u danima pauze...

Bitan je kontinuitet...
Da li je bitno u danima pauze koristiti fire raid u istom vremenu kao i u danima treninga ili vreme nije toliko bitno kao kontinuitet?
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #17 poslato: April 15, 2018, 05:59:48 pre podne »

Da bi sagorevaci ostvarili maximalan ucinak doziranje mora biti @isto i u danima pauze...

Bitan je kontinuitet...
« Poslednja izmena: April 15, 2018, 06:15:35 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #16 poslato: April 14, 2018, 12:29:29 posle podne »

A u danima pauze?
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #15 poslato: April 14, 2018, 08:33:49 pre podne »

Baš zanimljivo pitanje...

Oko 30 min , kao i za većinu suplemenata  ;)
Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #14 poslato: April 14, 2018, 08:20:48 pre podne »

Hvala Slavisa, posle koliko bi onda sledio obrok? Ili koliko pre obroka uzeti? vremenski?
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: April 13, 2018, 11:24:39 posle podne »

Doziranje sagorevača masti zavisi od osetljivosti na sastojke...

Negde se mogu naći preporuke za FR da se uzima "samo", 1-3 kapsule pre treninga( hm, "per serving")...naravno da se doziranje može podeliti...i da, ne uzimati uz obrok već "na prazan" želudac, pošto na sajtu stoji "uz obrok" što je greška...
« Poslednja izmena: April 13, 2018, 11:30:17 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #12 poslato: April 13, 2018, 02:10:11 posle podne »

Kako dozirati fire raid? Pre dorucka 1 i ako je trening izjutra sat/sat ipo vremena posle dorucka jos 2?
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2015, 06:06:14 posle podne »

Nažalost, tako je...  nadležne institucije diktiraju šta sme, šta ne...  I nama bi bilo jako drago da je Animal serija ponovo u ponudi.

Da li si razmišljao o Dyma Burn-u?  Ja bih rekla da je iz naše ponude to jedan od najboljih sagorevača, a imamo i pozitivan feedback.  Verujem da bih uz takvu ishranu kao što opisuješ sigurno imao rezultate.  Sam energetski kompleks u Dyma burn-u je dosta jak.  Probala sam i lično, meni čak i prejak sagorevač.

Dyma Burn sam nesto zaobilazio, ali eto mogao bih da probam.

ja bih ti to savetovala, dosta jak stimulativni kompleks ima i stvarno je veoma hvaljen.  Svakako, kao što Robert kaže počni sa manjom dozom i nemoj u isto vreme da uzimaš kafu, energetske napitke...

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jul 14, 2015, 11:12:47 posle podne »

Ako se odlučiš za Dyma Burn, kreni sa prepolovljenim dozama kako bi video stepen tolerancije na stimulanse. Ako se ok osećaš, onda preĂ°eš na puno doziranje.
Sačuvana
NemanjaVesic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2015, 10:45:21 posle podne »

Nažalost, tako je...  nadležne institucije diktiraju šta sme, šta ne...  I nama bi bilo jako drago da je Animal serija ponovo u ponudi.

Da li si razmišljao o Dyma Burn-u?  Ja bih rekla da je iz naše ponude to jedan od najboljih sagorevača, a imamo i pozitivan feedback.  Verujem da bih uz takvu ishranu kao što opisuješ sigurno imao rezultate.  Sam energetski kompleks u Dyma burn-u je dosta jak.  Probala sam i lično, meni čak i prejak sagorevač.

Dyma Burn sam nesto zaobilazio, ali eto mogao bih da probam.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2015, 10:24:29 posle podne »

Hvala na odgovorima.

Definitivno je lipo 6 black jaci, ali sta vredi kad ga nema kod nas u prodaji, a ne bih da rizikujem sa ovima sto prodaju na crno po fb i drugim sajtovima za oglasavanje.

Prizeljkivao sam odgovor da ova dva mogu da pariraju lipo blacku ali kad sam proguglao i iscitao definitivno ne, ali vidim da je lipo promenio formulu posto je DMAA zabranjen i koliko sam skontao on je bio kljucan u u celoj prici.

Davno sam kupio u pansportu animal cuts i bio sam prezadovoljan. Ali vise ni njega nema u prodaji. Ne znam zasto ih tako lako izbacuju sa liste dozvoljenih suplemenata. 

Dugo sam vec na dijeti sa rotacijama UH, presao sam od skoro na low carb i iz tog razloga treba mi nesto sto ce da napravi razliku, da mi da vise energije i pomogne sa sagorevanjem, jer za koju nedelju prelazim na keto i tako zavrsavam krug.

Da, pokazana je povezanost DMAA i nekih komplikacija na krvnim sudovima mozga, tako da novije verzije suplemenata nemaju DMAA u svom sastavu...

Ako ti treba bilo kakva pomoć oko plana ishrane, dijeta, možeš otvoriti svoju temu u delu Foruma o ishrani...

Samo bih napomenuo, da ne bi trebalo ići u krajnost po pitanju "dijeta"...ne možemo stalno biti na dijeti( odnosi se i na rotacije, low carb i keto, tj. restriktivne dijete)...osnovna preporuka je da restriktivne dijete ne bi trebalo da traju duže od 12 nedelja...
Više od ovoga dovešće do gubitka mišićne mase ili bar ograničenja kapaciteta za dobijanje mišića. Ako niste došli „do željene definicije” posle 12 nedelja dijete, uzmite 4 nedelje odmora od dijete . tzv. METABOLIČKI RESTART (nastavite da jedete dobro i čisto, ali povećajte kalorije) i onda krenite u još jedan ciklus.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2015, 06:15:33 posle podne »

Nažalost, tako je...  nadležne institucije diktiraju šta sme, šta ne...  I nama bi bilo jako drago da je Animal serija ponovo u ponudi.

Da li si razmišljao o Dyma Burn-u?  Ja bih rekla da je iz naše ponude to jedan od najboljih sagorevača, a imamo i pozitivan feedback.  Verujem da bih uz takvu ishranu kao što opisuješ sigurno imao rezultate.  Sam energetski kompleks u Dyma burn-u je dosta jak.  Probala sam i lično, meni čak i prejak sagorevač.
Sačuvana
NemanjaVesic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2015, 06:12:22 posle podne »

Hvala na odgovorima.

Definitivno je lipo 6 black jaci, ali sta vredi kad ga nema kod nas u prodaji, a ne bih da rizikujem sa ovima sto prodaju na crno po fb i drugim sajtovima za oglasavanje.

Prizeljkivao sam odgovor da ova dva mogu da pariraju lipo blacku ali kad sam proguglao i iscitao definitivno ne, ali vidim da je lipo promenio formulu posto je DMAA zabranjen i koliko sam skontao on je bio kljucan u u celoj prici.

Davno sam kupio u pansportu animal cuts i bio sam prezadovoljan. Ali vise ni njega nema u prodaji. Ne znam zasto ih tako lako izbacuju sa liste dozvoljenih suplemenata. 

Dugo sam vec na dijeti sa rotacijama UH, presao sam od skoro na low carb i iz tog razloga treba mi nesto sto ce da napravi razliku, da mi da vise energije i pomogne sa sagorevanjem, jer za koju nedelju prelazim na keto i tako zavrsavam krug.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2015, 10:26:37 posle podne »

Moze li bilo koji od dva navedena da parira lipo 6 black? Kad kazem parira mislim na to da imam priblizno slican efekat?Sobzirom da su oba dosta jeftinija i na oko izgledaju super.

Najkraće rečeno uporedi sastav( supplement facts) ova dva sagorevača i videćeš o čemu se radi...

Ako treninzi i ishrana nisu na zavidnom nivou, jačina sagorevača je manje bitna, jer sagorevač je ipak samo "final touch" u samom procesu, koji se dominantno započinje kroz korigovanu ishranu i trening( "kalorijski deficit")...

Tj. sagorevači samo "održavaju i podržavaju" i neznatno ubrzavaju proces "sagorevanja" koji dominantno zavisi od treninga i ishrane...koji su preduslovi delotvornosti sagorevača...a nekad je tu i placebo efekat , kao i autosugestivno verovanje u striktnu potrebnost sagorevača...

Zaptaj se da li ispunio sve preduslove maximalne efektivnosti sagorevača?

Inače,  svi različito reagujemo na sastojke i "doze" sastojaka nekog sagorevača zato bi trebalo biti i pažljiv tokom odabira, doziranja , tj. titriranja doze!!!

"Bolje sprečiti nego lečiti"...(npr. kofein i sinefrin-ekstrakt gorke pomorandže, pogotovu kod osetljivih mogu izazvati neke "nelagodnosti", zato oprezno u odabiru i doziranju sagorevača)
« Poslednja izmena: Jul 13, 2015, 10:28:47 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.