TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:59:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bjj Grejsi pobedio Busesu  (Pročitano 1659 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #6 poslato: Jul 25, 2017, 06:39:19 pre podne »

Pa da oni su sam vrh BJJ-a, dok su Galvao i Palharis kraljevi u luta livre-u :) Nista,drago mi je da ti je bilo interesantno :)
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2017, 10:57:35 posle podne »

Fascinantni likovi. Nisam toliko pratio BJJ sportove, pa ne znam ove detalje, ja sam iz vise udarackog sveta :) svaka cast na ovim jedinstvenim rezultatima. I hvala tebi na ovim informacijama zanimljivim :)
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2017, 07:20:20 posle podne »

Legendarni Roger Gracie je proteklog vikenda odradio svoj posljednji BJJ meč u karijeri. Gracie se u Rio de Janeiru, na borilištu Gracie Pro mat serije, suočio s Marcusom “Buchechom” Almeidom, u revanšu dvoboja s Metamorisa koji se dogodio prije nekoliko godina.

Radi se o jedina dva BJJ majstora na zemlji koji su osvajala svjetsko IBJJF prvenstvo po deset puta i to u konkurenciji crnih pojaseva.

Na početku dvoboja Gracie i “Buchecha” su pokazali mnogo međusobno poštovanja. Almeida je pokušavao rušenjima, no Gracie ih je bez većih problema obranio. S obzirom na strategiju Gracieja, obojica su dobili kaznene poene što je ubrzalo taktiku Rogera Gracieja. Tada je vrlo brzo povukao “guard” svog protivnika, uspio je “svipat” “Buchechu” te mu “uzeti leđa”. Oduševljenje publike je nastupilo kada je Gracie uspio natjerati Almeidu na tapkanje nakon točno 6 minuta i 52 sekunde dvoboja.

Odmah nakon velike pobjede Roger je najavio povlačenje iz brazilske jiu-jitse. Napustit će ovu disciplinu bez i jednog poraza predajom u čitavoj karijeri, a u nastavku će se ponovno fokusirati na slobodnu borbu. Gracie, se naime, vraća u ONE Championshiop gdje drži pojas u poluteškoj kategoriji, a trenutačni profesionalni “score” mu je 8-2.


Sa Fight Site-a sam skinuo ovo...Ocekivano se povlaci LEGENDA!
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2017, 07:19:41 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=QtWI94YuM-A amaterski snimak porodice

https://www.youtube.com/watch?v=Ol545TZbqbI ceo snimak

Ne,seniori...najbolja dva borca u modernom BJJ-u ,a po meni Rodzer je najbolji ikada...u celoj karijeri nije izgubio ni jedan mec predajom,niko ga nije zavrsio nikad!
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2017, 01:06:19 posle podne »

Jel ima neki snimak? jesu ovo veterani?
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2017, 11:49:31 pre podne »

Bez starca nema udarca! Dva trenutno najpopularnija bjj borca odradila su juce mec u kome je pobedu odneo Grejsi zavrsnicom pred kraj meca.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.