TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396240 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 12:16:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako rasporediti vezbe?  (Pročitano 33484 puta)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #63 poslato: Januar 13, 2007, 02:11:54 posle podne »

pun je forum pozitivnih...  8)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
marijana021
Gost
« Odgovor #62 poslato: Januar 13, 2007, 12:11:30 posle podne »

Super znaci ima nas jos pozitivnih :D
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #61 poslato: Januar 13, 2007, 11:59:07 pre podne »

Mislila sam da je ovo dobar nacin za to,da razmenjujemo pozitivnu energiju,PRE SVEGA,i vi sa mnom,i ja sa vama,a ne da se prepiremo i raspravljamo.
Slazem se skroz i volim da se razmenjujem sa pozitivnom energijom! ;) :-*
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #60 poslato: Januar 13, 2007, 11:21:23 pre podne »

Moj savet ti je da prvo dobro odlezis grip,ja sam tako dobila bronhitis,nisam mogla da odlezim koliko je trebalo.
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #59 poslato: Januar 13, 2007, 01:09:37 pre podne »

ja sam trenutno u tom problemu....vec neko vreme ne treniram....zapravo nekih 15ak dana.....ludnica par dan pre nove godine, pa onda grip koji doduse nisam jos uvek potpuno zalecila, pa sam se ugruvala.....pri tom imam dosta vise slobodnog vremena nego pre koje sam silom prilika provela u kuci....sreca sto zivim sama inace bih nekog ujela....bas se grozno osecam.....definitivno u ponedeljak krecem u teretanu pa taman odbauljala do nje!
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #58 poslato: Januar 12, 2007, 11:54:49 posle podne »

Znam osobe kojima je svejedno da li ce biti,i koliko aktivni.Valjda zavisi od osobe do osobe..
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #57 poslato: Januar 12, 2007, 08:05:38 posle podne »

to je zato sto naviknemo metabolizam na intezivniju proizvodju energije,a onda kada smanjimo tempo velika kolicina energije se kumulira i na taj nacin ispoljava-nervoza,pundravci i sl.
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
marijana021
Gost
« Odgovor #56 poslato: Januar 12, 2007, 06:57:50 posle podne »

Sigurno,imam iste simptome,kad ne vezbam postanem nervozna,svadjalacki raspolozena,ne drzi me mesto..
Sačuvana
Milos Milosavljevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #55 poslato: Januar 12, 2007, 01:37:14 posle podne »

sto se toga tice, ja nisam bio u teretanu jedno 2 meseca i osetio sam mnoge promene kod mene. bio sam nervozan , na cas da i ne pricam... cim sam poceo da vezbam.. lakse se dise! To je mozda prevelika energija, koja nije imala gde da se potrosi?
Sačuvana
marijana021
Gost
« Odgovor #54 poslato: Januar 11, 2007, 10:09:17 posle podne »

Osim zelje da bolje izgledam i resim se zdravstvenih problema,postoji jos jedan itekako dobar razlog za vezbanje bilo kakvo,a to je oslobadjanje hormona srece i zadovoljstvo i opustenost posle svake vezbe.Jacanje i duhovno a ne samo fizicko;istrazivanje sopstvenih granica i jacanje volje kao i samodiscipline.
Svako ko je ovakve stvari osetio dize svoje vezbanje i na nivo iznad samo fizickog i pocinje da zraci malo drugacije od ostalih smrtnika,nevazno je u tom slucaju koji je sport u pitanju.
I tada i na druge ljude pocinje da prenosi jedan deo te snage,i dobre energije..
Mislila sam da je ovo dobar nacin za to,da razmenjujemo pozitivnu energiju,PRE SVEGA,i vi sa mnom,i ja sa vama,a ne da se prepiremo i raspravljamo.Smatram da je to besmisleno,obzirom da smo svi na istoj strani..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #53 poslato: Januar 11, 2007, 06:22:26 posle podne »

Ej ok.. sad je već priča O Markoniju a ne O treningu.. ok shvatili smo .. aerobik nije fantastičan način da se izgubi telesna mast...
Zahvaljujući i Markoniju i MrBigu i PRexu imamo mnogo dobrih tekstova na forumu.. ko hoće i želid a zna može da čita.. ko ne želi ili ga mrzi, taj se neće ni truditi.. ugalvnom važno je da imamo dobre informacije za one koji zaista žele da znaju...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #52 poslato: Januar 11, 2007, 01:38:39 posle podne »

pa shvatio sam da je pisanje clanaka , treninga itd itd uzaludan posao i da u srbiji niko nista ne cita , ono sto sam ja pisao pre 3 godine( a ja sam to znao davno pre toga) tada su smatrali da je glupost i to ne samo tada vec sve do skora a sada kada je izaslo u nasim casopisima to je sada dobro tako da vise ne pokusavam nista da napisem ili da prevedem nesto zanimljivo , tako da se ne trudim da ja sada nekoga ucim vec samo ucestvujem u diskusijama koje me zanimaju , ovo nije moj posao ,ja nisam za to placen , ovo je meni neki vid zabave a kada mi ne bude vise zabavno ja necu vise ni postovati
ja citam za sebe a ne da bi sirio znanje po srbiji , ako nekada budem raspolozen i imam vremena ja cu napisati sta mislim ako ne onda necu , ja sam ovde kao i svi vi

a to sto sam rekao , pa pogledaj malo , mislim da sam delimicno bio u pravu , nekih koji su tada bili sada ih nema ili ih nema toliko kao i tada , a neki stari koji su i tada bili najakitivniji su se vratili
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #51 poslato: Januar 11, 2007, 12:28:06 posle podne »

Ako se dobro secam markoni ti si jednom rekao da si ovde da pomognes drugima i da preneses znanje.
Daj marijani neki tekst pa ako nesto ne razume rado ce i ostali pokusati da pomognu a pritom jos nesto nauciti ako je vec to tebi smor.
isto si pre pricao da ce 90% foruma otici jer su prolazni a ostali koji su pre postovali ce se vratiti...
Mozda bi mogao da ih zadrzis svojim zalaganjem za forum ;)
Pogotovo bi bilo pozeljno da sto vise zenskog dela ostane jer su u velikoj manjini :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
marijana021
Gost
« Odgovor #50 poslato: Januar 11, 2007, 12:10:57 posle podne »

Cele godine se vozikam biciklom dok mraz ne uhvati.Lepo i pravilno izvodim svoje vezbe,u teretanu sam prestala da idem zbog nezainteresovanosti trenera da objasnjava,pa sam uz poznata DVD izdanja lagano sama sve ukopcavala.I sada sam stigla do nivoa kada zelim da saznam nesto vise o tome,tj.nisam se uclanila na forum kao totalni laik.
Pocela sam zdravije i da se hranim,i svasta nesto.I u principu sam zadovoljna,ali naravno zelim i dalje da napredujem,a ne da ostanem na ovom nivou,zato sto planiram jos dugo da se bavim ovim. :D
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #49 poslato: Januar 11, 2007, 09:25:10 pre podne »

Hehe,sizifov posao.50%napisanih dobrih tekstova na forumu je to.
Slazem se da je aerobik ni tamo ni 'vamo,niti je puno koristan,niti je totalno beskoristan.
Ja sam lepo kupio devojci bajs,pa vozi ona i kad uspem da nateram kevu.Ne bih ih pustio na aerobik,nema sanse.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 17 upita.