TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:54:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Održavanje metabolizma  (Pročitano 6795 puta)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #30 poslato: Avgust 29, 2007, 05:52:44 posle podne »

ne mogu ga blokirati, izvinjavam se, ali ga smanjuju...evo proizvod
Champion Nutrition : Cortistat
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #29 poslato: Avgust 29, 2007, 01:48:09 posle podne »

ma gde mogu da blokiraju kortizol
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #28 poslato: Avgust 29, 2007, 09:06:03 pre podne »

Bostoje blokatori kortizola od Champion Nutrition, neznam jel ima u prodaji kod nas (to je bash extremna varijanta kod sagorevanja....)....al dovoljan je sagorevach i dijeta i kardio kao sto smo se svi slozili, al eto ja sam ishao i na tu kartu....15kg za 2 meseca ....to je 8 nedelja...a profi drze dijetu koliko ja znam 16nedelja i skinu skoro isto....
Znam da je nezdravo, tako da cu sledece godine biti pametniji i pocheti mnogo ranije .
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Lokk1
Gost
« Odgovor #27 poslato: Avgust 29, 2007, 04:58:17 pre podne »

nakon toga se vracamo opet dijeti uz minimalan unos UH od 50g dnevno zbog normalnog funkcionisanja mozga.


ti bash idesh do GRANICE (zdravlja , razuma  ;D ;D )... ne znam da li sam ja spreman na tako neshto ... svaka chast za hrabrost , motivaciju i rezultate ...  ;)

a to 2 g vit C ... koliko sam ja sve chitao o tome ... hormonu su jakooo komplikovani i nemoj misliti da ih samo jedan faktor drzi u normali ...  sve je to u redu pokushavati razne stvari i pronaci ono shto tebi odgovara ... ali samo pazi sa Cvitaminom ... nije naivan  a to su velike doze ... a jel to samo iz suplementacije ili zajedno sa hranom .. ?? ako je samo suplementacija onda bash nemam rechi ...



But the British researchers, chemical pathologists at the University of Leicester, found in a six-week study of 30 healthy men and women that a daily 500-milligram supplement of vitamin C had pro-oxidant as well as antioxidant effects on the genetic material DNA. The researchers found that at the 500-milligram level, vitamin C promoted genetic damage by free radicals to a part of the DNA, the adenine bases, that had not previously been measured in studies of the vitamin's oxidative properties.

ovo sam nashao u nytimes-u .... ne znam koliko cesh ozbiljno da shvatish .. ;)

al opet nashao sam i ovo ... tako da ne znam .. ako ti odgovara i meni odgovara ;D
Dr. Pauling reported that he took 18 grams of it every day and he lived to be over 90.
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2007, 05:03:46 pre podne od strane Lokk1 » Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #26 poslato: Avgust 14, 2007, 08:50:55 pre podne »

neko vishe zbog kila, neko zbog placenog sagorevaca. :)
Bitno je da nesto motivise :)
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #25 poslato: Avgust 13, 2007, 06:02:04 posle podne »

neko vishe zbog kila, neko zbog placenog sagorevaca. :)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Avgust 13, 2007, 04:50:40 posle podne »

Sagorevaci su super stvar je odrzavaju volju za radom pa i onim danima kad zaista ne mozes sebe da nateras da radis.. a ko je ikada ozbiljno skidao kile ili ih nabacivao zna tu unutrasnju dilemu - zna da treba a ne moze :)
Tako da ako ista sagorevaci prebacuju tas na stranu da se ipak ide na trcanje :)
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #23 poslato: Avgust 11, 2007, 06:24:43 posle podne »

da imao sam extremnu volju.
Psihologija je cudo...al bash je toliko i loshe kod mene...volja za HIT i kardiom me je prestala kad sam prestao da pijem sagorevace...al s druge strane da nisam oslabio koliko sam hteo, nastavio bi sigurno sa HIT i bez sagorevaca...tako da....
Do perfekcije mi treba jos dosta, al sam zadovoljan...postavicu neke slike samo da se slikam pa da vidite...")
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Avgust 11, 2007, 05:39:50 posle podne »

OK, zvuči skroz ok...
Važno je da si u dobroj kondiciji i da si dobrog zdravlja..

Brzi gubitak težine se ne prepuručuje jer je izrazit šok za organizam.. no glutamin i vitamini kao i ishrana bogata proteinima su verovatno imali velikog udela u tvom uspehu.. a suštine je naravno bila u tvojoj volji.. svaka čast :)
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #21 poslato: Avgust 10, 2007, 05:14:19 posle podne »

Zaboravio sam da kazem, vitamini i minerali...C vitamin 2g dnevno, jel sam doshao do informacije da ta kolicina odrzava nivo kortizola umerenom, a to je dobro kod mrshavljenja, jer on utice na nagomilavanje sala na stomaku.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #20 poslato: Avgust 10, 2007, 05:07:48 posle podne »

imao sam 96 kg, sada imam 78-79kg
To sam postigao za 2 meseca. Koristio sam sagorevac Xenadrine (obichan), 2x dnevno HIT kardio, glutamin.
Tezine na treninzima su mi ostale gotovo nepromenjene...trening je bio za masu, dakle 6-8 ponavljanja itd...

Vozio sam bajs ujutro pre doruchka i posle treninga (odma uzmem glutamin pa vozim...dodjem kuci pa jedem)

Pisao sam vec negde sta jedem otprilike...hrana mi je otprilike procentualno 60% proteina, 35% UH, 5% masti

Misici su mi ostali (subjektivan utisak)...

Imam ambicije jos malo skinuti, a posto mi ovakvom ishranom ide ok mislio sam da nastavim ovako da se hranim do kraja leta, a da kardio radim ponekad (ponekad, zato sto nisam kritichan vishe)...
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Avgust 10, 2007, 04:35:52 posle podne »

Baš je puno.. prosto nešto ne štima..
I još da si mogao da nastaviš intenzivan trening?!
Jesi uzimao nešto od suplementacije?
I da više od 1kg nedeljno ne nikako osim ako se radi o jako goajaznim osobama
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #18 poslato: Avgust 10, 2007, 02:06:36 posle podne »

Optimalan gubitak kilograma je 3-4kg  mesečno, meĂ°utim ja sam nailazila i na informacije  gde stručnjaci preporučuju gubitak od po 0,5 kg nedeljno.
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #17 poslato: Avgust 10, 2007, 01:54:52 posle podne »

e nemam, videcu da se slikam ovih dana pa da postavim, a one pre mrshavljenja nemam....imam samo neke gde sam bio jos deblji a stare su 1 god...videcu da postavim nesto cisto da se vidi.
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2007, 01:57:20 posle podne od strane FLEXns » Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #16 poslato: Avgust 10, 2007, 07:29:10 pre podne »

radio sam kardio 2x dnevno skino sam oko 17 kg za 2 meseca, zadovoljan sam sada i ishranom odrzavam tezinu...ponekad ubacim kardio:)


Daj baci neke slike ako imas pre i posle.Bas me zanima koja je razlika tj. sta je ostalo od tebe,posto 17kg je itekako mnogo :o
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 17 upita.