TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:27:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOJ TRENING LEDJA.  (Pročitano 3392 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #18 poslato: Jul 19, 2017, 06:07:20 posle podne »

Baš šteta, nadam se da sledeće godine neće biti tih problema i da ćeš moći da izadjes na sva takmičenja koja planiraš :)
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #17 poslato: Jul 19, 2017, 04:12:12 posle podne »

Nisam videla vase poruke :-( par puta mi je zabagovao forum pa vrvt ste mi tada pisali. Iskomplikovalo se to sto nisam imala prevoz za Vranje. :-/
Takodje pocela sam da se spremam za neko takmicenje u Luksemburgu i ispostavilo se da nasa zemlja ne moze da se takmici. Evropsko u Danskoj sam propustila isto...tako da sva vaznija takmicenja na koja sam zelela da idem nisam otisla..osim Balkanskog..Ostalo je drzavno u triatlonu i da se spremim onda jos bolje za neko takmicenje preko za sledecu godinu..
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #16 poslato: Mart 25, 2017, 12:56:42 pre podne »

Svaka cast za rezultate i od mene :) sto se bandaza tice ako ih nisi koristila ranije gledaj da ubacis bar mesec dana ranije, iskreno iskustva ljudi su totalno razlicita ja recimo idem dosta u pretklon sa bandazama mi cucanj izgleda dosta bolje dok vidim da je ljudima skroz obrnuto :) Mada i da ostanes sa sleevsima opet imas priliku da napravis prove i tako :))
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #15 poslato: Mart 16, 2017, 09:46:55 pre podne »

Pocela sam da se spremam pre 3 meseca za evropsko u Danskoj IPF, ali se nesto iskomplikovalo tkd necu ici, pa sam promenila malo treninge, malo smanjila gas  ;D Sada sam opet pocela da se pripremam za benc u Vrscu 1.aprila-IPF. Posle toga bih trebala da idem na Balkansko u Vranje ali u GPC. Zelim da se oprobam i tamo  ::) Jer znam da ima mnogo vise devojaka, a i dugo se nisam tamo takmicila. Samo mi je problem sad sa tim bandazima za kolena, jer ih nisam nikad koristila, ali valjda cu se snaci nekako  :-\
штета што се ово ''искомпликовало'' :-X мислим да би то било сјајно искуство, и да би Булаја и ти сигурно засијали тамо за нашу земљу. Видимо се у Врању вероватно ;) 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2017, 09:42:28 posle podne »

I ja ti savetujem da se javis dusanu pa da ti on pomogne i napsie sta da odradis,da neki savet jer stvarno ima iskustva vise i stariji je .Sve najbolje ti zelim,pa se viidmo na nekom takmicenjuu ili u Vrscu ili u Vranju ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2017, 09:34:49 posle podne »

Ako si zainteresovana, ja ti mogu ponuditi neki vid saradnje i pomoći oko priprema samo me konaktiraj preko poruka na forumu ili na fb.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #12 poslato: Mart 09, 2017, 09:34:30 posle podne »

Hvala i tebi Stefane  :D Za cucanj mi fali 15ak kg do svetskog rekorda u IPF  ;D
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #11 poslato: Mart 09, 2017, 09:33:13 posle podne »

Hvala vam puuno. Nemam nikog, sama smisljam treninge, gledam na youtube treninge, programe treniranja..pratim devojke koje su u samom vrhu...snalazim se nekako...Dosta sam napredovala, mada mislim da bih mogla jos mnogo bolje da imam nekog strucnijeg iza sebe, ali sta sad :-\ Ovde sam sad pa cu od vas dosta korisnih saveta prisvojiti  ;D poslusacu vas. Krenucu od nedelje sa bandazerima, pa da se naviknem sto pre.
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #10 poslato: Mart 09, 2017, 09:28:42 posle podne »

Stvarno ima dobre rezultatee ,i to u kategoriji do 52 kg ,znamm mnogo muskaraca koji se bavii powerlifitngom a tezu su i ne mogu ovoliko da odrade cucanj ;) ,svaka cast.!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2017, 09:00:31 posle podne »

Aleksandra,da li imaš nekog sa kim saradjujes i ko ti pomaže oko priprema za takmičenja ili se uglavnom sama pripremas za takmicenja ?

Rezultati koje postizes su prilično dobri, ne znam koliko ti moje mišljenje znači ali ja vidim veliki potencijal u tebi :)
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2017, 04:58:54 posle podne »

Ako se spremas za Balkansko u Gpc na kojem i ja nastupamm u trijatlonu i bench presuu.
Vec bi trebao da krenes sa bandazima jer je ostalo jos mesec dana pripremaa i posle deload nedelju dana i zadnja nedeljaa samo dva treninga u toku nedeljee i onda pazuaa 3,4 dana pred samo takmicenje.
Trebali bi da forsiras dvojke sa bandaze,a bez bandazi od 3-7 .
Ubaci negativna,pin squat ,cucanj sa gumama ...
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2017, 04:56:16 posle podne »

Moj trening ledja.
Trap deadlift bar :
30x8 spedd,30 kg x 5 ,70 x 5,110x5,150x3,180x3,200x2
Prva radna serija 225x4
230x4
232.5x4
217,5x4
200x7
190x8
hiperkstenzije 4 serije x 10 sa 20 kg tegova.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2017, 03:37:20 posle podne »

Navici ces se na bandazere,samo je i za to potrebno vremena da se uvezba tehnika jer je malo drugacija. Ja iz steznika vadim i po 40kg dok nekome pomognu jedva 10kg na cucnju.

Pitala si nekoj temi sta mislimo da li bi trebala da vezbas sa steznicima iako se takmicis bez njih.  Moj odgovor je da mogu posluziti kao pomocna vezba nakon zavrsenog dela treninga bez njih. Dobro dodju jer osetis vecu kilazu i time navikavas cns na vece tezine ali ne preporucujem da se radi kao glavna vezba. Jednostavno, ono sto treniras to ce napredovati. Jednostavno je, ako vezbas cucanj sa steznicima -jačaće čučanj sa steznicima, ako vezbas bez njih jačaće čučanj bez steznika.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2017, 03:19:11 posle podne »

Pocela sam da se spremam pre 3 meseca za evropsko u Danskoj IPF, ali se nesto iskomplikovalo tkd necu ici, pa sam promenila malo treninge, malo smanjila gas  ;D Sada sam opet pocela da se pripremam za benc u Vrscu 1.aprila-IPF. Posle toga bih trebala da idem na Balkansko u Vranje ali u GPC. Zelim da se oprobam i tamo  ::) Jer znam da ima mnogo vise devojaka, a i dugo se nisam tamo takmicila. Samo mi je problem sad sa tim bandazima za kolena, jer ih nisam nikad koristila, ali valjda cu se snaci nekako  :-\
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2017, 11:43:32 pre podne »

Da li se trenutno spremas za neko takmicenje ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.