TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:21:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac masti i ishrana pomoc  (Pročitano 4863 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2017, 11:56:10 pre podne »

Dobro sam upoznat sa sastavom pomenutog sagorevača mislio sam da nije možda pored njega dodato i nešto iz "black market" arenala...  ;)

Dakle, suplement je "doping free"...

A koliko obroka imaš dnevno? Pratiš li gramažu namirnica u obrocima?

To je trener sa licencom? Takmičar?

Radi se o nekom inicijalnom gubitku vode, pravi "fat-burn" tek treba da usledi...

Da mi mogli da prosudimo da li je dijeta "dobra", kao i treninzi, potrebno nam je više informacija...ovako sve deluje neodreĂ°eno...



Sačuvana
StormKV98
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2017, 11:43:27 pre podne »

Vaga pokazuje tako..Za oko 8 dana izgubio sam 5kg mozda malo jace..Ujutru jedem sportski musli,ovsene pahuljice sa mlekom (vocem nekim ili cokoladom za mesanje) ...
Popodne neko meso,dinstano na vodi..
Uvece ribu(sardinu),povrce..Musli neko sve zavisi kako sta stignem..Ali uglavnom unosim sve..Masti,uh,proteine..
Da,da..Koristim samo Granade Black Ops sagorevac,ne znam sta ima od nelegalnih supstanci,sad cu da pogledam na pakovanju...Koliko pise na pakovanju za sastojke nema nikakav T3 i taj drugi..
Ovaj zdravstveno sam super sad sam se nesto prehladio ali nemam temperaturu,lekove ne pijem nikakve..
Pa relativno od skoro sam na tom rezimu nekih 10-ak dana..Osecam se super Izgubio sam oko 5kg..
Treninzi su solidni,prvo radim sa tegovima pa posle na kraju predjem na cardio nekih 30 minuta...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2017, 11:35:08 pre podne »

Hm, jesi li siguran da baš toliko gubiš? Vaga "ne laže"?

Ako nije problem da li bi bio ljubazan da sa nama podeliš svoj plan ishrane i treninga? Naravno, ako to nije "profesionalna tajna"?  ;)

Inicijalni gubitak na težini je zapravo voda...tako da...  ;)

Samo pomenuti sagorevač uzimaš od suplemenata? Nadam se da nema "nelegalnih supstanci"? Klenbuterol, T3?

Koliko dugo si na tom "režimu ishrane i treninga"? Koliko si kg izgubio za to vreme?

Kako si zdravstveno? Piješ neke lekove?

Malo o krajnostima vezanim za "dijete" i treninge... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-dijete-mogu-usporiti-metabolizam
Sačuvana
StormKV98
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2017, 11:17:12 pre podne »

Ovako treniram u teretani i imam licnog trenera koji mi prica sta da radim i kako da se hranim..Takodje koristim sagorevac masti i on mi planira sta da jedem i kako..Samo me zanima da li je normalno da se dnevno gubi oko pola kg ili 1kg posto vecinom gubim po 1kg dnevno..Pisite mi vasa misljenja ovde i savete..Posto me zanima da li je to stetno..Inace u pansportu u Kraljevu sam uzeo Granade sagorevac
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 19 upita.