TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394567 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:48:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi ishrane  (Pročitano 4593 puta)
krone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2017, 07:42:16 posle podne »

Pa pogledaj npr. Nenada Koleva, Nenada Glisovica, Maju Pavlovic... ;)

Ako cemo vec da kvalitet suplemenata procenjujemo kroz zastitna lica nekog uvoznika, distributera i prodaje suplemenata...  ;)

Pa nzm ja sam hteo da uzmem whey ali sam gledao po netu kako izgledaju herbalife treneri pa sam pomislio da to nije lose. Znaci ipak je bolje da se drzim dobre ishrane i da uzmem whey nego herbalife?

Kvalitetna, raznovrsna i izbalansirana ishrana + dobro koncipiran i sadrzajan trening nema alternativu...i naravno...whey...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

https://www.youtube.com/watch?v=DDWxSF4uD5E

Odličan i veoma poučan tekst.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2016, 03:05:06 posle podne »

Pa pogledaj npr. Nenada Koleva, Nenada Glisovica, Maju Pavlovic... ;)

Ako cemo vec da kvalitet suplemenata procenjujemo kroz zastitna lica nekog uvoznika, distributera i prodaje suplemenata...  ;)

Pa nzm ja sam hteo da uzmem whey ali sam gledao po netu kako izgledaju herbalife treneri pa sam pomislio da to nije lose. Znaci ipak je bolje da se drzim dobre ishrane i da uzmem whey nego herbalife?

Kvalitetna, raznovrsna i izbalansirana ishrana + dobro koncipiran i sadrzajan trening nema alternativu...i naravno...whey...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

https://www.youtube.com/watch?v=DDWxSF4uD5E
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2016, 12:41:26 posle podne »

Pa brate za whey gledaj kako izgledaju takmicari i eto ili cak imas ovde i Miladina i Irona i jos par ljudi da ne nabrajam, ne mozes tako bas da razmisljas.
U sustini taj herbalife ti je prevara najcrnja, prodaju ti krs sojin protein za neku nauku, izbegavaj soju ako si musko u sirokom luku
Sačuvana
Rikisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2016, 12:38:03 posle podne »

Pa nzm ja sam hteo da uzmem whey ali sam gledao po netu kako izgledaju herbalife treneri pa sam pomislio da to nije lose. Znaci ipak je bolje da se drzim dobre ishrane i da uzmem whey nego herbalife?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2016, 10:40:53 posle podne »

Ja ti ne bih preporučio njihove dodatke ishrani...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2016, 03:27:09 posle podne »

Bicu subjektivan u konstataciji, ali nisam veliki "fan" Herbalife asortimana, mislim da se dosta paznje poklanja marketingu...osim nekih formula zamena obroka, nisam siguran da ima "suplemenata" koju mogu biti dobro resenje kada se radi "o dodacima za povecanje misicne mase"...
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2016, 12:01:52 posle podne »

Sojin jeftini krs protein pomesan sa fruktozom i to prodaju za neke pare, bezi od tog sranja, prvo sto je biljni protein pa ga telo samo reciklira, gledaj neke proteine zivotinjskog porekla i ako vec uzimas prost secer nek to bude posle treninga npr dekstroza ili kombinacija maltodekstrina i dekstroze
Sačuvana
Rikisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2016, 11:56:37 pre podne »

Vec sam pisao u vezi suplemenata i citao sam o ishrani na forumu ali i dalje imam neka pitanja. Nisam siguran da li sam dosao na pravi forum ali me zanima sta mislite o koriscenju herbalife proizvoda msm na sejk i vezbanje msm na teretanu
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.