TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 07:43:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana za mrsavljenje i dodavanje misicne mase  (Pročitano 10585 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #3 poslato: April 16, 2016, 04:23:02 posle podne »

Zaboravih, ti kao pocetnik ne mozes znati koliko imas kg viska, pogotovo sto ce ti se telo menjati.

Dakle nemoj da imas zacrtane brojke, nego se upravljaj po ogledalu, slikaj, zapisuj itd, itd.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2 poslato: April 16, 2016, 04:19:45 posle podne »

Pozdrav.

U startu je greska, ovom ixhranom nikada neces dodati tj napravit misice, premalo je proteina u ishrani za to, pritom su ti i ostale namirnice lose rasporedjene npr jabuke, onda jaja przena, a ne barena npr.

Druga stvar se tice hidrata, ne smes odmah nakon junk ishrane preci na zdravu, potreban je prelaz, ne smes tako naglo spustiti jer ce doci do pada ukupne zivotne energije i time si ostavio bolestima prostora da tr napadnu i bez po muke savladaju.

Dalje, vitamini i minerali, omega 3 masti, koristis li to..??

Kako si planirao da ti izgledaju treninzi..??

Koliko si upoznat sa nutritivnim vrednostima namirnica..??
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #1 poslato: April 16, 2016, 04:12:19 posle podne »

Pozdrav svima :) Imam 13 kg viska, visok sam 184cm i tezak 104.5 kg, 25 godina i zeleo bih da uz adekvatnu ishranu i trening skinem salo i nabacim misice.
Promenio sam ishranu pre 5 dana i bas dosta smanjio ugljene hidrate i mislim da sam vec malo smrso a siguran sam da cu uz nju i trening mrsaviti sasvim solidno ali me ipak interesuje sta vi mislite koliko je ona dobra za ovakav cilj tj koje brojke za mrsavljenje mogu da ocekujem uz nju pre svega?

10h musli od zitarica i semenki iz prodavnice zdrave hrane - oko 8 namirnica, oko pola solje uz jogurt

14h 4 przena jaja

17h sok od 3 cedjene pomorandze ( odmah ga popijem zbog C vitamina )

19h 200g - 250g pohovanog belog mesa, 100g - 150g kuvanog brokolija i jedan kuvan krompir

10h 3 jabuke ( nekad ovaj poslednji obrok i ne pojedem ali nekad me bas uhvati glad i moram )

Trenirao bih ( krecem za par dana cim ozdravim ) pre rucka :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.