TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397590 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 19, 2024, 09:09:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 55 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TA DIVNA STVORENJA  (Pročitano 154879 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #274 poslato: Decembar 12, 2007, 06:31:55 posle podne »

Od razmisljanja zivotinje nemaju bas nikakve koristi... A medju vegetarijanskom hranom mozemo pronaci adekvatne zamene za ukus na koji smo,vrlo zalosno, navikli... Nisam ni ja vegetarijanac (bila 2 meseca i jedino mi je nedostajala riba spremljena na bilo koji nacin  :'( , nazalost), trudim se da sto redje spremam jela pravljena od mesa... za sad se to svodi na jedan mesni rucak u 7 dana)

Evo jednog linka korisnog za sve nas koji "razmisljamo" o prelasku na vegetarijanski nacin ishrane:
www.sloboda-za-zivotinje.org

Nazalost nista od bodibildinga bez mesa...ali opet nikad necu moci konjetinu da jedem...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #273 poslato: Decembar 12, 2007, 11:02:33 pre podne »

interesantno.potrudicu se da budem tamo
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Aleksandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #272 poslato: Decembar 12, 2007, 10:57:23 pre podne »

OBAVESTENJE:  Postovani ljubitelji zivotinja, Udruzenje za zastitu i prava zivotinja “Sloboda za zivotinje” poziva Vas na promociju knjige “Vecna Treblinka- nase postupanje prema zivotinjama i holokaust” uz projekciju filmova: “Neoplakana stvorenja” i “Ljudi i zivotinje na Zemlji Mira”

Utorak 18.12.2007 godine u 20 h Muzej savremene umetnosti, ul Dunavska 37 - Novi Sad

promocija knjige Vecna Treblinka u Novom Sadu



[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #271 poslato: Decembar 11, 2007, 03:20:47 posle podne »

Nisam odgledala,znam o cemu se radi.
Bilo je i na TV.

Sta reci nego pretuzno.

Sačuvana
Aleksandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #270 poslato: Decembar 11, 2007, 01:19:24 posle podne »

Od razmisljanja zivotinje nemaju bas nikakve koristi... A medju vegetarijanskom hranom mozemo pronaci adekvatne zamene za ukus na koji smo,vrlo zalosno, navikli... Nisam ni ja vegetarijanac (bila 2 meseca i jedino mi je nedostajala riba spremljena na bilo koji nacin  :'( , nazalost), trudim se da sto redje spremam jela pravljena od mesa... za sad se to svodi na jedan mesni rucak u 7 dana)

Evo jednog linka korisnog za sve nas koji "razmisljamo" o prelasku na vegetarijanski nacin ishrane:
www.sloboda-za-zivotinje.org
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2007, 01:21:45 posle podne od strane Aleksandra » Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #269 poslato: Decembar 11, 2007, 11:49:16 pre podne »

Pa, nakon 10-tak sekundi gledanja,  ozbiljno razmišljam da preĂ°em na vegetarijanski način ishrane... :(
Sačuvana
kum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #268 poslato: Decembar 11, 2007, 11:38:49 pre podne »

snimak je zlo  :-\ :-\ :-\ gledao sam prvih 20 sekundi...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #267 poslato: Decembar 11, 2007, 11:31:26 pre podne »

http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=fur_farm&chgpref=1

za one koji imaju jak stomak...
ja u ovom slucaju nisam jedna od njih
ali evo tipicnog primera koliko je u nekim slucajevima evolucija samo pojam i nista vise...i onda da li stvarno volite da nosite krzno?

http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=meet_your_meat&Player=wm
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2007, 11:33:10 pre podne od strane liquid speed » Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #266 poslato: Decembar 06, 2007, 09:55:23 pre podne »

lepo je cuti da ima ljudi koji su spremni da pomognu a ne samo da smisljaju izgovore zasto ne mogu
i moje mackice i veverica su sirocici sa ulice
a ulice su prepune napustenih zivotinja

i kao sto sam vec rekla,ne mora pomoc biti iskljucivo novcana,svasta se moze odraditi na tom planu,samo se treba malo informisati i imati volje
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #265 poslato: Decembar 05, 2007, 12:57:33 pre podne »

ja hranim sve macke u 5 solitera :D

jednu sam usvojio...3 sam udomio dok suseda :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TashaBG
Gost
« Odgovor #264 poslato: Decembar 04, 2007, 10:16:38 posle podne »

hmmmm
humanitarne akcije,donacije,dobrovoljni prilozi...,mac sa 2 ostrice!
Cula sam da su pare koje je BB donirala otisle na hirove i zajebancije,
vrlo malo na napustene zivotinje.

Ja pomazem na nekom svom nivou,psa kog imam nasla sam izbacenog na ulicu,posto joj je umro vlasnik.
Bez razmisljanja sam je odvela kuci.

Imam tu u ulici jos par medenjaka koje redovno hranim,pa mi je pred kapijom vazda veselo.

Ako bude trebao veterinar,kontaktiracu te Ivana,za sad je ovde sve OK.

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #263 poslato: Decembar 04, 2007, 09:53:34 posle podne »

evo ga jos jedan macor...uzeo sam ga pre nekih 10 dana sa ulice...bilo mi zao kad je bio onaj sneg i eto sad mom macku pravi drustvo...ceo dan skacu po kuci ;D ;D ;D

 kako ce tek da te zavoli kad mu das da proba elite whey....  ;D
salim se, bravo   :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12938


Never give up!

« Odgovor #262 poslato: Decembar 04, 2007, 12:49:43 posle podne »

bravo fanatic, slazem se sa tobom od prve do poslednje reci...

i pozdravi iguanu od mene  ;D

:)

Bravo Vuksa care!
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #261 poslato: Decembar 03, 2007, 08:47:54 posle podne »

evo ga jos jedan macor...uzeo sam ga pre nekih 10 dana sa ulice...bilo mi zao kad je bio onaj sneg i eto sad mom macku pravi drustvo...ceo dan skacu po kuci ;D ;D ;D

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #260 poslato: Decembar 03, 2007, 06:17:37 posle podne »

u BG je krenula fenomenalna akcija.tj.nije ni akcija vec vise organizacija.naime,njihov zadatak je da po vasem pozivu da ste nasli bolesnu zivotinju dodju po nju ili vas upute u koju vet.amb. mozete da odete i ostavite zivotinju na lecenje.kada terapija prodje,uzimaju zivotinju i vracaju je na mesto gde je pronadjena (ne bave se udomljavanjem,vec iskljucivo lecenjem zivotinja).ako nekome treba br.rado cu vam dati.

jos jedna stvar.negde je povedena diskusija o tome kako neko ne zeli da daje novac u dobrotvone svrhe drustvima za zastitu zivotinja jer se ne zna gde taj novac ide.
a stvar je u tome sto prihvatilistima za zivotinje ne treba iskljucivo i samo novac kao prilog. dobra pomoc ce im doci i po neko cebence,ili stari frizider ili hrana ili kucica za psa,stari reso,gradjevinski materijal ili samo jos jedan par ruku koje su spremne da pomognu...
dakle izgovora nema,stvar je samo koliko je ko spreman da pomogne
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 55 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.