TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:02:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Assault nova formula  (Pročitano 8222 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #34 poslato: Jul 12, 2016, 04:48:11 posle podne »

Sve do 400mg kofeina ne ok :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #33 poslato: Jul 12, 2016, 12:16:35 posle podne »

+1. Arginin je aminokiselina. Neće se ništa spektakularno desiti.
Paziš da ne preteraš sa stimulansima, kofeinom najviše.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #32 poslato: Jul 10, 2016, 10:59:18 pre podne »

Ne znam da li bi bilo pametno da pored NO reaktora pocnem da uzimam i GH Max ??? S obzirom da i NO reaktor i gh max sadrze vece kolicine arginina...

Ja bi, lagano. Nije to neka "velika" količina Arginina
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #31 poslato: Jul 10, 2016, 09:50:49 pre podne »

Ne znam da li bi bilo pametno da pored NO reaktora pocnem da uzimam i GH Max ??? S obzirom da i NO reaktor i gh max sadrze vece kolicine arginina...
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #30 poslato: Jun 22, 2016, 01:53:32 posle podne »

Shock Therapy definitivno...mene generalno svi reaktori rade, ali sam se odusevio ovim.
Sačuvana
Miki25
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #29 poslato: Jun 22, 2016, 12:16:49 posle podne »

Mislio sam da je samo do mene ali evo i drugari su probali i "ne radi" tako da znate da je bas los, cak je i stari bio dosta bolji od ovog.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #28 poslato: Jun 22, 2016, 06:27:06 pre podne »

 :D :D :D
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #27 poslato: Jun 21, 2016, 07:23:42 posle podne »

Assault je ludnica, koristio sam ga i ranije ali mislim da ovaj noviji malko bolje "udara"....inace, planirao sam da uzmem jos i neki sagorevac masti pa da NO reaktor pijem samo u danima kad imam trening u teretani (sto ionako vec radim), a sagorevac masti pred fudbalsiki trening ili bilo kakav vid trcanja (od suplementacije imam jos kreatin i glutamin, dextrozu). Koliko to ima smisla i da li je to previse opterecenja za organizam?
Ranije sam znao da popijem assault pre utakmice jer mi da ogroman fokus, motivaciju, agresivnost....ne znam koja je psihoaktivna supstanca tu u pitanju ali kofein nije sigurno :D

Mnogo si se primio, aloo to je samo jedan reaktor, jedan slabašni Assault ;D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #26 poslato: Jun 21, 2016, 02:03:33 posle podne »

Assault je ludnica, koristio sam ga i ranije ali mislim da ovaj noviji malko bolje "udara"....inace, planirao sam da uzmem jos i neki sagorevac masti pa da NO reaktor pijem samo u danima kad imam trening u teretani (sto ionako vec radim), a sagorevac masti pred fudbalsiki trening ili bilo kakav vid trcanja (od suplementacije imam jos kreatin i glutamin, dextrozu). Koliko to ima smisla i da li je to previse opterecenja za organizam?
Ranije sam znao da popijem assault pre utakmice jer mi da ogroman fokus, motivaciju, agresivnost....ne znam koja je psihoaktivna supstanca tu u pitanju ali kofein nije sigurno :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Jun 19, 2016, 01:28:04 pre podne »

Ne moraš 600 ml vode za dve merice. To je baš velika količina tečnosti odjednom, i svakako da će smetati tokom treninga. Možeš to u 3, pa čak i 2 dcl vode. Jeste da će ukus biti znatno jači, slaĂ°i i šta sve još, ali bolje tako nego da se prepuniš vodom.

Zbog ovakvih situacija je dobro da pre kupovine pokušaš da uzmeš jedan dozer od nekog ko ga već koristi. I ja sam se bezbroj puta služio tom taktikom. :)

MeĂ°utim, svakako se čini da ti Assault ne odgovara i da ne vredi razmatrati neke druge taktike korišćenja istog. Nisam koristio ništa od ovog što si pomenuo. Trenutno pijem Scitec Hot Blood, takoĂ°e po dva dozera, i ok mi je. Nije wooow, ali nije ni totalni krš. Od ostalih iz naše trenutne ponude, dobar mi je Shock Therapy (čak i bolji od Hot). Pre toga mi je fantastičan bio Dymatize Xpand Xtreme, itd, itd. Da ne idem više unazad.
Sačuvana
Miki25
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #24 poslato: Jun 19, 2016, 01:12:53 pre podne »

Hvala, bolje Vas nasao.  :)

Jesam, cak sam i nakon toga odmorio malo popodne sto ce reci da sam potpuno bio spreman za trening. Koristio sam oko 10ak NO reaktora za 4 godine treninga i iskreno se ovaj kod mene pokazao kao jedan od najlosijih, zajedno sa NO+ELITE reaktorom. Tacnije, to su jedina dva NO reaktora cijim dejstvom nisam zadovoljan. Poslednji koji sam pio je bio HEMO PUMP koji se dosta dobro pokazao, pre svega kod pumpe koja je sa njim brutalna. Ali generalno mislim da svake godine proizvodjaci prave sve losije reaktore. Secam se kako su dobri bili npr. HEMO RAGE BLACK ili PRE COMBAT...to su bile ubice.  ;D
A sto se tice ovoga odlucio sam da ga testiram jos jednom i popio veceras dve merice pre treninga. Trening je bio bolji u smislu izdrzljivosti, protoka kiseonika pa cak i snage ali je ponovo pumpa bila ocajna. Medjutim, osetio sam i dosta negativnih efekata poput mucnine zbog punog stomaka jer sam morao da popijem 600ml vode zbog te dve merice, a i peckanja po kozi sto nisam osetio jos od starog HORSE POWERA. Takodje tih 600mg caffeinea mi ne da da trenutno zaspim, sto s obzirom da je subota nije problem, ali ce svakako biti radnim danom.
Tako da cu nazalost vec u ponedeljak ponovo morati da kupim neki NO reaktor koji mi je zbog ove vrucine a i posla, koji me izuzetno umara, neophodan za malo ozbiljnije treninge. Znam da nije tema ali razmisljam o E.NOXu za kojeg sam cuo da je dobar ili CELLEXu za kojeg znam da je odlican? Pa ako neko ima neki savet ili preporuku oko ova dva ili za treci voleo bih da cujem misljenje...ili o ovom nerecnom ASSAULT BLACKu koji mozda samo mene ne radi? :-\
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jun 18, 2016, 09:59:40 posle podne »

Dobro došao na naš forum. :)

Verovatno ima još takvih slučajeva, kao i onih gde su korisnici potpuno zadovoljni, što će reći da je sve vrlo individualno kada je reč o ovoj grupi suplemenata. Jesi li ispoštovao neke finese koje se tiču razmaka izmeĂ°u poslednjeg obroka i NO? Da li si već koristio neke NO reaktore?
Sačuvana
Miki25
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #22 poslato: Jun 17, 2016, 11:54:41 posle podne »

Da li ovaj reaktor samo mene ne radi?
Veceras sam popio jednu mericu pre treninga i mogu reci da sam bas razocaran. Pumpa i snaga su vrlo slabe, pumpe gotovo da i nema. Fokusa ima jer sadrzi verovatno i preveliku kolicinu kofeina a izdrzljivost je na ok nivou. Ali da bas ovoliko nema pumpe nisam ocekivao. Sad da li je neki problem sa mnom ili je i kod jos nekog tako? :'(
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #21 poslato: Januar 28, 2016, 12:57:33 posle podne »

A sto se assaulta tice trenutno ga koristim po 2 merice pre treninga i ja sam odusevljen,fokus i koncentracija na visokom nivou,i sto je meni najbitnije pumpa zaista odlicna!
Koristiš ga čistog ili dodaješ Arginin ili Citrulin, Agmatin? Osim 2 gr.beta alanina po dozi ne može se videti tačna količina ostalih sastojaka...zato pitam.
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #20 poslato: Januar 28, 2016, 12:46:36 posle podne »

A sto se assaulta tice trenutno ga koristim po 2 merice pre treninga i ja sam odusevljen,fokus i koncentracija na visokom nivou,i sto je meni najbitnije pumpa zaista odlicna!
Sačuvana
Nenad Glisovic
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.