TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:56:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jesam li kupio lazne suplemente?  (Pročitano 2848 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2016, 01:18:28 posle podne »

Izuzetak je samo ako jako dobro poznajete osobu koja vam nabavlja suplementaciju a nije iz proverenih radnji.
Pa opet i tada iako ta osoba ne zeli da nesto podvali ili nabavi obu koja mozda nema bas kvalitet moze se to desiti.
Zato uzmes sledeci put u Pansportu gde ima deklaracije i sve ostalo sto garantuje kvalitet.
malo je mozda skuplja opcija ali mnogo bolja i sigurnija.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Decembar 17, 2016, 08:02:39 posle podne »

Da, moguće da postoji razlika koja se tiče "tržišta", USA, Eu...i "zemlje trećeg sveta"  ;)

Ako se ne varam neko je "davno" na forumu pominjao slične razlike oko suplemenata iz Dymatize "ponude"...gde se pakuje i za koje tržište...

Sve u svemu, kao što Dušan reče, „Nisam bogat da kupujem jeftine stvari“…DA, jeftine i neproverene…

Ne dozvolimo sebi da budemo prevareni, uvek se odlučimo za kupovinu suplemenata od OVLAŠĆENIH uvoznika i distributera, koji za sve suplemente u svojoj prodaji imaju odgovarajuću deklaraciju i odobrenje nadležnih institucija Republike Srbije za „puštanje u promet“...



Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Decembar 17, 2016, 07:19:46 posle podne »

To se uvek dešava kada hoćemo da uštedimo na nekim stvarima, na kraju sve izadje puno skuplje nego da smo kupili u proverenim radnjama.
Sačuvana
novosadjanin321
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2016, 03:23:46 posle podne »

A da li pomenuti suplement ima deklaraciju( broj upisa u bazu podataka Ministarstva zdravlja Republike Srbije)?

Naveden info oko proizvoĂ°ača, uvoznika, distributera?

Na oba proizvoda nema nikakvih markica nalepljenih, ali ima printan batch number pored datuma isteka. BATCH: 0756253

Otisao sam na sajt proizvodjaca i nasao ovo: http://www.optimumnutrition.com/en_US/authentic#krTC9XiuE7chwkPS.97
Navodno, treba da postoji plavi print isteka roka na dnu kutije, meni je iznad nalepnice u bronzanoj boji. Takodje, kazu da ova kartonska zastita nije lepljena a na mom proizvodu jeste. Ne znam da li im je ova informacija up to date ili postoji razlika kako se pakuje u Evropi, ali sve mi se cini da sam bacio pare  :(
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2016, 02:23:07 posle podne »

A da li pomenuti suplement ima deklaraciju( broj upisa u bazu podataka Ministarstva zdravlja Republike Srbije)?

Naveden info oko proizvoĂ°ača, uvoznika, distributera?

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2016, 10:43:10 pre podne »

Mogucnost uvek postoji da su ti nesto podvalili ali ne mora da znaci.
Zato se uvek kupuje u proverenim radnjama kao sto je Pansport i brige nema  ;)
Sačuvana
novosadjanin321
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2016, 05:58:05 posle podne »

Pozdrav drugari,

Treniram neko vreme, medjutim trenutno sam u frci s novcem pa sam potrazio "jeftinije" suplemente, nasao na netu (srpski sajt, ne znam smem li da okacim link) i porucio. ON-ov protein i kreatin, medjutim kreatin ON-ov koji sam koristio u US i ovde su skroz drugacije teksture. U Americi je bio dosta granularan, ovde je kao brasno. Protein je takodje upitnog ukusa i ima drugaciju mericu od onog u US. Zanima me da li je moguce da mi je podvaljeno nesto sto nije originalni suplement, ima li neko iskustva?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.