TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:06:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Losa cirkulacija?  (Pročitano 12460 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #71 poslato: Februar 19, 2016, 02:34:00 posle podne »

Vazi, javim kako ide. ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #70 poslato: Februar 19, 2016, 02:14:07 posle podne »

Btw prepisao mi je bilobil 120mg? Da li da probam s tim prvo?
možeš probati - nema smetnji da uzimaš taj preparat (biljni lek na bazi ginko bilobe) - popravlja cirkulaciju u malim krvnim sudovima, metabolizam ćelija i funkciju nervnih ćelija... > ne škodi, a može da pomogne...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #69 poslato: Februar 19, 2016, 02:11:52 posle podne »

Audiologija rezultati dobri, cak i natprosecno, nije nista cistio jer je od hidrogena sve izaslo. Napisao mi uput za milion onih pregleda, uz vrata, magnet glave, stitna, krv/mokraca, znaci sve. Ne znam ni sam sta da radim.

Jedino mi je TSH bio 6 pre mesec dana, ne znam moze li od toga, slobodne t3/4, antitela, uzv nisam ni radio.
zujanje ušiju (bez drugih tegoba) - ne bi trebalo da bude od štitne žlezde...
- što se tiče drugih dodatnih pregleda > uz vrata se radi zbog protoka krvnih sudova (ne bi trebalo bez drugih tegoba i poremećaja - npr povišene masnoće, pritisak, šećer, stalno zujanje, pulsiranje, vrtoglavica... postoje bitne promene na krv sudovima vrata), MR glave (npr sumnja na ekspanzivne promene tj tumorski proces u glavi... - bez drugih tegoba i simptoma ne bi trebalo razmišljati u tom pravcu)
- nisam isključivo protiv tih dodatnih pregleda, ali mislim da sa tim ne moraš žuriti... (dok nema nekih dodatnih/drugih simptoma i smetnji)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #68 poslato: Februar 19, 2016, 01:20:35 posle podne »

Btw prepisao mi je bilobil 120mg? Da li da probam s tim prvo?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #67 poslato: Februar 19, 2016, 12:32:14 posle podne »

Pa, hmm, cini mi se da je isto. U toku dana mozda slabije, ujutro najvise, ali mozda je zbog tisine, mada cini mi se da je generalno ujutro jace i onda oslabi tokom dana ili se naviknem/zaboravim.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #66 poslato: Februar 19, 2016, 12:15:14 pre podne »

zujanje nepromenjeno?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #65 poslato: Februar 17, 2016, 09:45:36 posle podne »

Audiologija rezultati dobri, cak i natprosecno, nije nista cistio jer je od hidrogena sve izaslo. Napisao mi uput za milion onih pregleda, uz vrata, magnet glave, stitna, krv/mokraca, znaci sve. Ne znam ni sam sta da radim.

Jedino mi je TSH bio 6 pre mesec dana, ne znam moze li od toga, slobodne t3/4, antitela, uzv nisam ni radio.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #64 poslato: Februar 16, 2016, 01:31:24 posle podne »

javi rezultate...
 :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #63 poslato: Februar 14, 2016, 09:00:47 posle podne »

Isto kao do sada :( Videcemo nakon ciscenja i konsultacije sa njim, javicu vam.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #62 poslato: Februar 14, 2016, 03:34:13 posle podne »

Samo bih napomenio da "tinitus" ne predstavlja bolest "pre se", već zapravo "simptom", dakle, kao što smo već rekli, lečimo uzrok problema...a ne njegovu posledicu ( manifestaciju), ne postoji jedinstvena terapija u njegovom tretmanu...

Inače, tinitus je interesantan ne samo zbog česte pojave kod osoba sa oštećenim sluhom, već i zato što može postojati i kod potpuno zdravih ljudi( bihevioralno lečenje...pshoterapija adaptacije na šum)....

Moja preoporuka bi bila da se sačeka definitivna "audiološka obrada"...kao i već započet tretman...

Da li je šum stalno prisutan?

Kakvo je stanje sada?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #61 poslato: Februar 12, 2016, 07:14:11 posle podne »

Da li bi tinitus trebalo da nestane odma ili postepeno nakon ciscenja?

Ovaj peroksid kao da mi zacepljuje usi, pretpostavljam da omeksava tu masu pa se pomera i zacepljuje otvor. Desno uvo mi zuji jos jace i zagljuvljenije je.
« Poslednja izmena: Februar 12, 2016, 07:36:53 posle podne od strane R1 » Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #60 poslato: Februar 12, 2016, 04:53:28 posle podne »

Ok, javljam kako je proslo.
« Poslednja izmena: Februar 12, 2016, 05:27:30 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #59 poslato: Februar 12, 2016, 03:44:23 posle podne »

pazi - još jedan detalj
- stvaranjem povećane količine cerumena se uho brani od štetnih uticaja (hladna vda kod ronilaca, BUKA.... i sl) - u tvom slučaju moguće da je nivo buke bio štetan i ..... obrati pažnju i na to...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #58 poslato: Februar 12, 2016, 03:42:39 posle podne »

slažem se za promenu slušalica - a i kad bi izbacio slušalice i proveo neki dan i bez muzike po izboru i to nije tako loše - uvek ti ostaje jedan deo dana da slušaš "svoju muziku", a dobro je i da čovek tokom dana sluša svoje misli i da bude sa njima - i tu slušalice koje su danas "obavene" imaju neko svoje mesto i smisao...
-----------
cerumen može imati ulogu u tvom problemu - ispiranje, audiometrija pa ćemo videti - moguće da će samo ispiranje cerumena rešiti problem...
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #57 poslato: Februar 11, 2016, 03:43:45 posle podne »

Nisam ih ni koristio od kad sam ovo cuo, ima jedno mesec dana sigurno. Svakako cu smanjivati upotrebu, a i zameniti te bubice nekim slusalicama sa oklopom i izolacijom spoljasnje buke.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 18 upita.