TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:17:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pionir Jump proteinske cokoladice?  (Pročitano 8854 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jul 22, 2015, 10:40:04 posle podne »

Ja spakujem svaki dan 100 g crne cokolade i nista mi ne fali...

Ova prica oko secera je ista kao kad one zenetine sto se obrazuju u Blic zeni kazu kako ne valja jesti svaki dan jaja,a ja sam 6 meseci cepao po 8-10 komada dnevno jer se nije bilo kesa za meso i nista mi ne fali jer jaja imaju samo dobar holesterol.
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #10 poslato: Jul 22, 2015, 09:41:37 posle podne »

Dusane obicno u temama za dorucak, poslednji obrok i sl stavljas dobre obroke. Odakle uneses toliko secera?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #9 poslato: Jul 22, 2015, 08:39:57 posle podne »

Mene ste počeli da izluđujete sa tim šećerom, ja pojedem dnevno skoro pola kg šećera pa mi ništa ne fali imam manji procenat masti od 99.99999 posto ljudi koji pazi na ishranu i ne jede slatkiše a pritom mi ni rezultati ne zaostaju po pitanju snage i izgleda.

Ne savetujem nikog da unosi toliko šećera samo hocu da kazem da preterujete sa nekim stvarima jer sam 100% siguran da se skoro svi  ljudi ovde sa foruma ne pridrzavaju onoga sto pišu po pitanju ishrane ako ne zbog finansija onda zbog nekih drugih stvari.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 08:59:35 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jul 22, 2015, 08:37:38 posle podne »

Mislim da je više fora u tome da zgrabiš u pokretu nešto brzo i jednostavno za jelo, nego da se cimaš sa brzom hranom (o kuvanim jajima da ne pričam). Pre ću da idem nekud gradom i diskretno jedem čokoladicu, nego da muvam pljedžu, picu ili slično. Ne koristim ih ni ja, samo tražim neku logiku. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2015, 07:17:05 pre podne »

Što sam duže u ovome, sve mi je teže da naĂ°em smisao ''proteinskih'' poslastica. Ne mogu biti bez šećera te ih po meni kada paziš ne treba jesti , a ako hoćeš cheat onda cheat-uj kao čovek. Neko će reći da su ok ako ih uklapaš u dnevni unos kalorija/nutrijenata, ali ja bih pre pojeo kuvano jaje nego tu čokoladu. Ili pravu palačinku nedeljom nego 3 ove čokolade.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Jul 21, 2015, 01:12:44 posle podne »

Da, da...svi smo mi hejteri,koji vas teraju da kupite "skupe suplemente" iz nase ponude, i zato "hejtujemo" sve ostalo...ha, ha, ha...

Naravno, trebalo bi se zapitati da li je oko 9 gr navodno "kazeina"( bar su tako naveli na deklaraciji - mlecni protein) po cokoladici vredno dodatog secera...

Jedna cokoladica "tu i tamo" nece biti problem...redovna upotreba je pod opravdanim znakom pitanja...

Sve u svemu, izborimo se sa zavisnoscu od junka...zdrave cokoladice, bez secera, ali tu je mila "fruktoza", pa "malo" hidrogenizovane biljne masti...i tako...sve je to "zdravo"...

Zdravo...zdravo...  :D
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #5 poslato: Jul 21, 2015, 12:15:56 posle podne »

Sigurno je soja izvor ovih 9g proteina kad su tako jeftine.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #4 poslato: Jul 21, 2015, 12:13:44 posle podne »

Umerenost je kljuc uspeha, zasto i ne pojesti jednu-dve nedeljno, al ako ti se vec jede slatko uzmi ono sto volis, a protene izvlaci iz namirnica za koje si sigurna.
Sačuvana
cocconutter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2015, 11:56:53 pre podne »

Ja sam kupio sve 3 vrste... i pitao sam na forumu za njih...odgovor je bio da ne valjaju... Mada dosta su jeftine,čim je neki slatkiš tako jeftin,ne bih rekao da je zdrav...

pa da, cim je jeftin :D
meni je odmah bilo sumnjivo to sto su zamuljali sastav, boje ne daj boze ne mozes procitati.

isto ima novih granola sa bananom i cokoladom, citam sastav kao super nema mnogo UH kad ono nisu napisali koliko ih ima zaista nigde na pakovanju, a na netu kad proveris ima  bar duplo vise, a to sto pise je samo cistog secera koliko je. tako da oprezno za one koji su bas ozbiljni sa ishranom, ne mozes verovati nicemu sto domaci proizvodjaci napisu
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2015, 11:47:06 pre podne »

Ja sam kupio sve 3 vrste... i pitao sam na forumu za njih...odgovor je bio da ne valjaju... Mada dosta su jeftine,čim je neki slatkiš tako jeftin,ne bih rekao da je zdrav...
Sačuvana
cocconutter
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2015, 11:26:40 pre podne »

sta mislite ljudi? dosta su jeftine, juce sam ih prvi put videla u Idei, ali su losa pakovanja jedva sam mogla da pronadjem gde je info al ne i da ga desifrujem. mozda za neki preworkout nije lose mada bih ja svakako pojela 2 cak i u tom slucaju. nisam probala jer me je iznerviralo sto ne mogu da vidim sastav, ali danas razmisljam da vidim kakvog su ukusa pa da javim utiske. postoje jos 2 vrste ali ova navodno ima 30% sadrzaj proteina i deluje zanimljivo. Ili barem kao neka malo bolja poslastica kad padne secer...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.