TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:14:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Liposukcijska Dijeta  (Pročitano 11282 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #53 poslato: Februar 26, 2017, 09:55:57 posle podne »

Ako mene pitaš ne bih se previše vezivao za hleb...i dizao toliko prašine oko istog...

Pirinač, krompir, ovsene pahuljice, pirinčane galete, dovoljno vlakana ( vlaknasto povrće, "low-carb" voće) i nema problema...manje komplikovanja...
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #52 poslato: Februar 26, 2017, 09:26:12 posle podne »

Opet kažem više ozbiljnosti, svakako da "junk" namirnice imaju adiktivni potencijal( izazivaji zavisnost)...ali sa nekim navikama moraš raskrstiti da bi postigao uspešnu redukciju masnih naslaga...

Najlakše je uzeti sagorevač i verovati da će nam "uštedeti trud" oko zdrave ishrane i redovnog treninga...e pa nema uštede...ili radi kako treba ili ne napreduj...dakle, salo ostaje tu gde jeste...  ;)

Bez polubelog hleba!
znam da trebam skroz promjenu napraviti. Znam osobu koja pravi kruh isto izade crn . Sastojci uzme po  malo bijelog Brasna heljdu raz jecam psenica i kad ispece bude bas dobar fin kruh.  Sta mislis o tom  a ako nije to najbolje mogu traziti isto integralni u prodajama .. ima j ovaj recept https://www.coolinarika.com/recept/integralni-kruh-brze-i-bolje-ne-moze/
« Poslednja izmena: Februar 26, 2017, 09:31:18 posle podne od strane Detaljno » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #51 poslato: Februar 26, 2017, 04:56:11 posle podne »

Opet kažem više ozbiljnosti, svakako da "junk" namirnice imaju adiktivni potencijal( izazivaji zavisnost)...ali sa nekim navikama moraš raskrstiti da bi postigao uspešnu redukciju masnih naslaga...

Najlakše je uzeti sagorevač i verovati da će nam "uštedeti trud" oko zdrave ishrane i redovnog treninga...e pa nema uštede...ili radi kako treba ili ne napreduj...dakle, salo ostaje tu gde jeste...  ;)

Bez polubelog hleba!
« Poslednja izmena: Februar 26, 2017, 05:05:42 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #50 poslato: Februar 26, 2017, 04:22:54 posle podne »

Kada pričamo o crnom hlebu - uvek obratiti pažnju na tip brašna - tip 1100 i 1800...nemoj da ti hleb bude jedini izvor hidrata...

Neki dovitljivi pekari ofarbaju beli hleb, npr. kakaoom i eto "crnog hleba"...dakle, jedini hleb u koji si siguran je onaj koji sam ispečeš od brašna u čiji si kvalitet siguran!

Dušan je dao dobar predlog oko nošenja namirnica...

Čini mi se da nisi ozbiljno shvatio sve ovo...manje nepravilnosti u ishrani...za izlete u "junk-zonu" neka to bude 1 obrok, 1 nedeljno, u danu odmora( od treninga)...

Okani se meĂ°u- obroka, "užinica na zub", neka to budu dobro formulisani obroci...dakle, nema salatica kao obroka "samog za sebe"...dakle, dodaj salate uz meso i pirinač npr.

Vrati se na podeljene tekstove...
ok . Ovo mi je tek pocetak pa nije sve kako treba al vremenom ce se to ispraviti. :D mislio sam u pekari polucrni uzeti , al mogu tako i brasno pa praviti.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #49 poslato: Februar 26, 2017, 04:13:47 posle podne »

To je sad malo nezgodno pitanje  pitanje, ali eto prosto da ti odgovorim da su ti potrebne slozene vezbe. One aktiviraju vise misica( samim tim veca potrosnja kalorija), izgradjuju vise misica a kasnije kako se bude povecavala misicna masa tako ce i tvoj metabolizam biti "brzi".
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #48 poslato: Februar 26, 2017, 04:08:59 posle podne »

Kada pričamo o crnom hlebu - uvek obratiti pažnju na tip brašna - tip 1100 i 1800...nemoj da ti hleb bude jedini izvor hidrata...

Neki dovitljivi pekari ofarbaju beli hleb, npr. kakaoom i eto "crnog hleba"...dakle, jedini hleb u koji si siguran je onaj koji sam ispečeš od brašna u čiji si kvalitet siguran!

Dušan je dao dobar predlog oko nošenja namirnica...

Čini mi se da nisi ozbiljno shvatio sve ovo...manje nepravilnosti u ishrani...za izlete u "junk-zonu" neka to bude 1 obrok, 1 nedeljno, u danu odmora( od treninga)...

Okani se meĂ°u- obroka, "užinica na zub", neka to budu dobro formulisani obroci...dakle, nema salatica kao obroka "samog za sebe"...dakle, dodaj salate uz meso i pirinač npr.

Vrati se na podeljene tekstove...
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #47 poslato: Februar 26, 2017, 03:57:20 posle podne »

Za koji deo tela ti fali vezbe sa bucicama ?

gledaj da trening orzanizujes tako da odradis po 2 vezbe za velike misicne grupe (grudi/ledja) a po jednu za manje misicne grupe. Noge su jako velika misicna grupa pa za njih moze i vise vezbi ili cak da njih radis na posebnom treningu. To ti je pravilo dok radis taj kruzni trening,a kasnije kada predjes na trening po misicnim grupama onda je princip potpuno drugaciji :)
koje su najbolje vjezbe za ruke i koje dosta tope masti.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #46 poslato: Februar 26, 2017, 03:32:27 posle podne »

Za koji deo tela ti fali vezbe sa bucicama ?

gledaj da trening orzanizujes tako da odradis po 2 vezbe za velike misicne grupe (grudi/ledja) a po jednu za manje misicne grupe. Noge su jako velika misicna grupa pa za njih moze i vise vezbi ili cak da njih radis na posebnom treningu. To ti je pravilo dok radis taj kruzni trening,a kasnije kada predjes na trening po misicnim grupama onda je princip potpuno drugaciji :)
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #45 poslato: Februar 26, 2017, 03:24:55 posle podne »

Ako treba pomoc oko izvoĂ°enja vežbi za koje nisi siguran mozda ti ja mogu pronaci neke slike ili video snimke na kojima je to doro objasnjeno, a mogu probati i ja u par recenica probati da ti objasnim tehniku i skrenem paznju na najbitnije stvari.
Ako moze neke sa bucicama posto sa njima se moze dosta vjezbi samo sto ja ne znam puno njih nit pravila. Da li mi pase polucrni hljeb?
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #44 poslato: Februar 26, 2017, 01:45:07 posle podne »

Mozes ti u onim tankim plosnatim cinijicama poneti pirinač, malo mesa i neku salaticu dodas uz to. To sam cesto vidjao da ljudi nose na faks ili na posao :)
vidjet cu sta ce mi pasati :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #43 poslato: Februar 26, 2017, 01:00:44 posle podne »

Mozes ti u onim tankim plosnatim cinijicama poneti pirinač, malo mesa i neku salaticu dodas uz to. To sam cesto vidjao da ljudi nose na faks ili na posao :)
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #42 poslato: Februar 26, 2017, 11:19:33 pre podne »

Odlično, potrudi se da istrajes u tome. Jednom -dva put nedeljno po malo nece praviti problema. Poenta je biti umeren u takvim stvarima a u glavnom se pridrzavati pravilne ishrane.
naravno odlucio sam se drzati pravilne ishrane i to je to. Samo razmisljam sta bi ponio na fakultet da zaobidem malo pekare . Mislio sam crni kruh i namazati svjezi sir po njemu. Sta mislis na to ili jaja na oko i u sendvic i stavim u onu posudu sto ne moze zrak uci , vakumiranu :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #41 poslato: Februar 26, 2017, 11:11:21 pre podne »

Odlično, potrudi se da istrajes u tome. Jednom -dva put nedeljno po malo nece praviti problema. Poenta je biti umeren u takvim stvarima a u glavnom se pridrzavati pravilne ishrane.
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #40 poslato: Februar 26, 2017, 11:03:43 pre podne »

Sta znaci sveo na minimum ( mislim na grickalice) ?
skoro nikako evo do sad samo jednom samo radi navike uzmem malo u saku i to je to. Da ne bi organizmu nampalo :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #39 poslato: Februar 26, 2017, 11:02:14 pre podne »

Sta znaci sveo na minimum ( mislim na grickalice) ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 19 upita.